Nemovitosti na prodej

6 100 nemovitostí

doporučené

Prodej bytu 3+1 159 m²Prodej bytu 3+1 159 m²
Prodej bytu 3+1 159 m²
Prodej bytu 3+1 159 m²

Prodej bytu 3+1 159 m²

Soškova, Nové Město na Moravě

8 390 000 Kč

52 767 Kč/m2

Realitní makléř: Mgr. Ladislav Fajmon, MBA
Realitní kancelář: Reality Sedmička s.r.o.
Realitní makléř: Mgr. Ladislav Fajmon, MBA

Mgr. Ladislav Fajmon, MBA

4.5

Realitní kancelář: Reality Sedmička s.r.o.

Hlídač nemovitostí

Odemkněte si dalších 29 779 nemovitostí

Pohlídáme za vás celý internet

O nových inzerátech budete vědět vždy jako první

Kompletně zdarma s možností kdykoliv zrušit

Prodej bytu 3+1 72 m²Prodej bytu 3+1 72 m²
Prodej bytu 3+1 72 m²
Prodej bytu 3+1 72 m²

Prodej bytu 3+1 72 m²

Moskevská 1518/56, Karlovy Vary

4 725 000 Kč

65 625 Kč/m2

Realitní makléř: Michal Šnajdr
Realitní kancelář: M&M reality
Realitní makléř: Michal Šnajdr

Michal Šnajdr

Realitní kancelář: M&M reality
Prodej chaty 50 m², pozemek 3191 m²Prodej chaty 50 m², pozemek 3191 m²
Prodej chaty 50 m², pozemek 3191 m²
Prodej chaty 50 m², pozemek 3191 m²

Prodej chaty 50 m², pozemek 3191 m²

Červená ev. č. 1, Letohrad

3 290 000 Kč

65 800 Kč/m2

Realitní makléř: Ondřej Kolář
Realitní kancelář: Ondřej Kolář - vasrealitak.cz
Realitní makléř: Ondřej Kolář

Ondřej Kolář

4.0

Realitní kancelář: Ondřej Kolář - vasrealitak.cz
Prodej bytu 1+kk 18 m²Prodej bytu 1+kk 18 m²
Prodej bytu 1+kk 18 m²
Prodej bytu 1+kk 18 m²

Prodej bytu 1+kk 18 m²

Fibichova, Karlovy Vary

1 999 999 Kč

1 699 999 Kč

94 444 Kč/m2

Realitní makléř: Kristýna Paparega
Realitní kancelář: GEPARD REALITY/Tobi
Realitní makléř: Kristýna Paparega

Kristýna Paparega

4.9

Realitní kancelář: GEPARD REALITY/Tobi
Prodej domu 80 m², pozemek 3279 m²Prodej domu 80 m², pozemek 3279 m²
Prodej domu 80 m², pozemek 3279 m²
Prodej domu 80 m², pozemek 3279 m²

Prodej domu 80 m², pozemek 3279 m²

Loket, okres Benešov

4 199 000 Kč

52 488 Kč/m2

Realitní makléř: Martina Veselská
Realitní kancelář: CENTURY 21 Birdie Reality - NextRound
Realitní makléř: Martina Veselská

Martina Veselská

4.9

Realitní kancelář: CENTURY 21 Birdie Reality - NextRound
Prodej domu 260 m², pozemek 180 m²Prodej domu 260 m², pozemek 180 m²
Prodej domu 260 m², pozemek 180 m²
Prodej domu 260 m², pozemek 180 m²

Prodej domu 260 m², pozemek 180 m²

Komenského 370/45, Krupka - Bohosudov

11 900 000 Kč

45 769 Kč/m2

Realitní makléř: František Žikeš
Realitní kancelář: RE/MAX 4 You
Realitní makléř: František Žikeš

František Žikeš

4.8

Realitní kancelář: RE/MAX 4 You
Prodej bytu 2+kk 39 m²Prodej bytu 2+kk 39 m²
Prodej bytu 2+kk 39 m²
Prodej bytu 2+kk 39 m²

Prodej bytu 2+kk 39 m²

Pražská 3002/16, Teplice

1 960 000 Kč

50 256 Kč/m2

Realitní makléř: Vladislav Poživil
Realitní kancelář: Molík reality
Realitní makléř: Vladislav Poživil

Vladislav Poživil

4.5

Realitní kancelář: Molík reality
Prodej stavebního pozemku 8053 m²Prodej stavebního pozemku 8053 m²
Prodej stavebního pozemku 8053 m²
Prodej stavebního pozemku 8053 m²

Prodej stavebního pozemku 8053 m²

Nová Role, okres Karlovy Vary

5 234 450 Kč

650 Kč/m2

Realitní makléř: Jiří Šmaus
Realitní kancelář: NEXT REALITY RAKOVNÍK
Realitní makléř: Jiří Šmaus

Jiří Šmaus

4.8

Realitní kancelář: NEXT REALITY RAKOVNÍK
Prodej stavebního pozemku 1330 m²Prodej stavebního pozemku 1330 m²
Prodej stavebního pozemku 1330 m²
Prodej stavebního pozemku 1330 m²

Prodej stavebního pozemku 1330 m²

Dolní Žandov, okres Cheb

1 099 900 Kč

827 Kč/m2

Realitní makléř: Ráchel Holšanová
Realitní kancelář: euro reality.info
Realitní makléř: Ráchel Holšanová

Ráchel Holšanová

4.7

Realitní kancelář: euro reality.info
Prodej bytu 3+1 71 m²Prodej bytu 3+1 71 m²
Prodej bytu 3+1 71 m²
Prodej bytu 3+1 71 m²

Prodej bytu 3+1 71 m²

Trnovanská 1530/6, Teplice - Trnovany

3 390 000 Kč

47 746 Kč/m2

Realitní makléř: Kamila Otcovská
Realitní kancelář: Martin Sedláček XtraReality
Realitní makléř: Kamila Otcovská

Kamila Otcovská

Realitní kancelář: Martin Sedláček XtraReality
1...737475...610

Nemovitostí na stránce

10

Hlídač nemovitostí

Odemkněte si dalších 29 779 nemovitostí