Kontakt

Stavební pozemky na prodej s cenou 1 mil. - 3 mil. Kč

1 mil. - 3 mil. Kč

545 nemovitostí

doporučené

Prodej stavebního pozemku 1364 m²Prodej stavebního pozemku 1364 m²
Prodej stavebního pozemku 1364 m²
Prodej stavebního pozemku 1364 m²

Prodej stavebního pozemku 1364 m²

Trmice - Koštov, okres Ústí nad Labem

2 725 000 Kč

1 998 Kč/m2

Realitní makléř: Leo Kopecký
Realitní kancelář: KOPECKY RealEstate & Partners, s.r.o.
Realitní makléř: Leo Kopecký

Leo Kopecký

4.8

Realitní kancelář: KOPECKY RealEstate & Partners, s.r.o.

Hlídač nemovitostí

Odemkněte si dalších 2 534 stavebních pozemků

Pohlídáme za vás celý internet

O nových inzerátech budete vědět vždy jako první

Kompletně zdarma s možností kdykoliv zrušit

Prodej stavebního pozemku 971 m²Prodej stavebního pozemku 971 m²
Prodej stavebního pozemku 971 m²
Prodej stavebního pozemku 971 m²

Prodej stavebního pozemku 971 m²

Mnichov, okres Cheb

1 900 000 Kč

1 957 Kč/m2

Realitní makléř: Dita Bartakovicsová
Realitní kancelář: RE/MAX Anděl
Realitní makléř: Dita Bartakovicsová

Dita Bartakovicsová

4.8

Realitní kancelář: RE/MAX Anděl
Prodej stavebního pozemku 2649 m²Prodej stavebního pozemku 2649 m²
Prodej stavebního pozemku 2649 m²
Prodej stavebního pozemku 2649 m²

Prodej stavebního pozemku 2649 m²

Zavidov, okres Rakovník

2 599 000 Kč

981 Kč/m2

Realitní makléř: Lubomír Polášek
Realitní kancelář: RE/MAX Anděl
Realitní makléř: Lubomír Polášek

Lubomír Polášek

4.8

Realitní kancelář: RE/MAX Anděl
Prodej stavebního pozemku 388 m²Prodej stavebního pozemku 388 m²
Prodej stavebního pozemku 388 m²
Prodej stavebního pozemku 388 m²

Prodej stavebního pozemku 388 m²

Pilátka, Benešov

2 690 000 Kč

1 490 000 Kč

3 840 Kč/m2

Realitní makléř: Jaroslav Němec
Realitní kancelář: OK REAL ESTATE
Realitní makléř: Jaroslav Němec

Jaroslav Němec

Realitní kancelář: OK REAL ESTATE
Prodej stavebního pozemku 1952 m²Prodej stavebního pozemku 1952 m²
Prodej stavebního pozemku 1952 m²
Prodej stavebního pozemku 1952 m²

Prodej stavebního pozemku 1952 m²

Žandrof, Ždánice

2 990 000 Kč

1 532 Kč/m2

Realitní makléř: Irena Kotolanová
Realitní kancelář: Reality KLIDEM
Realitní makléř: Irena Kotolanová

Irena Kotolanová

4.7

Realitní kancelář: Reality KLIDEM
Prodej stavebního pozemku 729 m²Prodej stavebního pozemku 729 m²
Prodej stavebního pozemku 729 m²
Prodej stavebního pozemku 729 m²

Prodej stavebního pozemku 729 m²

Perštejn, okres Chomutov

1 970 000 Kč

2 702 Kč/m2

Realitní makléř: Jiří Tschiharsch
Realitní kancelář: Jiří Tschiharsch - Prémiový makléř
Realitní makléř: Jiří Tschiharsch

Jiří Tschiharsch

5.0

Realitní kancelář: Jiří Tschiharsch - Prémiový makléř
Prodej stavebního pozemku 782 m²Prodej stavebního pozemku 782 m²
Prodej stavebního pozemku 782 m²
Prodej stavebního pozemku 782 m²

Prodej stavebního pozemku 782 m²

Sokolovská, Milevsko

2 500 000 Kč

3 197 Kč/m2

Prodej stavebního pozemku 1467 m²Prodej stavebního pozemku 1467 m²
Prodej stavebního pozemku 1467 m²
Prodej stavebního pozemku 1467 m²

Prodej stavebního pozemku 1467 m²

Podmokly, okres Rokycany

1 980 000 Kč

1 350 Kč/m2

Prodej stavebního pozemku 1494 m²Prodej stavebního pozemku 1494 m²
Prodej stavebního pozemku 1494 m²
Prodej stavebního pozemku 1494 m²

Prodej stavebního pozemku 1494 m²

Trhanov, okres Domažlice

2 599 000 Kč

1 740 Kč/m2

Realitní makléř: Martin Seidl
Realitní kancelář: INSTINKT REALITY
Realitní makléř: Martin Seidl

Martin Seidl

4.6

Realitní kancelář: INSTINKT REALITY
Prodej stavebního pozemku 1002 m²Prodej stavebního pozemku 1002 m²
Prodej stavebního pozemku 1002 m²
Prodej stavebního pozemku 1002 m²

Prodej stavebního pozemku 1002 m²

Velký Luh, okres Cheb

1 890 000 Kč

1 886 Kč/m2

Realitní makléř: Petr Mareš
Realitní kancelář: M&M reality
Realitní makléř: Petr Mareš

Petr Mareš

4.5

Realitní kancelář: M&M reality
1...363738...55

Nemovitostí na stránce

10

Hlídač nemovitostí

Odemkněte si dalších 2 534 stavebních pozemků