Kontakt

Stavební pozemky na prodej s cenou do 6 mil. Kč

Do 6 mil. Kč

994 nemovitostí

doporučené

Prodej stavebního pozemku 940 m²Prodej stavebního pozemku 940 m²
Prodej stavebního pozemku 940 m²
Prodej stavebního pozemku 940 m²

Prodej stavebního pozemku 940 m²

Kolová, okres Karlovy Vary

2 256 000 Kč

2 400 Kč/m2

Hlídač nemovitostí

Odemkněte si dalších 4 940 stavebních pozemků

Pohlídáme za vás celý internet

O nových inzerátech budete vědět vždy jako první

Kompletně zdarma s možností kdykoliv zrušit

Prodej stavebního pozemku 189 m²Prodej stavebního pozemku 189 m²
Prodej stavebního pozemku 189 m²
Prodej stavebního pozemku 189 m²

Prodej stavebního pozemku 189 m²

Tkalcovská, Znojmo

4 490 000 Kč

23 757 Kč/m2

Prodej stavebního pozemku 362 m²Prodej stavebního pozemku 362 m²
Prodej stavebního pozemku 362 m²
Prodej stavebního pozemku 362 m²

Prodej stavebního pozemku 362 m²

Pastviny, okres Ústí nad Orlicí

990 000 Kč

2 735 Kč/m2

Prodej stavebního pozemku 439 m²Prodej stavebního pozemku 439 m²
Prodej stavebního pozemku 439 m²
Prodej stavebního pozemku 439 m²

Prodej stavebního pozemku 439 m²

Kolinec, okres Klatovy

790 000 Kč

1 800 Kč/m2

Prodej stavebního pozemku 617 m²Prodej stavebního pozemku 617 m²
Prodej stavebního pozemku 617 m²
Prodej stavebního pozemku 617 m²

Prodej stavebního pozemku 617 m²

Horní Kozolupy, okres Tachov

849 000 Kč

1 376 Kč/m2

Prodej stavebního pozemku 1553 m²Prodej stavebního pozemku 1553 m²
Prodej stavebního pozemku 1553 m²
Prodej stavebního pozemku 1553 m²

Prodej stavebního pozemku 1553 m²

Brumovice, okres Opava

2 795 400 Kč

1 800 Kč/m2

Prodej stavebního pozemku 1627 m²Prodej stavebního pozemku 1627 m²
Prodej stavebního pozemku 1627 m²
Prodej stavebního pozemku 1627 m²

Prodej stavebního pozemku 1627 m²

Pištín, okres České Budějovice

4 090 000 Kč

3 579 400 Kč

2 200 Kč/m2

Prodej stavebního pozemku 1136 m²Prodej stavebního pozemku 1136 m²
Prodej stavebního pozemku 1136 m²
Prodej stavebního pozemku 1136 m²

Prodej stavebního pozemku 1136 m²

Obrubce, okres Mladá Boleslav

3 890 000 Kč

3 424 Kč/m2

Prodej stavebního pozemku 1873 m²Prodej stavebního pozemku 1873 m²
Prodej stavebního pozemku 1873 m²
Prodej stavebního pozemku 1873 m²

Prodej stavebního pozemku 1873 m²

Horšovský Týn

4 307 900 Kč

2 300 Kč/m2

Prodej stavebního pozemku 1767 m²Prodej stavebního pozemku 1767 m²
Prodej stavebního pozemku 1767 m²
Prodej stavebního pozemku 1767 m²

Prodej stavebního pozemku 1767 m²

Moravany, okres Pardubice

5 490 000 Kč

3 107 Kč/m2

1...404142...100

Nemovitostí na stránce

10

Hlídač nemovitostí

Odemkněte si dalších 4 940 stavebních pozemků