Kontakt

Stavební pozemky na prodej s cenou do 1 mil. Kč

Do 1 mil. Kč

47 nemovitostí

doporučené

Prodej stavebního pozemku 313 m²Prodej stavebního pozemku 313 m²
Prodej stavebního pozemku 313 m²
Prodej stavebního pozemku 313 m²

Prodej stavebního pozemku 313 m²

Luhačovice, okres Zlín

710 000 Kč

690 000 Kč

2 204 Kč/m2

Hlídač nemovitostí

Odemkněte si dalších 369 stavebních pozemků

Pohlídáme za vás celý internet

O nových inzerátech budete vědět vždy jako první

Kompletně zdarma s možností kdykoliv zrušit

Prodej stavebního pozemku 498 m²Prodej stavebního pozemku 498 m²
Prodej stavebního pozemku 498 m²
Prodej stavebního pozemku 498 m²

Prodej stavebního pozemku 498 m²

Březolupy, okres Uherské Hradiště

890 000 Kč

1 787 Kč/m2

Prodej stavebního pozemku 753 m²Prodej stavebního pozemku 753 m²
Prodej stavebního pozemku 753 m²
Prodej stavebního pozemku 753 m²

Prodej stavebního pozemku 753 m²

Běhařovice, okres Znojmo

665 000 Kč

625 000 Kč

830 Kč/m2

Prodej stavebního pozemku 502 m²Prodej stavebního pozemku 502 m²
Prodej stavebního pozemku 502 m²
Prodej stavebního pozemku 502 m²

Prodej stavebního pozemku 502 m²

Chyšky, okres Písek

450 000 Kč

896 Kč/m2

Prodej stavebního pozemku 580 m²Prodej stavebního pozemku 580 m²
Prodej stavebního pozemku 580 m²
Prodej stavebního pozemku 580 m²

Prodej stavebního pozemku 580 m²

Hranice, okres Cheb

799 000 Kč

449 000 Kč

774 Kč/m2

Prodej stavebního pozemku 646 m²Prodej stavebního pozemku 646 m²
Prodej stavebního pozemku 646 m²
Prodej stavebního pozemku 646 m²

Prodej stavebního pozemku 646 m²

Pitín, okres Uherské Hradiště

990 000 Kč

850 000 Kč

1 316 Kč/m2

Prodej stavebního pozemku 715 m²Prodej stavebního pozemku 715 m²
Prodej stavebního pozemku 715 m²
Prodej stavebního pozemku 715 m²

Prodej stavebního pozemku 715 m²

Terešov, okres Rokycany

750 000 Kč

1 049 Kč/m2

Realitní makléř: Martin Štrunc
Realitní kancelář: TOP realitní centrum s.r.o.
Realitní makléř: Martin Štrunc

Martin Štrunc

4.5

Realitní kancelář: TOP realitní centrum s.r.o.
Prodej stavebního pozemku 654 m²Prodej stavebního pozemku 654 m²
Prodej stavebního pozemku 654 m²
Prodej stavebního pozemku 654 m²

Prodej stavebního pozemku 654 m²

Olešná, okres Písek

729 000 Kč

1 115 Kč/m2

Prodej stavebního pozemku 2010 m²Prodej stavebního pozemku 2010 m²
Prodej stavebního pozemku 2010 m²
Prodej stavebního pozemku 2010 m²

Prodej stavebního pozemku 2010 m²

Kelč, okres Vsetín

900 000 Kč

448 Kč/m2

Realitní makléř: Ondřej Havránek
Realitní kancelář: Ondřej Havránek - Realitní makléř
Realitní makléř: Ondřej Havránek

Ondřej Havránek

4.9

Realitní kancelář: Ondřej Havránek - Realitní makléř
Prodej stavebního pozemku 558 m²Prodej stavebního pozemku 558 m²
Prodej stavebního pozemku 558 m²
Prodej stavebního pozemku 558 m²

Prodej stavebního pozemku 558 m²

Podmokly, okres Rokycany

900 000 Kč

1 613 Kč/m2

12345

Nemovitostí na stránce

10

Hlídač nemovitostí

Odemkněte si dalších 369 stavebních pozemků