Kontakt

Stavební pozemky na prodej s cenou do 5 mil. Kč

Do 5 mil. Kč

899 nemovitostí

doporučené

Prodej stavebního pozemku 968 m²Prodej stavebního pozemku 968 m²
Prodej stavebního pozemku 968 m²
Prodej stavebního pozemku 968 m²

Prodej stavebního pozemku 968 m²

Ostrov, okres Karlovy Vary

2 700 720 Kč

2 790 Kč/m2

Hlídač nemovitostí

Odemkněte si dalších 4 501 stavebních pozemků

Pohlídáme za vás celý internet

O nových inzerátech budete vědět vždy jako první

Kompletně zdarma s možností kdykoliv zrušit

Prodej stavebního pozemku 1915 m²Prodej stavebního pozemku 1915 m²
Prodej stavebního pozemku 1915 m²
Prodej stavebního pozemku 1915 m²

Prodej stavebního pozemku 1915 m²

Čejetice, okres Strakonice

2 800 000 Kč

1 462 Kč/m2

Prodej stavebního pozemku 878 m²Prodej stavebního pozemku 878 m²
Prodej stavebního pozemku 878 m²
Prodej stavebního pozemku 878 m²

Prodej stavebního pozemku 878 m²

Děčín, okres Děčín

2 999 000 Kč

2 500 000 Kč

2 847 Kč/m2

Prodej stavebního pozemku 755 m²Prodej stavebního pozemku 755 m²
Prodej stavebního pozemku 755 m²
Prodej stavebního pozemku 755 m²

Prodej stavebního pozemku 755 m²

Ruprechtov

1 690 000 Kč

2 238 Kč/m2

Realitní makléř: Vít Kaňa
Realitní kancelář: Vít Kaňa
Realitní makléř: Vít Kaňa

Vít Kaňa

4.8

Realitní kancelář: Vít Kaňa
Prodej stavebního pozemku 1144 m²Prodej stavebního pozemku 1144 m²
Prodej stavebního pozemku 1144 m²
Prodej stavebního pozemku 1144 m²

Prodej stavebního pozemku 1144 m²

Cheb, okres Cheb

3 088 800 Kč

2 700 Kč/m2

Prodej stavebního pozemku 5081 m²Prodej stavebního pozemku 5081 m²
Prodej stavebního pozemku 5081 m²
Prodej stavebního pozemku 5081 m²

Prodej stavebního pozemku 5081 m²

Číměř, okres Jindřichův Hradec

4 995 000 Kč

4 495 000 Kč

885 Kč/m2

Realitní makléř: Jindřich Svačina
Realitní kancelář: RE/MAX Atrium
Realitní makléř: Jindřich Svačina

Jindřich Svačina

4.8

Realitní kancelář: RE/MAX Atrium
Prodej stavebního pozemku 948 m²Prodej stavebního pozemku 948 m²
Prodej stavebního pozemku 948 m²
Prodej stavebního pozemku 948 m²

Prodej stavebního pozemku 948 m²

Uničov, okres Olomouc

2 834 520 Kč

2 990 Kč/m2

Realitní makléř: Renáta Kunstová
Realitní kancelář: CENTURY 21 4Plus
Realitní makléř: Renáta Kunstová

Renáta Kunstová

4.9

Realitní kancelář: CENTURY 21 4Plus
Prodej stavebního pozemku 1490 m²Prodej stavebního pozemku 1490 m²
Prodej stavebního pozemku 1490 m²
Prodej stavebního pozemku 1490 m²

Prodej stavebního pozemku 1490 m²

Rybníky, okres Znojmo

4 470 000 Kč

3 000 Kč/m2

Prodej stavebního pozemku 1131 m²Prodej stavebního pozemku 1131 m²
Prodej stavebního pozemku 1131 m²
Prodej stavebního pozemku 1131 m²

Prodej stavebního pozemku 1131 m²

Prysk, okres Česká Lípa

2 262 000 Kč

2 000 Kč/m2

Realitní makléř: Martin Hák
Realitní kancelář: RealitasFIN s.r.o.
Realitní makléř: Martin Hák

Martin Hák

4.9

Realitní kancelář: RealitasFIN s.r.o.
Prodej stavebního pozemku 1186 m²Prodej stavebního pozemku 1186 m²
Prodej stavebního pozemku 1186 m²
Prodej stavebního pozemku 1186 m²

Prodej stavebního pozemku 1186 m²

Prysk, okres Česká Lípa

2 372 000 Kč

2 000 Kč/m2

Realitní makléř: Martin Hák
Realitní kancelář: RealitasFIN s.r.o.
Realitní makléř: Martin Hák

Martin Hák

4.9

Realitní kancelář: RealitasFIN s.r.o.
1...828384...90

Nemovitostí na stránce

10

Hlídač nemovitostí

Odemkněte si dalších 4 501 stavebních pozemků