Kontakt

Stavební pozemky na prodej s cenou 1 mil. - 2 mil. Kč

1 mil. - 2 mil. Kč

229 nemovitostí

doporučené

Prodej stavebního pozemku 1053 m²Prodej stavebního pozemku 1053 m²
Prodej stavebního pozemku 1053 m²
Prodej stavebního pozemku 1053 m²

Prodej stavebního pozemku 1053 m²

Hoštice, okres Strakonice

1 950 156 Kč

1 852 Kč/m2

Hlídač nemovitostí

Odemkněte si dalších 1 232 stavebních pozemků

Pohlídáme za vás celý internet

O nových inzerátech budete vědět vždy jako první

Kompletně zdarma s možností kdykoliv zrušit

Prodej stavebního pozemku 600 m²Prodej stavebního pozemku 600 m²
Prodej stavebního pozemku 600 m²
Prodej stavebního pozemku 600 m²

Prodej stavebního pozemku 600 m²

Březůvky, okres Zlín

1 580 000 Kč

2 633 Kč/m2

Prodej stavebního pozemku 889 m²Prodej stavebního pozemku 889 m²
Prodej stavebního pozemku 889 m²
Prodej stavebního pozemku 889 m²

Prodej stavebního pozemku 889 m²

Holedeč, okres Louny

1 500 000 Kč

1 687 Kč/m2

Prodej stavebního pozemku 1399 m²Prodej stavebního pozemku 1399 m²
Prodej stavebního pozemku 1399 m²
Prodej stavebního pozemku 1399 m²

Prodej stavebního pozemku 1399 m²

Polom, okres Přerov

1 538 900 Kč

1 100 Kč/m2

Prodej stavebního pozemku 800 m²Prodej stavebního pozemku 800 m²
Prodej stavebního pozemku 800 m²
Prodej stavebního pozemku 800 m²

Prodej stavebního pozemku 800 m²

Třinec, okres Frýdek-Místek

1 990 000 Kč

2 488 Kč/m2

Prodej stavebního pozemku 990 m²Prodej stavebního pozemku 990 m²
Prodej stavebního pozemku 990 m²
Prodej stavebního pozemku 990 m²

Prodej stavebního pozemku 990 m²

Bohumín, okres Karviná

1 990 000 Kč

2 010 Kč/m2

Prodej stavebního pozemku 2681 m²Prodej stavebního pozemku 2681 m²
Prodej stavebního pozemku 2681 m²
Prodej stavebního pozemku 2681 m²

Prodej stavebního pozemku 2681 m²

Dolní Olešnice, okres Trutnov

1 590 000 Kč

593 Kč/m2

Prodej stavebního pozemku 1500 m²Prodej stavebního pozemku 1500 m²
Prodej stavebního pozemku 1500 m²
Prodej stavebního pozemku 1500 m²

Prodej stavebního pozemku 1500 m²

Třinec, okres Frýdek-Místek

1 650 000 Kč

1 100 Kč/m2

Prodej stavebního pozemku 815 m²Prodej stavebního pozemku 815 m²
Prodej stavebního pozemku 815 m²
Prodej stavebního pozemku 815 m²

Prodej stavebního pozemku 815 m²

Kožušice, okres Vyškov

1 790 000 Kč

2 196 Kč/m2

Prodej stavebního pozemku 1811 m²Prodej stavebního pozemku 1811 m²
Prodej stavebního pozemku 1811 m²
Prodej stavebního pozemku 1811 m²

Prodej stavebního pozemku 1811 m²

Planá, okres Tachov

1 490 000 Kč

823 Kč/m2

1...678...23

Nemovitostí na stránce

10

Hlídač nemovitostí

Odemkněte si dalších 1 232 stavebních pozemků