Nemovitosti na prodej

Nemovitosti na prodej v kraji Zlínský kraj

332 nemovitostí

doporučené

Prodej chaty 94 m², pozemek 411 m²Prodej chaty 94 m², pozemek 411 m²
Prodej chaty 94 m², pozemek 411 m²
Prodej chaty 94 m², pozemek 411 m²

Prodej chaty 94 m², pozemek 411 m²

Chvalčov, okres Kroměříž

4 790 000 Kč

4 490 000 Kč

47 766 Kč/m2

Realitní makléř: Jan Minarik, MRE
Realitní kancelář: Assetio Home s.r.o.
Realitní makléř: Jan Minarik, MRE

Jan Minarik, MRE

Realitní kancelář: Assetio Home s.r.o.

Hlídač nemovitostí

Odemkněte si dalších 1 296 nemovitostí

Pohlídáme za vás celý internet

O nových inzerátech budete vědět vždy jako první

Kompletně zdarma s možností kdykoliv zrušit

Prodej domu 550 m², pozemek 1419 m²Prodej domu 550 m², pozemek 1419 m²
Prodej domu 550 m², pozemek 1419 m²
Prodej domu 550 m², pozemek 1419 m²

Prodej domu 550 m², pozemek 1419 m²

Velké Karlovice 139, Velké Karlovice

13 900 000 Kč

11 990 000 Kč

21 800 Kč/m2

Realitní makléř: Petr Zubíček
Realitní kancelář: ZUBÍČEK-REALITY
Realitní makléř: Petr Zubíček

Petr Zubíček

4.6

Realitní kancelář: ZUBÍČEK-REALITY
Prodej domu 220 m², pozemek 559 m²Prodej domu 220 m², pozemek 559 m²
Prodej domu 220 m², pozemek 559 m²
Prodej domu 220 m², pozemek 559 m²

Prodej domu 220 m², pozemek 559 m²

Břest 61, Břest

5 990 000 Kč

5 699 000 Kč

25 905 Kč/m2

Realitní makléř: Mgr. Miroslav Zvonek
Realitní kancelář: AGENTURA ZVONEK
Realitní makléř: Mgr. Miroslav Zvonek

Mgr. Miroslav Zvonek

4.4

Realitní kancelář: AGENTURA ZVONEK
Prodej vily 218 m², pozemek 531 m²Prodej vily 218 m², pozemek 531 m²
Prodej vily 218 m², pozemek 531 m²
Prodej vily 218 m², pozemek 531 m²

Prodej vily 218 m², pozemek 531 m²

Hornomlýnská 831, Zlín

14 990 000 Kč

13 500 000 Kč

61 927 Kč/m2

Realitní makléř: Milan Michalčík
Realitní kancelář: AGENTURA ZVONEK
Realitní makléř: Milan Michalčík

Milan Michalčík

4.7

Realitní kancelář: AGENTURA ZVONEK
Prodej chaty 59 m², pozemek 1215 m²Prodej chaty 59 m², pozemek 1215 m²
Prodej chaty 59 m², pozemek 1215 m²
Prodej chaty 59 m², pozemek 1215 m²

Prodej chaty 59 m², pozemek 1215 m²

Uherské Hradiště - Mařatice, okres Uherské Hradiště

4 700 000 Kč

3 890 000 Kč

65 932 Kč/m2

Realitní makléř: Roman Krist
Realitní kancelář: Dáme domov
Realitní makléř: Roman Krist

Roman Krist

4.8

Realitní kancelář: Dáme domov
Prodej stavebního pozemku 792 m²Prodej stavebního pozemku 792 m²
Prodej stavebního pozemku 792 m²
Prodej stavebního pozemku 792 m²

Prodej stavebního pozemku 792 m²

Březnice, okres Zlín

3 950 000 Kč

4 987 Kč/m2

Realitní makléř: Mgr. Miroslav Zvonek
Realitní kancelář: AGENTURA ZVONEK
Realitní makléř: Mgr. Miroslav Zvonek

Mgr. Miroslav Zvonek

4.4

Realitní kancelář: AGENTURA ZVONEK
Prodej domu 117 m², pozemek 554 m²Prodej domu 117 m², pozemek 554 m²
Prodej domu 117 m², pozemek 554 m²
Prodej domu 117 m², pozemek 554 m²

Prodej domu 117 m², pozemek 554 m²

Pod Hradem I, Zlín

Neveřejná cena

Prodej domu 300 m², pozemek 435 m²Prodej domu 300 m², pozemek 435 m²
Prodej domu 300 m², pozemek 435 m²
Prodej domu 300 m², pozemek 435 m²

Prodej domu 300 m², pozemek 435 m²

Pod Léštím, Luhačovice

9 990 000 Kč

33 300 Kč/m2

Prodej domu 115 m², pozemek 200 m²Prodej domu 115 m², pozemek 200 m²
Prodej domu 115 m², pozemek 200 m²
Prodej domu 115 m², pozemek 200 m²

Prodej domu 115 m², pozemek 200 m²

A. Václavíka, Luhačovice

Neveřejná cena

Prodej bytu 2+1 64 m²Prodej bytu 2+1 64 m²
Prodej bytu 2+1 64 m²
Prodej bytu 2+1 64 m²

Prodej bytu 2+1 64 m²

Přílucká 4117, Zlín - Příluky

5 350 000 Kč

83 594 Kč/m2

1...678...34

Nemovitostí na stránce

10

Hlídač nemovitostí

Odemkněte si dalších 1 296 nemovitostí