Kontakt

Stavební pozemky na prodej s cenou od 5 mil. Kč

Od 5 mil. Kč

344 nemovitostí

doporučené

Prodej stavebního pozemku 4772 m²Prodej stavebního pozemku 4772 m²
Prodej stavebního pozemku 4772 m²
Prodej stavebního pozemku 4772 m²

Prodej stavebního pozemku 4772 m²

Suchdol nad Odrou, okres Nový Jičín

6 228 360 Kč

5 740 000 Kč

1 203 Kč/m2

Hlídač nemovitostí

Odemkněte si dalších 1 923 stavebních pozemků

Pohlídáme za vás celý internet

O nových inzerátech budete vědět vždy jako první

Kompletně zdarma s možností kdykoliv zrušit

Prodej stavebního pozemku 4986 m²Prodej stavebního pozemku 4986 m²
Prodej stavebního pozemku 4986 m²
Prodej stavebního pozemku 4986 m²

Prodej stavebního pozemku 4986 m²

Bohdalice-Pavlovice, Vyškov

18 946 800 Kč

17 401 140 Kč

3 490 Kč/m2

Prodej stavebního pozemku 3778 m²Prodej stavebního pozemku 3778 m²
Prodej stavebního pozemku 3778 m²
Prodej stavebního pozemku 3778 m²

Prodej stavebního pozemku 3778 m²

Dvůr Králové nad Labem, okres Trutnov

5 761 450 Kč

1 525 Kč/m2

Prodej stavebního pozemku 1371 m²Prodej stavebního pozemku 1371 m²
Prodej stavebního pozemku 1371 m²
Prodej stavebního pozemku 1371 m²

Prodej stavebního pozemku 1371 m²

Brázdim, okres Praha-východ

8 898 000 Kč

8 490 000 Kč

6 193 Kč/m2

Prodej stavebního pozemku 3066 m²Prodej stavebního pozemku 3066 m²
Prodej stavebního pozemku 3066 m²
Prodej stavebního pozemku 3066 m²

Prodej stavebního pozemku 3066 m²

Libež, okres Benešov

12 500 000 Kč

4 077 Kč/m2

Prodej stavebního pozemku 4943 m²Prodej stavebního pozemku 4943 m²
Prodej stavebního pozemku 4943 m²
Prodej stavebního pozemku 4943 m²

Prodej stavebního pozemku 4943 m²

Žiželice - Loukonosy, okres Kolín

14 250 000 Kč

2 883 Kč/m2

Prodej stavebního pozemku 2689 m²Prodej stavebního pozemku 2689 m²
Prodej stavebního pozemku 2689 m²
Prodej stavebního pozemku 2689 m²

Prodej stavebního pozemku 2689 m²

Pod Vodárnou, Havlíčkův Brod

14 990 000 Kč

5 575 Kč/m2

Prodej stavebního pozemku 1329 m²Prodej stavebního pozemku 1329 m²
Prodej stavebního pozemku 1329 m²
Prodej stavebního pozemku 1329 m²

Prodej stavebního pozemku 1329 m²

Kaštanová, Sulice

14 560 000 Kč

10 956 Kč/m2

Prodej stavebního pozemku 1272 m²Prodej stavebního pozemku 1272 m²
Prodej stavebního pozemku 1272 m²
Prodej stavebního pozemku 1272 m²

Prodej stavebního pozemku 1272 m²

Lacinova, Brno

14 492 000 Kč

13 204 000 Kč

10 381 Kč/m2

Prodej stavebního pozemku 1465 m²Prodej stavebního pozemku 1465 m²
Prodej stavebního pozemku 1465 m²
Prodej stavebního pozemku 1465 m²

Prodej stavebního pozemku 1465 m²

Rud. Knotka, Kladno

50 268 000 Kč

17 580 000 Kč

12 000 Kč/m2

1...151617...35

Nemovitostí na stránce

10

Hlídač nemovitostí

Odemkněte si dalších 1 923 stavebních pozemků