Kontakt

Stavební pozemky na prodej s cenou od 5 mil. Kč

Od 5 mil. Kč

344 nemovitostí

doporučené

Prodej stavebního pozemku 2559 m²Prodej stavebního pozemku 2559 m²
Prodej stavebního pozemku 2559 m²
Prodej stavebního pozemku 2559 m²

Prodej stavebního pozemku 2559 m²

Ouběnice u Dobříše

7 695 000 Kč

3 007 Kč/m2

Hlídač nemovitostí

Odemkněte si dalších 1 925 stavebních pozemků

Pohlídáme za vás celý internet

O nových inzerátech budete vědět vždy jako první

Kompletně zdarma s možností kdykoliv zrušit

Prodej stavebního pozemku 1716 m²Prodej stavebního pozemku 1716 m²
Prodej stavebního pozemku 1716 m²
Prodej stavebního pozemku 1716 m²

Prodej stavebního pozemku 1716 m²

Bystřice nad Pernštejnem, okres Žďár nad Sázavou

6 249 000 Kč

3 642 Kč/m2

Prodej stavebního pozemku 9737 m²Prodej stavebního pozemku 9737 m²
Prodej stavebního pozemku 9737 m²
Prodej stavebního pozemku 9737 m²

Prodej stavebního pozemku 9737 m²

Šarovy, okres Zlín

7 000 903 Kč

719 Kč/m2

Prodej stavebního pozemku 4578 m²Prodej stavebního pozemku 4578 m²
Prodej stavebního pozemku 4578 m²
Prodej stavebního pozemku 4578 m²

Prodej stavebního pozemku 4578 m²

Ropice, okres Frýdek-Místek

6 409 200 Kč

1 400 Kč/m2

Prodej stavebního pozemku 1524 m²Prodej stavebního pozemku 1524 m²
Prodej stavebního pozemku 1524 m²
Prodej stavebního pozemku 1524 m²

Prodej stavebního pozemku 1524 m²

Nádražní, Mikulov

24 990 000 Kč

16 398 Kč/m2

Prodej stavebního pozemku 2357 m²Prodej stavebního pozemku 2357 m²
Prodej stavebního pozemku 2357 m²
Prodej stavebního pozemku 2357 m²

Prodej stavebního pozemku 2357 m²

Stará Střelná 156, Košťany

5 190 000 Kč

2 202 Kč/m2

Prodej stavebního pozemku 1600 m²Prodej stavebního pozemku 1600 m²
Prodej stavebního pozemku 1600 m²
Prodej stavebního pozemku 1600 m²

Prodej stavebního pozemku 1600 m²

Terezín, okres Litoměřice

6 999 000 Kč

4 374 Kč/m2

Prodej stavebního pozemku 1617 m²Prodej stavebního pozemku 1617 m²
Prodej stavebního pozemku 1617 m²
Prodej stavebního pozemku 1617 m²

Prodej stavebního pozemku 1617 m²

Sulice, okres Praha-východ

15 000 000 Kč

13 990 000 Kč

8 652 Kč/m2

Prodej stavebního pozemku 4308 m²Prodej stavebního pozemku 4308 m²
Prodej stavebního pozemku 4308 m²
Prodej stavebního pozemku 4308 m²

Prodej stavebního pozemku 4308 m²

Dyjákovice, okres Znojmo

7 199 000 Kč

6 600 000 Kč

1 532 Kč/m2

Prodej stavebního pozemku 1089 m²Prodej stavebního pozemku 1089 m²
Prodej stavebního pozemku 1089 m²
Prodej stavebního pozemku 1089 m²

Prodej stavebního pozemku 1089 m²

Mnichovo Hradiště, okres Mladá Boleslav

6 000 000 Kč

5 500 000 Kč

5 051 Kč/m2

1...161718...35

Nemovitostí na stránce

10

Hlídač nemovitostí

Odemkněte si dalších 1 925 stavebních pozemků