Kontakt

Stavební pozemky na prodej s cenou od 3 mil. Kč

Od 3 mil. Kč

662 nemovitostí

doporučené

Prodej stavebního pozemku 948 m²Prodej stavebního pozemku 948 m²
Prodej stavebního pozemku 948 m²
Prodej stavebního pozemku 948 m²

Prodej stavebního pozemku 948 m²

Skalice u Frýdku-Místku

3 403 320 Kč

3 590 Kč/m2

Realitní makléř: Šárka Otipková
Realitní kancelář: TEMATO SMART REAL s.r.o
Realitní makléř: Šárka Otipková

Šárka Otipková

Realitní kancelář: TEMATO SMART REAL s.r.o

Hlídač nemovitostí

Odemkněte si dalších 3 506 stavebních pozemků

Pohlídáme za vás celý internet

O nových inzerátech budete vědět vždy jako první

Kompletně zdarma s možností kdykoliv zrušit

Prodej stavebního pozemku 14346 m²Prodej stavebního pozemku 14346 m²
Prodej stavebního pozemku 14346 m²
Prodej stavebního pozemku 14346 m²

Prodej stavebního pozemku 14346 m²

Horní Planá, okres Český Krumlov

24 990 000 Kč

1 742 Kč/m2

Realitní makléř: Martin Mynář
Realitní kancelář: MYNARO
Realitní makléř: Martin Mynář

Martin Mynář

Realitní kancelář: MYNARO
Prodej stavebního pozemku 1222 m²Prodej stavebního pozemku 1222 m²
Prodej stavebního pozemku 1222 m²
Prodej stavebního pozemku 1222 m²

Prodej stavebního pozemku 1222 m²

Netvořice, okres Benešov

3 650 000 Kč

3 200 000 Kč

2 619 Kč/m2

Realitní makléř: Miloslav Večerka - Reality Večerka s.r.o.
Realitní kancelář: Reality Večerka
Realitní makléř: Miloslav Večerka - Reality Večerka s.r.o.

Miloslav Večerka - Reality Večerka s.r.o.

4.8

Realitní kancelář: Reality Večerka
Prodej stavebního pozemku 1833 m²Prodej stavebního pozemku 1833 m²
Prodej stavebního pozemku 1833 m²
Prodej stavebního pozemku 1833 m²

Prodej stavebního pozemku 1833 m²

Paseky 681, Želechovice nad Dřevnicí

6 814 600 Kč

6 290 400 Kč

3 432 Kč/m2

Realitní makléř: Milan Michalčík
Realitní kancelář: AGENTURA ZVONEK
Realitní makléř: Milan Michalčík

Milan Michalčík

4.6

Realitní kancelář: AGENTURA ZVONEK
Prodej stavebního pozemku 3688 m²Prodej stavebního pozemku 3688 m²
Prodej stavebního pozemku 3688 m²
Prodej stavebního pozemku 3688 m²

Prodej stavebního pozemku 3688 m²

Paseky 31, Želechovice nad Dřevnicí

12 653 528 Kč

3 431 Kč/m2

Realitní makléř: Milan Michalčík
Realitní kancelář: AGENTURA ZVONEK
Realitní makléř: Milan Michalčík

Milan Michalčík

4.6

Realitní kancelář: AGENTURA ZVONEK
Prodej stavebního pozemku 6761 m²Prodej stavebního pozemku 6761 m²
Prodej stavebního pozemku 6761 m²
Prodej stavebního pozemku 6761 m²

Prodej stavebního pozemku 6761 m²

Chodouň, okres Beroun

12 169 800 Kč

1 800 Kč/m2

Realitní makléř: Jana Krohová
Realitní kancelář: TAURUM reality s.r.o.
Realitní makléř: Jana Krohová

Jana Krohová

4.9

Realitní kancelář: TAURUM reality s.r.o.
Prodej stavebního pozemku 3000 m²Prodej stavebního pozemku 3000 m²
Prodej stavebního pozemku 3000 m²
Prodej stavebního pozemku 3000 m²

Prodej stavebního pozemku 3000 m²

Mikulůvka, okres Vsetín

6 500 000 Kč

3 900 000 Kč

1 300 Kč/m2

Realitní makléř: Chantal Elexová
Realitní kancelář: RE/MAX Partner
Realitní makléř: Chantal Elexová

Chantal Elexová

4.9

Realitní kancelář: RE/MAX Partner
Prodej stavebního pozemku 41251 m²Prodej stavebního pozemku 41251 m²
Prodej stavebního pozemku 41251 m²
Prodej stavebního pozemku 41251 m²

Prodej stavebního pozemku 41251 m²

Rožmberk nad Vltavou, okres Český Krumlov

21 000 000 Kč

509 Kč/m2

Realitní makléř: Martin Mynář
Realitní kancelář: MYNARO
Realitní makléř: Martin Mynář

Martin Mynář

Realitní kancelář: MYNARO
Prodej stavebního pozemku 2949 m²Prodej stavebního pozemku 2949 m²
Prodej stavebního pozemku 2949 m²
Prodej stavebního pozemku 2949 m²

Prodej stavebního pozemku 2949 m²

Hrachoviště, okres Jindřichův Hradec

5 890 000 Kč

4 390 000 Kč

1 489 Kč/m2

Realitní makléř: Jan Kubeš
Realitní kancelář: NEXT REALITY JAN KUBEŠ & PARTNEŘI
Realitní makléř: Jan Kubeš

Jan Kubeš

4.6

Realitní kancelář: NEXT REALITY JAN KUBEŠ & PARTNEŘI
Prodej stavebního pozemku 2989 m²Prodej stavebního pozemku 2989 m²
Prodej stavebního pozemku 2989 m²
Prodej stavebního pozemku 2989 m²

Prodej stavebního pozemku 2989 m²

Rohatsko, okres Mladá Boleslav

6 300 000 Kč

4 950 000 Kč

1 656 Kč/m2

Realitní makléř: Jiří Taraba
Realitní kancelář: RE/MAX 4 You II
Realitní makléř: Jiří Taraba

Jiří Taraba

4.6

Realitní kancelář: RE/MAX 4 You II
1...141516...67

Nemovitostí na stránce

10

Hlídač nemovitostí

Odemkněte si dalších 3 506 stavebních pozemků