Kontakt

Stavební pozemky na prodej s cenou od 3 mil. Kč

Od 3 mil. Kč

668 nemovitostí

doporučené

Prodej stavebního pozemku 2949 m²Prodej stavebního pozemku 2949 m²
Prodej stavebního pozemku 2949 m²
Prodej stavebního pozemku 2949 m²

Prodej stavebního pozemku 2949 m²

Hrachoviště, okres Jindřichův Hradec

5 890 000 Kč

4 390 000 Kč

1 489 Kč/m2

Realitní makléř: Jan Kubeš
Realitní kancelář: NEXT REALITY JAN KUBEŠ & PARTNEŘI
Realitní makléř: Jan Kubeš

Jan Kubeš

4.6

Realitní kancelář: NEXT REALITY JAN KUBEŠ & PARTNEŘI

Hlídač nemovitostí

Odemkněte si dalších 3 523 stavebních pozemků

Pohlídáme za vás celý internet

O nových inzerátech budete vědět vždy jako první

Kompletně zdarma s možností kdykoliv zrušit

Prodej stavebního pozemku 2989 m²Prodej stavebního pozemku 2989 m²
Prodej stavebního pozemku 2989 m²
Prodej stavebního pozemku 2989 m²

Prodej stavebního pozemku 2989 m²

Rohatsko, okres Mladá Boleslav

6 300 000 Kč

4 950 000 Kč

1 656 Kč/m2

Realitní makléř: Jiří Taraba
Realitní kancelář: RE/MAX 4 You II
Realitní makléř: Jiří Taraba

Jiří Taraba

4.6

Realitní kancelář: RE/MAX 4 You II
Prodej stavebního pozemku 1027 m²Prodej stavebního pozemku 1027 m²
Prodej stavebního pozemku 1027 m²
Prodej stavebního pozemku 1027 m²

Prodej stavebního pozemku 1027 m²

Zlatá Koruna, okres Český Krumlov

3 594 500 Kč

3 500 Kč/m2

Realitní makléř: Daniel Ambrůžek
Realitní kancelář: Daniel Ambrůžek realitní makléř
Realitní makléř: Daniel Ambrůžek

Daniel Ambrůžek

4.7

Realitní kancelář: Daniel Ambrůžek realitní makléř
Prodej stavebního pozemku 2978 m²Prodej stavebního pozemku 2978 m²
Prodej stavebního pozemku 2978 m²
Prodej stavebního pozemku 2978 m²

Prodej stavebního pozemku 2978 m²

Mělník, okres Mělník

5 491 432 Kč

1 844 Kč/m2

Realitní makléř: Martin Hofmann a Hana Kvasničková
Realitní kancelář: RE/MAX Art
Realitní makléř: Martin Hofmann a Hana Kvasničková

Martin Hofmann a Hana Kvasničková

4.6

Realitní kancelář: RE/MAX Art
Prodej stavebního pozemku 2100 m²Prodej stavebního pozemku 2100 m²
Prodej stavebního pozemku 2100 m²
Prodej stavebního pozemku 2100 m²

Prodej stavebního pozemku 2100 m²

Moravské Budějovice, okres Třebíč

3 129 000 Kč

1 490 Kč/m2

Realitní makléř: Miroslav Krupica
Realitní kancelář: RE/MAX A-City
Realitní makléř: Miroslav Krupica

Miroslav Krupica

5.0

Realitní kancelář: RE/MAX A-City
Prodej stavebního pozemku 1141 m²Prodej stavebního pozemku 1141 m²
Prodej stavebního pozemku 1141 m²
Prodej stavebního pozemku 1141 m²

Prodej stavebního pozemku 1141 m²

Polepy, okres Kolín

5 590 900 Kč

5 390 000 Kč

4 724 Kč/m2

Realitní makléř: Martin Schuster a jeho tým...
Realitní kancelář: CENTURY 21 Premium
Realitní makléř: Martin Schuster a jeho tým...

Martin Schuster a jeho tým...

4.8

Realitní kancelář: CENTURY 21 Premium
Prodej stavebního pozemku 10576 m²Prodej stavebního pozemku 10576 m²
Prodej stavebního pozemku 10576 m²
Prodej stavebního pozemku 10576 m²

Prodej stavebního pozemku 10576 m²

Katovice, okres Strakonice

10 470 240 Kč

990 Kč/m2

Realitní makléř: Ing. Karel Chval
Realitní kancelář: euro reality.info
Realitní makléř: Ing. Karel Chval

Ing. Karel Chval

4.9

Realitní kancelář: euro reality.info
Prodej stavebního pozemku 776 m²Prodej stavebního pozemku 776 m²
Prodej stavebního pozemku 776 m²
Prodej stavebního pozemku 776 m²

Prodej stavebního pozemku 776 m²

Nad propustí 108, Praha

15 990 000 Kč

20 606 Kč/m2

Realitní makléř: Jan Kratochvíl
Realitní kancelář: Realitní tým Jana Kratochvíla
Realitní makléř: Jan Kratochvíl

Jan Kratochvíl

3.4

Realitní kancelář: Realitní tým Jana Kratochvíla
Prodej stavebního pozemku 2000 m²Prodej stavebního pozemku 2000 m²
Prodej stavebního pozemku 2000 m²
Prodej stavebního pozemku 2000 m²

Prodej stavebního pozemku 2000 m²

Hřiměždice, Příbram

4 990 000 Kč

4 000 000 Kč

2 000 Kč/m2

Realitní makléř: Richard Rolfes
Realitní kancelář: REALDOMUS s.r.o.
Realitní makléř: Richard Rolfes

Richard Rolfes

4.8

Realitní kancelář: REALDOMUS s.r.o.
Prodej stavebního pozemku 1780 m²Prodej stavebního pozemku 1780 m²
Prodej stavebního pozemku 1780 m²
Prodej stavebního pozemku 1780 m²

Prodej stavebního pozemku 1780 m²

Kaliště, okres Praha-východ

7 890 000 Kč

5 990 000 Kč

3 365 Kč/m2

Realitní makléř: Martina Veselská
Realitní kancelář: CENTURY 21 Birdie Reality - NextRound
Realitní makléř: Martina Veselská

Martina Veselská

4.9

Realitní kancelář: CENTURY 21 Birdie Reality - NextRound
1...151617...67

Nemovitostí na stránce

10

Hlídač nemovitostí

Odemkněte si dalších 3 523 stavebních pozemků