Kontakt

Stavební pozemky na prodej s cenou do 11 mil. Kč

Do 11 mil. Kč

1 158 nemovitostí

doporučené

Prodej stavebního pozemku 1072 m²Prodej stavebního pozemku 1072 m²
Prodej stavebního pozemku 1072 m²
Prodej stavebního pozemku 1072 m²

Prodej stavebního pozemku 1072 m²

Blatná, okres Strakonice

1 550 000 Kč

1 446 Kč/m2

Hlídač nemovitostí

Odemkněte si dalších 5 906 stavebních pozemků

Pohlídáme za vás celý internet

O nových inzerátech budete vědět vždy jako první

Kompletně zdarma s možností kdykoliv zrušit

Prodej stavebního pozemku 1054 m²Prodej stavebního pozemku 1054 m²
Prodej stavebního pozemku 1054 m²
Prodej stavebního pozemku 1054 m²

Prodej stavebního pozemku 1054 m²

Brno, okres Brno-město

9 450 000 Kč

8 966 Kč/m2

Prodej stavebního pozemku 1131 m²Prodej stavebního pozemku 1131 m²
Prodej stavebního pozemku 1131 m²
Prodej stavebního pozemku 1131 m²

Prodej stavebního pozemku 1131 m²

Kluky, okres Mladá Boleslav

2 578 522 Kč

2 280 Kč/m2

Prodej stavebního pozemku 1281 m²Prodej stavebního pozemku 1281 m²
Prodej stavebního pozemku 1281 m²
Prodej stavebního pozemku 1281 m²

Prodej stavebního pozemku 1281 m²

Poniklá, okres Semily

2 150 000 Kč

1 980 000 Kč

1 546 Kč/m2

Prodej stavebního pozemku 1532 m²Prodej stavebního pozemku 1532 m²
Prodej stavebního pozemku 1532 m²
Prodej stavebního pozemku 1532 m²

Prodej stavebního pozemku 1532 m²

Sáňkařská, Liberec

4 970 000 Kč

3 244 Kč/m2

Prodej stavebního pozemku 792 m²Prodej stavebního pozemku 792 m²
Prodej stavebního pozemku 792 m²
Prodej stavebního pozemku 792 m²

Prodej stavebního pozemku 792 m²

U Silnice, Všenory

5 990 000 Kč

7 563 Kč/m2

Prodej stavebního pozemku 1042 m²Prodej stavebního pozemku 1042 m²
Prodej stavebního pozemku 1042 m²
Prodej stavebního pozemku 1042 m²

Prodej stavebního pozemku 1042 m²

Okrouhlo, okres Praha-západ

5 860 000 Kč

5 300 000 Kč

5 086 Kč/m2

Prodej stavebního pozemku 643 m²Prodej stavebního pozemku 643 m²
Prodej stavebního pozemku 643 m²
Prodej stavebního pozemku 643 m²

Prodej stavebního pozemku 643 m²

Dolní Lhota, okres Ostrava-město

2 300 000 Kč

3 577 Kč/m2

Realitní makléř: Mgr. Elena Bran
Realitní kancelář: CENTURY 21 BONUS BRNO
Realitní makléř: Mgr. Elena Bran

Mgr. Elena Bran

5.0

Realitní kancelář: CENTURY 21 BONUS BRNO
Prodej stavebního pozemku 1328 m²Prodej stavebního pozemku 1328 m²
Prodej stavebního pozemku 1328 m²
Prodej stavebního pozemku 1328 m²

Prodej stavebního pozemku 1328 m²

Hradec Králové, okres Hradec Králové

6 900 000 Kč

6 890 000 Kč

5 188 Kč/m2

Realitní makléř: Jaroslav Vaníček
Realitní kancelář: NEXT REALITY PROPERTY
Realitní makléř: Jaroslav Vaníček

Jaroslav Vaníček

3.9

Realitní kancelář: NEXT REALITY PROPERTY
Prodej stavebního pozemku 925 m²Prodej stavebního pozemku 925 m²
Prodej stavebního pozemku 925 m²
Prodej stavebního pozemku 925 m²

Prodej stavebního pozemku 925 m²

Osečnice, Osečnice

1 950 000 Kč

2 108 Kč/m2

Realitní makléř: Pavel Vacek
Realitní kancelář: Lord realitní kancleář spol. s r.o.
Realitní makléř: Pavel Vacek

Pavel Vacek

4.7

Realitní kancelář: Lord realitní kancleář spol. s r.o.
1...678...116

Nemovitostí na stránce

10

Hlídač nemovitostí

Odemkněte si dalších 5 906 stavebních pozemků