Kontakt

Stavební pozemky na prodej s cenou od 2 mil. Kč

Od 2 mil. Kč

987 nemovitostí

doporučené

Prodej stavebního pozemku 1231 m²Prodej stavebního pozemku 1231 m²
Prodej stavebního pozemku 1231 m²
Prodej stavebního pozemku 1231 m²

Prodej stavebního pozemku 1231 m²

Ústí nad Labem, okres Ústí nad Labem

3 990 000 Kč

3 241 Kč/m2

Realitní makléř: Daniel Humplík
Realitní kancelář: RealitasFIN s.r.o.
Realitní makléř: Daniel Humplík

Daniel Humplík

4.6

Realitní kancelář: RealitasFIN s.r.o.

Hlídač nemovitostí

Odemkněte si dalších 4 894 stavebních pozemků

Pohlídáme za vás celý internet

O nových inzerátech budete vědět vždy jako první

Kompletně zdarma s možností kdykoliv zrušit

Prodej stavebního pozemku 13216 m²Prodej stavebního pozemku 13216 m²
Prodej stavebního pozemku 13216 m²
Prodej stavebního pozemku 13216 m²

Prodej stavebního pozemku 13216 m²

Chodouň, okres Beroun

23 788 800 Kč

1 800 Kč/m2

Realitní makléř: Jana Krohová
Realitní kancelář: TAURUM reality s.r.o.
Realitní makléř: Jana Krohová

Jana Krohová

4.9

Realitní kancelář: TAURUM reality s.r.o.
Prodej stavebního pozemku 1217 m²Prodej stavebního pozemku 1217 m²
Prodej stavebního pozemku 1217 m²
Prodej stavebního pozemku 1217 m²

Prodej stavebního pozemku 1217 m²

Na Mlýnku 619, Liberec

4 746 000 Kč

3 900 Kč/m2

Prodej stavebního pozemku 20347 m²Prodej stavebního pozemku 20347 m²
Prodej stavebního pozemku 20347 m²
Prodej stavebního pozemku 20347 m²

Prodej stavebního pozemku 20347 m²

Třinec, Frýdek-Místek

9 500 000 Kč

467 Kč/m2

Realitní makléř: Jiří Sikora
Realitní kancelář: IDON, Sikora&Partner, spol.s.r.o.
Realitní makléř: Jiří Sikora

Jiří Sikora

4.8

Realitní kancelář: IDON, Sikora&Partner, spol.s.r.o.
Prodej stavebního pozemku 1671 m²Prodej stavebního pozemku 1671 m²
Prodej stavebního pozemku 1671 m²
Prodej stavebního pozemku 1671 m²

Prodej stavebního pozemku 1671 m²

Všestary, okres Hradec Králové

5 980 000 Kč

3 579 Kč/m2

Realitní makléř: Ing. Robert Svoboda
Realitní kancelář: RE/MAX Infinity
Realitní makléř: Ing. Robert Svoboda

Ing. Robert Svoboda

4.7

Realitní kancelář: RE/MAX Infinity
Prodej stavebního pozemku 1015 m²Prodej stavebního pozemku 1015 m²
Prodej stavebního pozemku 1015 m²
Prodej stavebního pozemku 1015 m²

Prodej stavebního pozemku 1015 m²

Medonosy, okres Mělník

2 100 000 Kč

2 069 Kč/m2

Prodej stavebního pozemku 530 m²Prodej stavebního pozemku 530 m²
Prodej stavebního pozemku 530 m²
Prodej stavebního pozemku 530 m²

Prodej stavebního pozemku 530 m²

Nad rybníkem 1032, Praha

13 629 200 Kč

12 580 800 Kč

23 737 Kč/m2

Prodej stavebního pozemku 1013 m²Prodej stavebního pozemku 1013 m²
Prodej stavebního pozemku 1013 m²
Prodej stavebního pozemku 1013 m²

Prodej stavebního pozemku 1013 m²

Medonosy, okres Mělník

2 100 000 Kč

2 073 Kč/m2

Prodej stavebního pozemku 2275 m²Prodej stavebního pozemku 2275 m²
Prodej stavebního pozemku 2275 m²
Prodej stavebního pozemku 2275 m²

Prodej stavebního pozemku 2275 m²

Slunečná, Dvůr Králové nad Labem

6 825 000 Kč

3 000 Kč/m2

Prodej stavebního pozemku 2081 m²Prodej stavebního pozemku 2081 m²
Prodej stavebního pozemku 2081 m²
Prodej stavebního pozemku 2081 m²

Prodej stavebního pozemku 2081 m²

Lišany, okres Louny

2 999 000 Kč

2 499 000 Kč

1 201 Kč/m2

1...787980...99

Nemovitostí na stránce

10

Hlídač nemovitostí

Odemkněte si dalších 4 894 stavebních pozemků