Kontakt

Stavební pozemky na prodej s cenou 1 mil. - 2 mil. Kč

1 mil. - 2 mil. Kč

231 nemovitostí

doporučené

Prodej stavebního pozemku 1324 m²Prodej stavebního pozemku 1324 m²
Prodej stavebního pozemku 1324 m²
Prodej stavebního pozemku 1324 m²

Prodej stavebního pozemku 1324 m²

Klatovec, okres Jihlava

1 895 537 Kč

1 432 Kč/m2

Hlídač nemovitostí

Odemkněte si dalších 1 244 stavebních pozemků

Pohlídáme za vás celý internet

O nových inzerátech budete vědět vždy jako první

Kompletně zdarma s možností kdykoliv zrušit

Prodej stavebního pozemku 1125 m²Prodej stavebního pozemku 1125 m²
Prodej stavebního pozemku 1125 m²
Prodej stavebního pozemku 1125 m²

Prodej stavebního pozemku 1125 m²

Klatovec, okres Jihlava

1 610 635 Kč

1 432 Kč/m2

Prodej stavebního pozemku 858 m²Prodej stavebního pozemku 858 m²
Prodej stavebního pozemku 858 m²
Prodej stavebního pozemku 858 m²

Prodej stavebního pozemku 858 m²

Vizovice, okres Zlín

1 390 000 Kč

1 090 000 Kč

1 270 Kč/m2

Prodej stavebního pozemku 1215 m²Prodej stavebního pozemku 1215 m²
Prodej stavebního pozemku 1215 m²
Prodej stavebního pozemku 1215 m²

Prodej stavebního pozemku 1215 m²

Mistřice, okres Uherské Hradiště

1 050 500 Kč

865 Kč/m2

Prodej stavebního pozemku 954 m²Prodej stavebního pozemku 954 m²
Prodej stavebního pozemku 954 m²
Prodej stavebního pozemku 954 m²

Prodej stavebního pozemku 954 m²

Dolní Moravice, okres Bruntál

1 890 000 Kč

1 981 Kč/m2

Prodej stavebního pozemku 656 m²Prodej stavebního pozemku 656 m²
Prodej stavebního pozemku 656 m²
Prodej stavebního pozemku 656 m²

Prodej stavebního pozemku 656 m²

Dyjákovice, okres Znojmo

1 090 000 Kč

1 662 Kč/m2

Prodej stavebního pozemku 1249 m²Prodej stavebního pozemku 1249 m²
Prodej stavebního pozemku 1249 m²
Prodej stavebního pozemku 1249 m²

Prodej stavebního pozemku 1249 m²

Olešná, okres Písek

1 350 000 Kč

1 081 Kč/m2

Prodej stavebního pozemku 900 m²Prodej stavebního pozemku 900 m²
Prodej stavebního pozemku 900 m²
Prodej stavebního pozemku 900 m²

Prodej stavebního pozemku 900 m²

Havířov, okres Karviná

1 782 000 Kč

1 980 Kč/m2

Prodej stavebního pozemku 633 m²Prodej stavebního pozemku 633 m²
Prodej stavebního pozemku 633 m²
Prodej stavebního pozemku 633 m²

Prodej stavebního pozemku 633 m²

Žádovice, okres Hodonín

1 990 000 Kč

1 590 000 Kč

2 512 Kč/m2

Prodej stavebního pozemku 1075 m²Prodej stavebního pozemku 1075 m²
Prodej stavebního pozemku 1075 m²
Prodej stavebního pozemku 1075 m²

Prodej stavebního pozemku 1075 m²

Terešov, okres Rokycany

1 495 000 Kč

1 395 000 Kč

1 298 Kč/m2

1...8910...24

Nemovitostí na stránce

10

Hlídač nemovitostí

Odemkněte si dalších 1 244 stavebních pozemků