Kontakt

Stavební pozemky na prodej s cenou do 11 mil. Kč

Do 11 mil. Kč

1 158 nemovitostí

doporučené

Prodej stavebního pozemku 1649 m²Prodej stavebního pozemku 1649 m²
Prodej stavebního pozemku 1649 m²
Prodej stavebního pozemku 1649 m²

Prodej stavebního pozemku 1649 m²

Puškinova 969, Úpice

1 899 000 Kč

1 152 Kč/m2

Realitní makléř: Jan Kozák
Realitní kancelář: Jan Kozák - QARA s.r.o.
Realitní makléř: Jan Kozák

Jan Kozák

4.7

Realitní kancelář: Jan Kozák - QARA s.r.o.

Hlídač nemovitostí

Odemkněte si dalších 5 906 stavebních pozemků

Pohlídáme za vás celý internet

O nových inzerátech budete vědět vždy jako první

Kompletně zdarma s možností kdykoliv zrušit

Prodej stavebního pozemku 715 m²Prodej stavebního pozemku 715 m²
Prodej stavebního pozemku 715 m²
Prodej stavebního pozemku 715 m²

Prodej stavebního pozemku 715 m²

Terešov, okres Rokycany

750 000 Kč

1 049 Kč/m2

Realitní makléř: Martin Štrunc
Realitní kancelář: TOP realitní centrum s.r.o.
Realitní makléř: Martin Štrunc

Martin Štrunc

4.5

Realitní kancelář: TOP realitní centrum s.r.o.
Prodej stavebního pozemku 1760 m²Prodej stavebního pozemku 1760 m²
Prodej stavebního pozemku 1760 m²
Prodej stavebního pozemku 1760 m²

Prodej stavebního pozemku 1760 m²

Vrchotovy Janovice, okres Benešov

3 500 000 Kč

1 989 Kč/m2

Realitní makléř: Ing. Maryla Štarhová
Realitní kancelář: ŠTARHOVÁ Reality & Finance s.r.o.
Realitní makléř: Ing. Maryla Štarhová

Ing. Maryla Štarhová

4.7

Realitní kancelář: ŠTARHOVÁ Reality & Finance s.r.o.
Prodej stavebního pozemku 642 m²Prodej stavebního pozemku 642 m²
Prodej stavebního pozemku 642 m²
Prodej stavebního pozemku 642 m²

Prodej stavebního pozemku 642 m²

Příbor, okres Nový Jičín

1 797 200 Kč

2 799 Kč/m2

Realitní makléř: Martin Kabíček
Realitní kancelář: Kabíček & Partners: Realitní kancelář
Realitní makléř: Martin Kabíček

Martin Kabíček

4.8

Realitní kancelář: Kabíček & Partners: Realitní kancelář
Prodej stavebního pozemku 4954 m²Prodej stavebního pozemku 4954 m²
Prodej stavebního pozemku 4954 m²
Prodej stavebního pozemku 4954 m²

Prodej stavebního pozemku 4954 m²

Vyskytná nad Jihlavou, okres Jihlava

5 200 000 Kč

1 050 Kč/m2

Realitní makléř: Josef Vencovský
Realitní kancelář: RE/MAX G8 Reality
Realitní makléř: Josef Vencovský

Josef Vencovský

4.6

Realitní kancelář: RE/MAX G8 Reality
Prodej stavebního pozemku 2565 m²Prodej stavebního pozemku 2565 m²
Prodej stavebního pozemku 2565 m²
Prodej stavebního pozemku 2565 m²

Prodej stavebního pozemku 2565 m²

Frýdek-Místek, okres Frýdek-Místek

4 795 000 Kč

1 869 Kč/m2

Realitní makléř: David Patera
Realitní kancelář: Easy Brokers s.r.o. - RE/MAX Easy
Realitní makléř: David Patera

David Patera

3.8

Realitní kancelář: Easy Brokers s.r.o. - RE/MAX Easy
Prodej stavebního pozemku 1002 m²Prodej stavebního pozemku 1002 m²
Prodej stavebního pozemku 1002 m²
Prodej stavebního pozemku 1002 m²

Prodej stavebního pozemku 1002 m²

Semechnice, okres Rychnov nad Kněžnou

2 650 000 Kč

2 645 Kč/m2

Realitní makléř: Lukáš Jirka
Realitní kancelář: M&M reality
Realitní makléř: Lukáš Jirka

Lukáš Jirka

4.6

Realitní kancelář: M&M reality
Prodej stavebního pozemku 8053 m²Prodej stavebního pozemku 8053 m²
Prodej stavebního pozemku 8053 m²
Prodej stavebního pozemku 8053 m²

Prodej stavebního pozemku 8053 m²

Nová Role, okres Karlovy Vary

5 234 450 Kč

650 Kč/m2

Realitní makléř: Jiří Šmaus
Realitní kancelář: NEXT REALITY RAKOVNÍK
Realitní makléř: Jiří Šmaus

Jiří Šmaus

4.8

Realitní kancelář: NEXT REALITY RAKOVNÍK
Prodej stavebního pozemku 1330 m²Prodej stavebního pozemku 1330 m²
Prodej stavebního pozemku 1330 m²
Prodej stavebního pozemku 1330 m²

Prodej stavebního pozemku 1330 m²

Dolní Žandov, okres Cheb

1 099 900 Kč

827 Kč/m2

Realitní makléř: Ráchel Holšanová
Realitní kancelář: euro reality.info
Realitní makléř: Ráchel Holšanová

Ráchel Holšanová

4.7

Realitní kancelář: euro reality.info
Prodej stavebního pozemku 1289 m²Prodej stavebního pozemku 1289 m²
Prodej stavebního pozemku 1289 m²
Prodej stavebního pozemku 1289 m²

Prodej stavebního pozemku 1289 m²

Hustopeče, okres Břeclav

4 990 000 Kč

3 871 Kč/m2

Realitní makléř: Miloš Kesler
Realitní kancelář: RE/MAX Alfa
Realitní makléř: Miloš Kesler

Miloš Kesler

4.8

Realitní kancelář: RE/MAX Alfa
1...789...116

Nemovitostí na stránce

10

Hlídač nemovitostí

Odemkněte si dalších 5 906 stavebních pozemků