Kontakt

Stavební pozemky na prodej s cenou 1 mil. - 2 mil. Kč

1 mil. - 2 mil. Kč

231 nemovitostí

doporučené

Prodej stavebního pozemku 1000 m²Prodej stavebního pozemku 1000 m²
Prodej stavebního pozemku 1000 m²
Prodej stavebního pozemku 1000 m²

Prodej stavebního pozemku 1000 m²

Nádražní, Chropyně

1 900 000 Kč

1 900 Kč/m2

Hlídač nemovitostí

Odemkněte si dalších 1 239 stavebních pozemků

Pohlídáme za vás celý internet

O nových inzerátech budete vědět vždy jako první

Kompletně zdarma s možností kdykoliv zrušit

Prodej stavebního pozemku 424 m²Prodej stavebního pozemku 424 m²
Prodej stavebního pozemku 424 m²
Prodej stavebního pozemku 424 m²

Prodej stavebního pozemku 424 m²

Petrohrad, okres Louny

1 500 000 Kč

3 538 Kč/m2

Prodej stavebního pozemku 3658 m²Prodej stavebního pozemku 3658 m²
Prodej stavebního pozemku 3658 m²
Prodej stavebního pozemku 3658 m²

Prodej stavebního pozemku 3658 m²

Rybniště, okres Děčín

1 829 000 Kč

500 Kč/m2

Prodej stavebního pozemku 630 m²Prodej stavebního pozemku 630 m²
Prodej stavebního pozemku 630 m²
Prodej stavebního pozemku 630 m²

Prodej stavebního pozemku 630 m²

Příkopy 80, Sušice

1 480 000 Kč

2 349 Kč/m2

Prodej stavebního pozemku 1586 m²Prodej stavebního pozemku 1586 m²
Prodej stavebního pozemku 1586 m²
Prodej stavebního pozemku 1586 m²

Prodej stavebního pozemku 1586 m²

Bohdalín, Bohdalín

1 430 000 Kč

902 Kč/m2

Prodej stavebního pozemku 973 m²Prodej stavebního pozemku 973 m²
Prodej stavebního pozemku 973 m²
Prodej stavebního pozemku 973 m²

Prodej stavebního pozemku 973 m²

Hronov ev. č. 103, Hronov

1 995 000 Kč

1 795 000 Kč

1 845 Kč/m2

Prodej stavebního pozemku 1328 m²Prodej stavebního pozemku 1328 m²
Prodej stavebního pozemku 1328 m²
Prodej stavebního pozemku 1328 m²

Prodej stavebního pozemku 1328 m²

Chotěboř, okres Havlíčkův Brod

1 950 000 Kč

1 790 000 Kč

1 348 Kč/m2

Prodej stavebního pozemku 802 m²Prodej stavebního pozemku 802 m²
Prodej stavebního pozemku 802 m²
Prodej stavebního pozemku 802 m²

Prodej stavebního pozemku 802 m²

Přelovice, okres Pardubice

2 195 000 Kč

1 975 500 Kč

2 463 Kč/m2

Prodej stavebního pozemku 802 m²
Prodej stavebního pozemku 802 m²

Prodej stavebního pozemku 802 m²

Přelovice, okres Pardubice

2 195 000 Kč

1 975 500 Kč

2 463 Kč/m2

Prodej stavebního pozemku 1098 m²Prodej stavebního pozemku 1098 m²
Prodej stavebního pozemku 1098 m²
Prodej stavebního pozemku 1098 m²

Prodej stavebního pozemku 1098 m²

Soběšice, okres Klatovy

1 950 000 Kč

1 776 Kč/m2

1...789...24

Nemovitostí na stránce

10

Hlídač nemovitostí

Odemkněte si dalších 1 239 stavebních pozemků