Kontakt

Stavební pozemky na prodej s cenou do 6 mil. Kč

Do 6 mil. Kč

994 nemovitostí

doporučené

Prodej stavebního pozemku 2836 m²Prodej stavebního pozemku 2836 m²
Prodej stavebního pozemku 2836 m²
Prodej stavebního pozemku 2836 m²

Prodej stavebního pozemku 2836 m²

Šubířov, okres Prostějov

3 330 250 Kč

1 389 640 Kč

490 Kč/m2

Hlídač nemovitostí

Odemkněte si dalších 4 940 stavebních pozemků

Pohlídáme za vás celý internet

O nových inzerátech budete vědět vždy jako první

Kompletně zdarma s možností kdykoliv zrušit

Prodej stavebního pozemku 701 m²Prodej stavebního pozemku 701 m²
Prodej stavebního pozemku 701 m²
Prodej stavebního pozemku 701 m²

Prodej stavebního pozemku 701 m²

Krouna, okres Chrudim

1 306 250 Kč

1 250 000 Kč

1 783 Kč/m2

Prodej stavebního pozemku 918 m²Prodej stavebního pozemku 918 m²
Prodej stavebního pozemku 918 m²
Prodej stavebního pozemku 918 m²

Prodej stavebního pozemku 918 m²

Hory, okres Karlovy Vary

2 478 600 Kč

2 700 Kč/m2

Prodej stavebního pozemku 843 m²Prodej stavebního pozemku 843 m²
Prodej stavebního pozemku 843 m²
Prodej stavebního pozemku 843 m²

Prodej stavebního pozemku 843 m²

Brtnice, okres Jihlava

2 950 000 Kč

2 390 000 Kč

2 835 Kč/m2

Prodej stavebního pozemku 1025 m²Prodej stavebního pozemku 1025 m²
Prodej stavebního pozemku 1025 m²
Prodej stavebního pozemku 1025 m²

Prodej stavebního pozemku 1025 m²

Kolová, okres Karlovy Vary

2 562 500 Kč

2 500 Kč/m2

Prodej stavebního pozemku 1082 m²Prodej stavebního pozemku 1082 m²
Prodej stavebního pozemku 1082 m²
Prodej stavebního pozemku 1082 m²

Prodej stavebního pozemku 1082 m²

Hory, okres Karlovy Vary

2 921 400 Kč

2 700 Kč/m2

Prodej stavebního pozemku 5613 m²Prodej stavebního pozemku 5613 m²
Prodej stavebního pozemku 5613 m²
Prodej stavebního pozemku 5613 m²

Prodej stavebního pozemku 5613 m²

Soběšice, okres Klatovy

3 990 000 Kč

711 Kč/m2

Prodej stavebního pozemku 969 m²Prodej stavebního pozemku 969 m²
Prodej stavebního pozemku 969 m²
Prodej stavebního pozemku 969 m²

Prodej stavebního pozemku 969 m²

Strojetice, okres Benešov

3 391 500 Kč

2 907 000 Kč

3 000 Kč/m2

Prodej stavebního pozemku 952 m²Prodej stavebního pozemku 952 m²
Prodej stavebního pozemku 952 m²
Prodej stavebního pozemku 952 m²

Prodej stavebního pozemku 952 m²

Strojetice, okres Benešov

3 332 000 Kč

2 856 000 Kč

3 000 Kč/m2

Prodej stavebního pozemku 848 m²Prodej stavebního pozemku 848 m²
Prodej stavebního pozemku 848 m²
Prodej stavebního pozemku 848 m²

Prodej stavebního pozemku 848 m²

Strojetice, okres Benešov

2 968 000 Kč

2 544 000 Kč

3 000 Kč/m2

1...555657...100

Nemovitostí na stránce

10

Hlídač nemovitostí

Odemkněte si dalších 4 940 stavebních pozemků