Kontakt

Stavební pozemky na prodej s cenou 1 mil. - 2 mil. Kč

1 mil. - 2 mil. Kč

229 nemovitostí

doporučené

Prodej stavebního pozemku 1228 m²Prodej stavebního pozemku 1228 m²
Prodej stavebního pozemku 1228 m²
Prodej stavebního pozemku 1228 m²

Prodej stavebního pozemku 1228 m²

Dětmarovice, okres Karviná

1 950 000 Kč

1 700 000 Kč

1 384 Kč/m2

Realitní makléř: Veronika Chlubna
Realitní kancelář: RE/MAX Partner
Realitní makléř: Veronika Chlubna

Veronika Chlubna

Realitní kancelář: RE/MAX Partner

Hlídač nemovitostí

Odemkněte si dalších 1 233 stavebních pozemků

Pohlídáme za vás celý internet

O nových inzerátech budete vědět vždy jako první

Kompletně zdarma s možností kdykoliv zrušit

Prodej stavebního pozemku 885 m²Prodej stavebního pozemku 885 m²
Prodej stavebního pozemku 885 m²
Prodej stavebního pozemku 885 m²

Prodej stavebního pozemku 885 m²

Újezd, okres Olomouc

1 761 000 Kč

1 990 Kč/m2

Prodej stavebního pozemku 1488 m²Prodej stavebního pozemku 1488 m²
Prodej stavebního pozemku 1488 m²
Prodej stavebního pozemku 1488 m²

Prodej stavebního pozemku 1488 m²

Nová Bystřice, okres Jindřichův Hradec

2 990 000 Kč

1 990 000 Kč

1 337 Kč/m2

Prodej stavebního pozemku 934 m²Prodej stavebního pozemku 934 m²
Prodej stavebního pozemku 934 m²
Prodej stavebního pozemku 934 m²

Prodej stavebního pozemku 934 m²

Miroslav

1 915 000 Kč

2 050 Kč/m2

Prodej stavebního pozemku 1975 m²Prodej stavebního pozemku 1975 m²
Prodej stavebního pozemku 1975 m²
Prodej stavebního pozemku 1975 m²

Prodej stavebního pozemku 1975 m²

Biskupice-Pulkov - Biskupice

1 284 000 Kč

650 Kč/m2

Prodej stavebního pozemku 1670 m²Prodej stavebního pozemku 1670 m²
Prodej stavebního pozemku 1670 m²
Prodej stavebního pozemku 1670 m²

Prodej stavebního pozemku 1670 m²

Kunžak, okres Jindřichův Hradec

1 590 750 Kč

953 Kč/m2

Prodej stavebního pozemku 874 m²Prodej stavebního pozemku 874 m²
Prodej stavebního pozemku 874 m²
Prodej stavebního pozemku 874 m²

Prodej stavebního pozemku 874 m²

Moravský Písek, okres Hodonín

1 790 000 Kč

1 600 000 Kč

1 831 Kč/m2

Prodej stavebního pozemku 1816 m²Prodej stavebního pozemku 1816 m²
Prodej stavebního pozemku 1816 m²
Prodej stavebního pozemku 1816 m²

Prodej stavebního pozemku 1816 m²

Olšany, okres Klatovy

1 990 000 Kč

1 096 Kč/m2

Prodej stavebního pozemku 1022 m²Prodej stavebního pozemku 1022 m²
Prodej stavebního pozemku 1022 m²
Prodej stavebního pozemku 1022 m²

Prodej stavebního pozemku 1022 m²

Bohdalovice, okres Český Krumlov

1 890 000 Kč

1 849 Kč/m2

Realitní makléř: Daniel Ambrůžek
Realitní kancelář: Daniel Ambrůžek realitní makléř
Realitní makléř: Daniel Ambrůžek

Daniel Ambrůžek

4.7

Realitní kancelář: Daniel Ambrůžek realitní makléř
Prodej stavebního pozemku 1386 m²Prodej stavebního pozemku 1386 m²
Prodej stavebního pozemku 1386 m²
Prodej stavebního pozemku 1386 m²

Prodej stavebního pozemku 1386 m²

Kroměříž, okres Kroměříž

1 801 800 Kč

1 300 Kč/m2

1...181920...23

Nemovitostí na stránce

10

Hlídač nemovitostí

Odemkněte si dalších 1 233 stavebních pozemků