Kontakt

Stavební pozemky na prodej s cenou do 6 mil. Kč

Do 6 mil. Kč

994 nemovitostí

doporučené

Prodej stavebního pozemku 848 m²Prodej stavebního pozemku 848 m²
Prodej stavebního pozemku 848 m²
Prodej stavebního pozemku 848 m²

Prodej stavebního pozemku 848 m²

Strojetice, okres Benešov

2 968 000 Kč

2 544 000 Kč

3 000 Kč/m2

Hlídač nemovitostí

Odemkněte si dalších 4 940 stavebních pozemků

Pohlídáme za vás celý internet

O nových inzerátech budete vědět vždy jako první

Kompletně zdarma s možností kdykoliv zrušit

Prodej stavebního pozemku 1100 m²Prodej stavebního pozemku 1100 m²
Prodej stavebního pozemku 1100 m²
Prodej stavebního pozemku 1100 m²

Prodej stavebního pozemku 1100 m²

Švihov, okres Klatovy

2 100 000 Kč

1 909 Kč/m2

Prodej stavebního pozemku 1540 m²Prodej stavebního pozemku 1540 m²
Prodej stavebního pozemku 1540 m²
Prodej stavebního pozemku 1540 m²

Prodej stavebního pozemku 1540 m²

Kostelní Lhota, okres Nymburk

4 720 000 Kč

3 065 Kč/m2

Prodej stavebního pozemku 845 m²Prodej stavebního pozemku 845 m²
Prodej stavebního pozemku 845 m²
Prodej stavebního pozemku 845 m²

Prodej stavebního pozemku 845 m²

Strojetice, okres Benešov

2 957 500 Kč

2 535 000 Kč

3 000 Kč/m2

Prodej stavebního pozemku 1268 m²Prodej stavebního pozemku 1268 m²
Prodej stavebního pozemku 1268 m²
Prodej stavebního pozemku 1268 m²

Prodej stavebního pozemku 1268 m²

Újezd, okres Olomouc

3 170 000 Kč

2 500 Kč/m2

Prodej stavebního pozemku 962 m²Prodej stavebního pozemku 962 m²
Prodej stavebního pozemku 962 m²
Prodej stavebního pozemku 962 m²

Prodej stavebního pozemku 962 m²

Dýšina, okres Plzeň-město

6 490 000 Kč

5 950 000 Kč

6 185 Kč/m2

Prodej stavebního pozemku 640 m²Prodej stavebního pozemku 640 m²
Prodej stavebního pozemku 640 m²
Prodej stavebního pozemku 640 m²

Prodej stavebního pozemku 640 m²

Žichovice, okres Klatovy

1 200 000 Kč

1 875 Kč/m2

Prodej stavebního pozemku 1000 m²Prodej stavebního pozemku 1000 m²
Prodej stavebního pozemku 1000 m²
Prodej stavebního pozemku 1000 m²

Prodej stavebního pozemku 1000 m²

Újezd, okres Olomouc

2 899 000 Kč

2 699 000 Kč

2 699 Kč/m2

Prodej stavebního pozemku 3703 m²Prodej stavebního pozemku 3703 m²
Prodej stavebního pozemku 3703 m²
Prodej stavebního pozemku 3703 m²

Prodej stavebního pozemku 3703 m²

Chlustina, okres Beroun

5 500 000 Kč

4 810 000 Kč

1 299 Kč/m2

Prodej stavebního pozemku 2366 m²Prodej stavebního pozemku 2366 m²
Prodej stavebního pozemku 2366 m²
Prodej stavebního pozemku 2366 m²

Prodej stavebního pozemku 2366 m²

Ponědrážka, okres Jindřichův Hradec

3 535 000 Kč

3 195 000 Kč

1 350 Kč/m2

1...565758...100

Nemovitostí na stránce

10

Hlídač nemovitostí

Odemkněte si dalších 4 940 stavebních pozemků