Kontakt

Stavební pozemky na prodej s cenou do 1 mil. Kč

Do 1 mil. Kč

47 nemovitostí

doporučené

Prodej stavebního pozemku 1014 m²Prodej stavebního pozemku 1014 m²
Prodej stavebního pozemku 1014 m²
Prodej stavebního pozemku 1014 m²

Prodej stavebního pozemku 1014 m²

Dlažov, okres Klatovy

999 000 Kč

985 Kč/m2

Realitní makléř: Lukáš Kytýr
Realitní kancelář: INSTINKT REALITY
Realitní makléř: Lukáš Kytýr

Lukáš Kytýr

5.0

Realitní kancelář: INSTINKT REALITY

Hlídač nemovitostí

Odemkněte si dalších 369 stavebních pozemků

Pohlídáme za vás celý internet

O nových inzerátech budete vědět vždy jako první

Kompletně zdarma s možností kdykoliv zrušit

Prodej stavebního pozemku 668 m²Prodej stavebního pozemku 668 m²
Prodej stavebního pozemku 668 m²
Prodej stavebního pozemku 668 m²

Prodej stavebního pozemku 668 m²

Tichov, okres Zlín

668 000 Kč

1 000 Kč/m2

Prodej stavebního pozemku 1057 m²Prodej stavebního pozemku 1057 m²
Prodej stavebního pozemku 1057 m²
Prodej stavebního pozemku 1057 m²

Prodej stavebního pozemku 1057 m²

Děčín, okres Děčín

990 000 Kč

937 Kč/m2

Realitní makléř: Josef Vencovský
Realitní kancelář: RE/MAX G8 Reality
Realitní makléř: Josef Vencovský

Josef Vencovský

4.6

Realitní kancelář: RE/MAX G8 Reality
Prodej stavebního pozemku 1366 m²Prodej stavebního pozemku 1366 m²
Prodej stavebního pozemku 1366 m²
Prodej stavebního pozemku 1366 m²

Prodej stavebního pozemku 1366 m²

Jiříkov - Filipov, okres Děčín

887 900 Kč

650 Kč/m2

Prodej stavebního pozemku 298 m²Prodej stavebního pozemku 298 m²
Prodej stavebního pozemku 298 m²
Prodej stavebního pozemku 298 m²

Prodej stavebního pozemku 298 m²

Nad Koupalištěm, Větřní

999 000 Kč

3 352 Kč/m2

Realitní makléř: Mgr. Hana Janošťáková, M.R.E.
Realitní kancelář: ViaFinance reality
Realitní makléř: Mgr. Hana Janošťáková, M.R.E.

Mgr. Hana Janošťáková, M.R.E.

4.9

Realitní kancelář: ViaFinance reality
Prodej stavebního pozemku 487 m²Prodej stavebního pozemku 487 m²
Prodej stavebního pozemku 487 m²
Prodej stavebního pozemku 487 m²

Prodej stavebního pozemku 487 m²

Bojkovice, okres Uherské Hradiště

680 000 Kč

1 396 Kč/m2

Realitní makléř: Milan Šponar
Realitní kancelář: REALITY UO Milan Šponar
Realitní makléř: Milan Šponar

Milan Šponar

4.9

Realitní kancelář: REALITY UO Milan Šponar
Prodej stavebního pozemku 904 m²Prodej stavebního pozemku 904 m²
Prodej stavebního pozemku 904 m²
Prodej stavebního pozemku 904 m²

Prodej stavebního pozemku 904 m²

Větřkovice, okres Opava

960 000 Kč

1 062 Kč/m2

Prodej stavebního pozemku 1579 m²Prodej stavebního pozemku 1579 m²
Prodej stavebního pozemku 1579 m²
Prodej stavebního pozemku 1579 m²

Prodej stavebního pozemku 1579 m²

Erpužice, okres Tachov

1 490 000 Kč

990 000 Kč

627 Kč/m2

Realitní makléř: Pavel Čejka
Realitní kancelář: Správná realitka
Realitní makléř: Pavel Čejka

Pavel Čejka

4.9

Realitní kancelář: Správná realitka
Prodej stavebního pozemku 828 m²Prodej stavebního pozemku 828 m²
Prodej stavebního pozemku 828 m²
Prodej stavebního pozemku 828 m²

Prodej stavebního pozemku 828 m²

Velenice, okres Česká Lípa

1 100 000 Kč

699 000 Kč

844 Kč/m2

Realitní makléř: Maxim Sedláček
Realitní kancelář: S&L a partners
Realitní makléř: Maxim Sedláček

Maxim Sedláček

4.8

Realitní kancelář: S&L a partners
Prodej stavebního pozemku 199 m²Prodej stavebního pozemku 199 m²
Prodej stavebního pozemku 199 m²
Prodej stavebního pozemku 199 m²

Prodej stavebního pozemku 199 m²

Chotěvice, okres Trutnov

225 000 Kč

165 000 Kč

829 Kč/m2

1...345

Nemovitostí na stránce

10

Hlídač nemovitostí

Odemkněte si dalších 369 stavebních pozemků