Kontakt

Stavební pozemky na prodej s cenou od 8 mil. Kč

Od 8 mil. Kč

182 nemovitostí

doporučené

Populární

Prodej stavebního pozemku 9522 m²Prodej stavebního pozemku 9522 m²
Prodej stavebního pozemku 9522 m²
Prodej stavebního pozemku 9522 m²

Prodej stavebního pozemku 9522 m²

Havlíčkův Brod, okres Havlíčkův Brod

28 470 780 Kč

2 990 Kč/m2

Hlídač nemovitostí

Odemkněte si dalších 950 stavebních pozemků

Pohlídáme za vás celý internet

O nových inzerátech budete vědět vždy jako první

Kompletně zdarma s možností kdykoliv zrušit

Prodej stavebního pozemku 794 m²Prodej stavebního pozemku 794 m²
Prodej stavebního pozemku 794 m²
Prodej stavebního pozemku 794 m²

Prodej stavebního pozemku 794 m²

Na Kališti, Chýně

8 950 000 Kč

11 272 Kč/m2

Realitní makléř: Miloslav Večerka - Reality Večerka s.r.o.
Realitní kancelář: Reality Večerka
Realitní makléř: Miloslav Večerka - Reality Večerka s.r.o.

Miloslav Večerka - Reality Večerka s.r.o.

4.8

Realitní kancelář: Reality Večerka
Prodej stavebního pozemku 559 m²Prodej stavebního pozemku 559 m²
Prodej stavebního pozemku 559 m²
Prodej stavebního pozemku 559 m²

Prodej stavebního pozemku 559 m²

Libeň

18 990 000 Kč

33 971 Kč/m2

Prodej stavebního pozemku 1054 m²Prodej stavebního pozemku 1054 m²
Prodej stavebního pozemku 1054 m²
Prodej stavebního pozemku 1054 m²

Prodej stavebního pozemku 1054 m²

Brno, okres Brno-město

9 450 000 Kč

8 966 Kč/m2

Prodej stavebního pozemku 17154 m²Prodej stavebního pozemku 17154 m²
Prodej stavebního pozemku 17154 m²
Prodej stavebního pozemku 17154 m²

Prodej stavebního pozemku 17154 m²

Jaroměř, okres Náchod

12 007 800 Kč

700 Kč/m2

Realitní makléř: Václav Moravec
Realitní kancelář: RE/MAX Infinity
Realitní makléř: Václav Moravec

Václav Moravec

5.0

Realitní kancelář: RE/MAX Infinity
Prodej stavebního pozemku 10487 m²Prodej stavebního pozemku 10487 m²
Prodej stavebního pozemku 10487 m²
Prodej stavebního pozemku 10487 m²

Prodej stavebního pozemku 10487 m²

Hamr na Jezeře, okres Česká Lípa

12 490 000 Kč

1 191 Kč/m2

Realitní makléř: Karel Veverka
Realitní kancelář: Bidli
Realitní makléř: Karel Veverka

Karel Veverka

4.9

Realitní kancelář: Bidli
Prodej stavebního pozemku 957 m²Prodej stavebního pozemku 957 m²
Prodej stavebního pozemku 957 m²
Prodej stavebního pozemku 957 m²

Prodej stavebního pozemku 957 m²

Praha, okres Praha 5

14 600 000 Kč

15 256 Kč/m2

Realitní makléř: Lubomír Polášek
Realitní kancelář: RE/MAX Anděl
Realitní makléř: Lubomír Polášek

Lubomír Polášek

4.8

Realitní kancelář: RE/MAX Anděl
Prodej stavebního pozemku 1880 m²Prodej stavebního pozemku 1880 m²
Prodej stavebního pozemku 1880 m²
Prodej stavebního pozemku 1880 m²

Prodej stavebního pozemku 1880 m²

Bavoryně - U Vodojemu, okres Beroun

8 970 000 Kč

4 771 Kč/m2

Realitní makléř: David Choc
Realitní kancelář: PTF reality
Realitní makléř: David Choc

David Choc

4.4

Realitní kancelář: PTF reality
Prodej stavebního pozemku 2886 m²Prodej stavebního pozemku 2886 m²
Prodej stavebního pozemku 2886 m²
Prodej stavebního pozemku 2886 m²

Prodej stavebního pozemku 2886 m²

Kaštanová, Třebíč

16 248 180 Kč

5 630 Kč/m2

Realitní makléř: Václav Sedlák
Realitní kancelář: RK Fokus s.r.o.
Realitní makléř: Václav Sedlák

Václav Sedlák

4.9

Realitní kancelář: RK Fokus s.r.o.
Prodej stavebního pozemku 1147 m²Prodej stavebního pozemku 1147 m²
Prodej stavebního pozemku 1147 m²
Prodej stavebního pozemku 1147 m²

Prodej stavebního pozemku 1147 m²

Opatovice, okres Brno-venkov

8 990 000 Kč

7 838 Kč/m2

Realitní makléř: Petr Kořínek
Realitní kancelář: CENTURY 21 BONUS BRNO
Realitní makléř: Petr Kořínek

Petr Kořínek

4.8

Realitní kancelář: CENTURY 21 BONUS BRNO
123...19

Nemovitostí na stránce

10

Hlídač nemovitostí

Odemkněte si dalších 950 stavebních pozemků