Kontakt

Stavební pozemky na prodej s cenou 1 mil. - 2 mil. Kč

1 mil. - 2 mil. Kč

234 nemovitostí

doporučené

Prodej stavebního pozemku 989 m²Prodej stavebního pozemku 989 m²
Prodej stavebního pozemku 989 m²
Prodej stavebního pozemku 989 m²

Prodej stavebního pozemku 989 m²

Nepomuk, okres Plzeň-jih

2 200 000 Kč

1 990 000 Kč

2 012 Kč/m2

Hlídač nemovitostí

Odemkněte si dalších 1 238 stavebních pozemků

Pohlídáme za vás celý internet

O nových inzerátech budete vědět vždy jako první

Kompletně zdarma s možností kdykoliv zrušit

Prodej stavebního pozemku 2050 m²Prodej stavebního pozemku 2050 m²
Prodej stavebního pozemku 2050 m²
Prodej stavebního pozemku 2050 m²

Prodej stavebního pozemku 2050 m²

Pařezov, okres Domažlice

1 850 000 Kč

902 Kč/m2

Prodej stavebního pozemku 1378 m²Prodej stavebního pozemku 1378 m²
Prodej stavebního pozemku 1378 m²
Prodej stavebního pozemku 1378 m²

Prodej stavebního pozemku 1378 m²

Popelín, okres Jindřichův Hradec

2 000 000 Kč

1 800 000 Kč

1 306 Kč/m2

Prodej stavebního pozemku 1006 m²Prodej stavebního pozemku 1006 m²
Prodej stavebního pozemku 1006 m²
Prodej stavebního pozemku 1006 m²

Prodej stavebního pozemku 1006 m²

Podhradí, okres Cheb

1 028 500 Kč

1 022 Kč/m2

Prodej stavebního pozemku 1275 m²Prodej stavebního pozemku 1275 m²
Prodej stavebního pozemku 1275 m²
Prodej stavebního pozemku 1275 m²

Prodej stavebního pozemku 1275 m²

Lužany, okres Jičín

1 912 500 Kč

1 500 Kč/m2

Prodej stavebního pozemku 1000 m²Prodej stavebního pozemku 1000 m²
Prodej stavebního pozemku 1000 m²
Prodej stavebního pozemku 1000 m²

Prodej stavebního pozemku 1000 m²

Železnice, okres Jičín

1 650 000 Kč

1 650 Kč/m2

Prodej stavebního pozemku 1014 m²Prodej stavebního pozemku 1014 m²
Prodej stavebního pozemku 1014 m²
Prodej stavebního pozemku 1014 m²

Prodej stavebního pozemku 1014 m²

Lupenice, Rychnov nad Kněžnou

1 280 000 Kč

1 262 Kč/m2

Prodej stavebního pozemku 925 m²Prodej stavebního pozemku 925 m²
Prodej stavebního pozemku 925 m²
Prodej stavebního pozemku 925 m²

Prodej stavebního pozemku 925 m²

Olešná, okres Pelhřimov

1 750 000 Kč

1 892 Kč/m2

Prodej stavebního pozemku 908 m²Prodej stavebního pozemku 908 m²
Prodej stavebního pozemku 908 m²
Prodej stavebního pozemku 908 m²

Prodej stavebního pozemku 908 m²

Olešná, okres Pelhřimov

1 717 936 Kč

1 892 Kč/m2

Prodej stavebního pozemku 683 m²Prodej stavebního pozemku 683 m²
Prodej stavebního pozemku 683 m²
Prodej stavebního pozemku 683 m²

Prodej stavebního pozemku 683 m²

Neužilní, Paskov

1 780 000 Kč

2 606 Kč/m2

1...567...24

Nemovitostí na stránce

10

Hlídač nemovitostí

Odemkněte si dalších 1 238 stavebních pozemků