Kontakt

Stavební pozemky na prodej s cenou 1 mil. - 2 mil. Kč

1 mil. - 2 mil. Kč

231 nemovitostí

doporučené

Prodej stavebního pozemku 907 m²Prodej stavebního pozemku 907 m²
Prodej stavebního pozemku 907 m²
Prodej stavebního pozemku 907 m²

Prodej stavebního pozemku 907 m²

Hajany, okres Strakonice

1 270 000 Kč

1 400 Kč/m2

Realitní makléř: Petr Fára
Realitní kancelář: KOFAREAL s.r.o.
Realitní makléř: Petr Fára

Petr Fára

4.6

Realitní kancelář: KOFAREAL s.r.o.

Hlídač nemovitostí

Odemkněte si dalších 1 239 stavebních pozemků

Pohlídáme za vás celý internet

O nových inzerátech budete vědět vždy jako první

Kompletně zdarma s možností kdykoliv zrušit

Prodej stavebního pozemku 1160 m²Prodej stavebního pozemku 1160 m²
Prodej stavebního pozemku 1160 m²
Prodej stavebního pozemku 1160 m²

Prodej stavebního pozemku 1160 m²

Varnsdorf, okres Děčín

1 260 000 Kč

1 086 Kč/m2

Prodej stavebního pozemku 3613 m²Prodej stavebního pozemku 3613 m²
Prodej stavebního pozemku 3613 m²
Prodej stavebního pozemku 3613 m²

Prodej stavebního pozemku 3613 m²

Křenovice, okres Písek

2 690 000 Kč

1 290 000 Kč

357 Kč/m2

Prodej stavebního pozemku 3281 m²Prodej stavebního pozemku 3281 m²
Prodej stavebního pozemku 3281 m²
Prodej stavebního pozemku 3281 m²

Prodej stavebního pozemku 3281 m²

Chotoviny, okres Tábor

1 490 000 Kč

454 Kč/m2

Realitní makléř: Michaela Waloszková
Realitní kancelář: NEXT REALITY JAN KUBEŠ & PARTNEŘI
Realitní makléř: Michaela Waloszková

Michaela Waloszková

4.7

Realitní kancelář: NEXT REALITY JAN KUBEŠ & PARTNEŘI
Prodej stavebního pozemku 1954 m²Prodej stavebního pozemku 1954 m²
Prodej stavebního pozemku 1954 m²
Prodej stavebního pozemku 1954 m²

Prodej stavebního pozemku 1954 m²

Opatov, okres Svitavy

1 579 000 Kč

808 Kč/m2

Prodej stavebního pozemku 1784 m²Prodej stavebního pozemku 1784 m²
Prodej stavebního pozemku 1784 m²
Prodej stavebního pozemku 1784 m²

Prodej stavebního pozemku 1784 m²

Číměř, okres Jindřichův Hradec

1 650 000 Kč

925 Kč/m2

Realitní makléř: Jindřich Svačina
Realitní kancelář: RE/MAX Atrium
Realitní makléř: Jindřich Svačina

Jindřich Svačina

4.8

Realitní kancelář: RE/MAX Atrium
Prodej stavebního pozemku 1487 m²Prodej stavebního pozemku 1487 m²
Prodej stavebního pozemku 1487 m²
Prodej stavebního pozemku 1487 m²

Prodej stavebního pozemku 1487 m²

Erpužice, Erpužice

1 650 000 Kč

1 350 000 Kč

908 Kč/m2

Prodej stavebního pozemku 921 m²Prodej stavebního pozemku 921 m²
Prodej stavebního pozemku 921 m²
Prodej stavebního pozemku 921 m²

Prodej stavebního pozemku 921 m²

Velký Bor, okres Klatovy

1 013 100 Kč

1 100 Kč/m2

Prodej stavebního pozemku 593 m²Prodej stavebního pozemku 593 m²
Prodej stavebního pozemku 593 m²
Prodej stavebního pozemku 593 m²

Prodej stavebního pozemku 593 m²

Moravské Málkovice, okres Vyškov

1 838 300 Kč

3 100 Kč/m2

Prodej stavebního pozemku 586 m²Prodej stavebního pozemku 586 m²
Prodej stavebního pozemku 586 m²
Prodej stavebního pozemku 586 m²

Prodej stavebního pozemku 586 m²

Volyňská, Strakonice

1 400 000 Kč

2 389 Kč/m2

1...171819...24

Nemovitostí na stránce

10

Hlídač nemovitostí

Odemkněte si dalších 1 239 stavebních pozemků