Kontakt

Chaty a chalupy na prodej s cenou od 8 mil. Kč

Od 8 mil. Kč

46 nemovitostí

doporučené

Prodej chalupy 215 m², pozemek 2143 m²Prodej chalupy 215 m², pozemek 2143 m²
Prodej chalupy 215 m², pozemek 2143 m²
Prodej chalupy 215 m², pozemek 2143 m²

Prodej chalupy 215 m², pozemek 2143 m²

Zábrdí 52, Osečná

9 000 000 Kč

41 860 Kč/m2

Realitní makléř: Ing. Kateřina Kotyzová
Realitní kancelář: RE/MAX Eso
Realitní makléř: Ing. Kateřina Kotyzová

Ing. Kateřina Kotyzová

4.9

Realitní kancelář: RE/MAX Eso

Hlídač nemovitostí

Odemkněte si dalších 165 chat a chalup

Pohlídáme za vás celý internet

O nových inzerátech budete vědět vždy jako první

Kompletně zdarma s možností kdykoliv zrušit

Prodej chaty 103 m², pozemek 507 m²Prodej chaty 103 m², pozemek 507 m²
Prodej chaty 103 m², pozemek 507 m²
Prodej chaty 103 m², pozemek 507 m²

Prodej chaty 103 m², pozemek 507 m²

Hřiměždice, okres Příbram

10 300 000 Kč

100 000 Kč/m2

Realitní makléř: Petr Fára
Realitní kancelář: KOFAREAL s.r.o.
Realitní makléř: Petr Fára

Petr Fára

4.6

Realitní kancelář: KOFAREAL s.r.o.
Prodej chalupy 377 m², pozemek 935 m²Prodej chalupy 377 m², pozemek 935 m²
Prodej chalupy 377 m², pozemek 935 m²
Prodej chalupy 377 m², pozemek 935 m²

Prodej chalupy 377 m², pozemek 935 m²

Zaječí 21, Maršovice

8 000 000 Kč

21 220 Kč/m2

Realitní makléř: Martina Kachlíková
Realitní kancelář: MartiKa Reality
Realitní makléř: Martina Kachlíková

Martina Kachlíková

4.9

Realitní kancelář: MartiKa Reality
Prodej chalupy 270 m², pozemek 1746 m²Prodej chalupy 270 m², pozemek 1746 m²
Prodej chalupy 270 m², pozemek 1746 m²
Prodej chalupy 270 m², pozemek 1746 m²

Prodej chalupy 270 m², pozemek 1746 m²

Dolní Dvůr, okres Trutnov

8 950 000 Kč

8 590 000 Kč

31 815 Kč/m2

Realitní makléř: Michal Zima
Realitní kancelář: OK REAL ESTATE
Realitní makléř: Michal Zima

Michal Zima

4.7

Realitní kancelář: OK REAL ESTATE
Prodej chalupy 300 m², pozemek 4419 m²Prodej chalupy 300 m², pozemek 4419 m²
Prodej chalupy 300 m², pozemek 4419 m²
Prodej chalupy 300 m², pozemek 4419 m²

Prodej chalupy 300 m², pozemek 4419 m²

Srní ev. č. 132, Stráž nad Ohří

12 900 000 Kč

43 000 Kč/m2

Realitní makléř: Jana Klimešová
Realitní kancelář: RE/MAX Glorion Karlovy Vary
Realitní makléř: Jana Klimešová

Jana Klimešová

4.5

Realitní kancelář: RE/MAX Glorion Karlovy Vary
Prodej chalupy 110 m², pozemek 869 m²Prodej chalupy 110 m², pozemek 869 m²
Prodej chalupy 110 m², pozemek 869 m²
Prodej chalupy 110 m², pozemek 869 m²

Prodej chalupy 110 m², pozemek 869 m²

Bítouchov 166, Semily

8 900 000 Kč

80 909 Kč/m2

Prodej chalupy 158 m², pozemek 972 m²Prodej chalupy 158 m², pozemek 972 m²
Prodej chalupy 158 m², pozemek 972 m²
Prodej chalupy 158 m², pozemek 972 m²

Prodej chalupy 158 m², pozemek 972 m²

Hamry 144, Hamry

16 900 000 Kč

106 962 Kč/m2

Prodej chaty 138 m², pozemek 1276 m²Prodej chaty 138 m², pozemek 1276 m²
Prodej chaty 138 m², pozemek 1276 m²
Prodej chaty 138 m², pozemek 1276 m²

Prodej chaty 138 m², pozemek 1276 m²

Železný Brod - Horská Kamenice, okres Jablonec nad Nisou

11 990 000 Kč

86 884 Kč/m2

Prodej chalupy 273 m², pozemek 3263 m²Prodej chalupy 273 m², pozemek 3263 m²
Prodej chalupy 273 m², pozemek 3263 m²
Prodej chalupy 273 m², pozemek 3263 m²

Prodej chalupy 273 m², pozemek 3263 m²

Stupava 87, Stupava

11 000 000 Kč

40 293 Kč/m2

Prodej chalupy 170 m², pozemek 891 m²Prodej chalupy 170 m², pozemek 891 m²
Prodej chalupy 170 m², pozemek 891 m²
Prodej chalupy 170 m², pozemek 891 m²

Prodej chalupy 170 m², pozemek 891 m²

Srní, okres Klatovy

8 350 900 Kč

49 123 Kč/m2

123...5

Nemovitostí na stránce

10

Hlídač nemovitostí

Odemkněte si dalších 165 chat a chalup

Cena

do 1 mil.
do 2 mil.
do 3 mil.
1 - 2 mil.
2 - 3 mil.