Kontakt

Stavební pozemky na prodej s cenou od 8 mil. Kč

Od 8 mil. Kč

182 nemovitostí

doporučené

Prodej stavebního pozemku 6090 m²Prodej stavebního pozemku 6090 m²
Prodej stavebního pozemku 6090 m²
Prodej stavebního pozemku 6090 m²

Prodej stavebního pozemku 6090 m²

Ovčáry, okres Mělník

13 990 000 Kč

2 297 Kč/m2

Realitní makléř: Jan Kratochvíl
Realitní kancelář: Realitní tým Jana Kratochvíla
Realitní makléř: Jan Kratochvíl

Jan Kratochvíl

3.4

Realitní kancelář: Realitní tým Jana Kratochvíla

Hlídač nemovitostí

Odemkněte si dalších 951 stavebních pozemků

Pohlídáme za vás celý internet

O nových inzerátech budete vědět vždy jako první

Kompletně zdarma s možností kdykoliv zrušit

Prodej stavebního pozemku 694 m²Prodej stavebního pozemku 694 m²
Prodej stavebního pozemku 694 m²
Prodej stavebního pozemku 694 m²

Prodej stavebního pozemku 694 m²

Pivoňská 1746, Praha

14 900 000 Kč

21 470 Kč/m2

Realitní makléř: Lukáš Helešic
Realitní kancelář: Lukáš Helešic - QARA s.r.o.
Realitní makléř: Lukáš Helešic

Lukáš Helešic

4.9

Realitní kancelář: Lukáš Helešic - QARA s.r.o.
Prodej stavebního pozemku 1001 m²Prodej stavebního pozemku 1001 m²
Prodej stavebního pozemku 1001 m²
Prodej stavebního pozemku 1001 m²

Prodej stavebního pozemku 1001 m²

Strmá 220, Psáry

10 900 000 Kč

10 889 Kč/m2

Realitní makléř: Martina Kachlíková
Realitní kancelář: MartiKa Reality
Realitní makléř: Martina Kachlíková

Martina Kachlíková

4.9

Realitní kancelář: MartiKa Reality
Prodej stavebního pozemku 9747 m²Prodej stavebního pozemku 9747 m²
Prodej stavebního pozemku 9747 m²
Prodej stavebního pozemku 9747 m²

Prodej stavebního pozemku 9747 m²

Církvice, okres Kolín

14 999 000 Kč

1 539 Kč/m2

Prodej stavebního pozemku 2692 m²Prodej stavebního pozemku 2692 m²
Prodej stavebního pozemku 2692 m²
Prodej stavebního pozemku 2692 m²

Prodej stavebního pozemku 2692 m²

Přítluky, okres Břeclav

8 490 000 Kč

3 154 Kč/m2

Prodej stavebního pozemku 10167 m²Prodej stavebního pozemku 10167 m²
Prodej stavebního pozemku 10167 m²
Prodej stavebního pozemku 10167 m²

Prodej stavebního pozemku 10167 m²

Korozluky, okres Most

25 000 000 Kč

2 459 Kč/m2

Prodej stavebního pozemku 2480 m²Prodej stavebního pozemku 2480 m²
Prodej stavebního pozemku 2480 m²
Prodej stavebního pozemku 2480 m²

Prodej stavebního pozemku 2480 m²

Kly, okres Mělník

11 840 000 Kč

4 774 Kč/m2

Prodej stavebního pozemku 2782 m²Prodej stavebního pozemku 2782 m²
Prodej stavebního pozemku 2782 m²
Prodej stavebního pozemku 2782 m²

Prodej stavebního pozemku 2782 m²

Písek

11 490 000 Kč

4 130 Kč/m2

Prodej stavebního pozemku 2016 m²Prodej stavebního pozemku 2016 m²
Prodej stavebního pozemku 2016 m²
Prodej stavebního pozemku 2016 m²

Prodej stavebního pozemku 2016 m²

Martinů ev. č. 74, Šestajovice

12 900 000 Kč

6 399 Kč/m2

Prodej stavebního pozemku 3260 m²Prodej stavebního pozemku 3260 m²
Prodej stavebního pozemku 3260 m²
Prodej stavebního pozemku 3260 m²

Prodej stavebního pozemku 3260 m²

Mokrouše, okres Plzeň-město

10 990 000 Kč

3 371 Kč/m2

1...111213...19

Nemovitostí na stránce

10

Hlídač nemovitostí

Odemkněte si dalších 951 stavebních pozemků