Kontakt

Stavební pozemky na prodej s cenou od 3 mil. Kč

Od 3 mil. Kč

668 nemovitostí

doporučené

Prodej stavebního pozemku 2099 m²Prodej stavebního pozemku 2099 m²
Prodej stavebního pozemku 2099 m²
Prodej stavebního pozemku 2099 m²

Prodej stavebního pozemku 2099 m²

Tuchoměřice, okres Praha-západ

13 890 000 Kč

13 190 000 Kč

6 284 Kč/m2

Realitní makléř: Jakub Honka
Realitní kancelář: Honka reality
Realitní makléř: Jakub Honka

Jakub Honka

4.6

Realitní kancelář: Honka reality

Hlídač nemovitostí

Odemkněte si dalších 3 528 stavebních pozemků

Pohlídáme za vás celý internet

O nových inzerátech budete vědět vždy jako první

Kompletně zdarma s možností kdykoliv zrušit

Prodej stavebního pozemku 1001 m²Prodej stavebního pozemku 1001 m²
Prodej stavebního pozemku 1001 m²
Prodej stavebního pozemku 1001 m²

Prodej stavebního pozemku 1001 m²

Tuchoměřice, okres Praha-západ

6 990 000 Kč

6 690 000 Kč

6 683 Kč/m2

Realitní makléř: Jakub Honka
Realitní kancelář: Honka reality
Realitní makléř: Jakub Honka

Jakub Honka

4.6

Realitní kancelář: Honka reality
Prodej stavebního pozemku 3200 m²Prodej stavebního pozemku 3200 m²
Prodej stavebního pozemku 3200 m²
Prodej stavebního pozemku 3200 m²

Prodej stavebního pozemku 3200 m²

Klášterec nad Orlicí, okres Ústí nad Orlicí

4 320 000 Kč

3 888 000 Kč

1 215 Kč/m2

Realitní makléř: Ondřej Kolář
Realitní kancelář: Ondřej Kolář - vasrealitak.cz
Realitní makléř: Ondřej Kolář

Ondřej Kolář

4.0

Realitní kancelář: Ondřej Kolář - vasrealitak.cz
Prodej stavebního pozemku 1092 m²Prodej stavebního pozemku 1092 m²
Prodej stavebního pozemku 1092 m²
Prodej stavebního pozemku 1092 m²

Prodej stavebního pozemku 1092 m²

Stavenice, okres Šumperk

3 221 400 Kč

2 950 Kč/m2

Realitní makléř: Veronika Chládková
Realitní kancelář: NEXT REALITY DŮM SNŮ
Realitní makléř: Veronika Chládková

Veronika Chládková

4.8

Realitní kancelář: NEXT REALITY DŮM SNŮ
Prodej stavebního pozemku 1500 m²Prodej stavebního pozemku 1500 m²
Prodej stavebního pozemku 1500 m²
Prodej stavebního pozemku 1500 m²

Prodej stavebního pozemku 1500 m²

Štěnovický Borek, okres Plzeň-město

4 680 000 Kč

4 250 000 Kč

2 833 Kč/m2

Realitní makléř: Mgr. Lukáš Pytlík
Realitní kancelář: TAURUM reality s.r.o.
Realitní makléř: Mgr. Lukáš Pytlík

Mgr. Lukáš Pytlík

5.0

Realitní kancelář: TAURUM reality s.r.o.
Prodej stavebního pozemku 454 m²Prodej stavebního pozemku 454 m²
Prodej stavebního pozemku 454 m²
Prodej stavebního pozemku 454 m²

Prodej stavebního pozemku 454 m²

Sazovice, okres Zlín

5 190 000 Kč

3 550 000 Kč

7 819 Kč/m2

Realitní makléř: Milan Michalčík
Realitní kancelář: AGENTURA ZVONEK
Realitní makléř: Milan Michalčík

Milan Michalčík

4.6

Realitní kancelář: AGENTURA ZVONEK
Prodej stavebního pozemku 6037 m²Prodej stavebního pozemku 6037 m²
Prodej stavebního pozemku 6037 m²
Prodej stavebního pozemku 6037 m²

Prodej stavebního pozemku 6037 m²

Přítluky, okres Břeclav

15 258 750 Kč

11 990 000 Kč

1 986 Kč/m2

Realitní makléř: Veronika Chlubna
Realitní kancelář: RE/MAX Partner
Realitní makléř: Veronika Chlubna

Veronika Chlubna

Realitní kancelář: RE/MAX Partner
Prodej stavebního pozemku 6455 m²Prodej stavebního pozemku 6455 m²
Prodej stavebního pozemku 6455 m²
Prodej stavebního pozemku 6455 m²

Prodej stavebního pozemku 6455 m²

Chodouň, okres Beroun

11 619 000 Kč

1 800 Kč/m2

Realitní makléř: Jana Krohová
Realitní kancelář: TAURUM reality s.r.o.
Realitní makléř: Jana Krohová

Jana Krohová

4.9

Realitní kancelář: TAURUM reality s.r.o.
Prodej stavebního pozemku 823 m²Prodej stavebního pozemku 823 m²
Prodej stavebního pozemku 823 m²
Prodej stavebního pozemku 823 m²

Prodej stavebního pozemku 823 m²

Těptín

7 390 000 Kč

8 979 Kč/m2

Realitní makléř: Richard Rolfes
Realitní kancelář: REALDOMUS s.r.o.
Realitní makléř: Richard Rolfes

Richard Rolfes

4.8

Realitní kancelář: REALDOMUS s.r.o.
Prodej stavebního pozemku 540 m²Prodej stavebního pozemku 540 m²
Prodej stavebního pozemku 540 m²
Prodej stavebního pozemku 540 m²

Prodej stavebního pozemku 540 m²

bratranců Veverkových 45, Praha

11 497 000 Kč

10 997 000 Kč

20 365 Kč/m2

Realitní makléř: Jan Ledvina
Realitní kancelář: NEXT REALITY GROUP
Realitní makléř: Jan Ledvina

Jan Ledvina

4.8

Realitní kancelář: NEXT REALITY GROUP
1...131415...67

Nemovitostí na stránce

10

Hlídač nemovitostí

Odemkněte si dalších 3 528 stavebních pozemků