Kontakt

Stavební pozemky na prodej s cenou od 6 mil. Kč

Od 6 mil. Kč

268 nemovitostí

doporučené

Prodej stavebního pozemku 694 m²Prodej stavebního pozemku 694 m²
Prodej stavebního pozemku 694 m²
Prodej stavebního pozemku 694 m²

Prodej stavebního pozemku 694 m²

Pivoňská 1746, Praha

14 900 000 Kč

21 470 Kč/m2

Realitní makléř: Lukáš Helešic
Realitní kancelář: Lukáš Helešic - QARA s.r.o.
Realitní makléř: Lukáš Helešic

Lukáš Helešic

4.9

Realitní kancelář: Lukáš Helešic - QARA s.r.o.

Hlídač nemovitostí

Odemkněte si dalších 1 509 stavebních pozemků

Pohlídáme za vás celý internet

O nových inzerátech budete vědět vždy jako první

Kompletně zdarma s možností kdykoliv zrušit

Prodej stavebního pozemku 1001 m²Prodej stavebního pozemku 1001 m²
Prodej stavebního pozemku 1001 m²
Prodej stavebního pozemku 1001 m²

Prodej stavebního pozemku 1001 m²

Strmá 220, Psáry

10 900 000 Kč

10 889 Kč/m2

Realitní makléř: Martina Kachlíková
Realitní kancelář: MartiKa Reality
Realitní makléř: Martina Kachlíková

Martina Kachlíková

4.9

Realitní kancelář: MartiKa Reality
Prodej stavebního pozemku 9747 m²Prodej stavebního pozemku 9747 m²
Prodej stavebního pozemku 9747 m²
Prodej stavebního pozemku 9747 m²

Prodej stavebního pozemku 9747 m²

Církvice, okres Kolín

14 999 000 Kč

1 539 Kč/m2

Prodej stavebního pozemku 936 m²Prodej stavebního pozemku 936 m²
Prodej stavebního pozemku 936 m²
Prodej stavebního pozemku 936 m²

Prodej stavebního pozemku 936 m²

Sokolská, Mratín

7 499 000 Kč

8 012 Kč/m2

Prodej stavebního pozemku 1523 m²Prodej stavebního pozemku 1523 m²
Prodej stavebního pozemku 1523 m²
Prodej stavebního pozemku 1523 m²

Prodej stavebního pozemku 1523 m²

Na Skále, Svojetice

6 490 000 Kč

4 261 Kč/m2

Realitní makléř: Jakub Svoboda
Realitní kancelář: Jakub Svoboda - realitní makléř
Realitní makléř: Jakub Svoboda

Jakub Svoboda

Realitní kancelář: Jakub Svoboda - realitní makléř
Prodej stavebního pozemku 947 m²Prodej stavebního pozemku 947 m²
Prodej stavebního pozemku 947 m²
Prodej stavebního pozemku 947 m²

Prodej stavebního pozemku 947 m²

Psáry, okres Praha-západ

6 750 000 Kč

7 128 Kč/m2

Realitní makléř: Jan Pech
Realitní kancelář: RE/MAX Stability
Realitní makléř: Jan Pech

Jan Pech

4.4

Realitní kancelář: RE/MAX Stability
Prodej stavebního pozemku 800 m²Prodej stavebního pozemku 800 m²
Prodej stavebního pozemku 800 m²
Prodej stavebního pozemku 800 m²

Prodej stavebního pozemku 800 m²

Na Okrajích 43, Spojil

6 290 000 Kč

7 863 Kč/m2

Prodej stavebního pozemku 2348 m²Prodej stavebního pozemku 2348 m²
Prodej stavebního pozemku 2348 m²
Prodej stavebního pozemku 2348 m²

Prodej stavebního pozemku 2348 m²

Nová Ves, Frýdlant nad Ostravicí

6 299 999 Kč

2 683 Kč/m2

Prodej stavebního pozemku 2692 m²Prodej stavebního pozemku 2692 m²
Prodej stavebního pozemku 2692 m²
Prodej stavebního pozemku 2692 m²

Prodej stavebního pozemku 2692 m²

Přítluky, okres Břeclav

8 490 000 Kč

3 154 Kč/m2

Prodej stavebního pozemku 809 m²Prodej stavebního pozemku 809 m²
Prodej stavebního pozemku 809 m²
Prodej stavebního pozemku 809 m²

Prodej stavebního pozemku 809 m²

Borek u Českých Budějovic

6 980 000 Kč

8 628 Kč/m2

1...151617...27

Nemovitostí na stránce

10

Hlídač nemovitostí

Odemkněte si dalších 1 509 stavebních pozemků