Kontakt

Stavební pozemky na prodej s cenou do 2 mil. Kč

Do 2 mil. Kč

282 nemovitostí

doporučené

Prodej stavebního pozemku 1006 m²Prodej stavebního pozemku 1006 m²
Prodej stavebního pozemku 1006 m²
Prodej stavebního pozemku 1006 m²

Prodej stavebního pozemku 1006 m²

Stonava, okres Karviná

1 800 000 Kč

1 590 000 Kč

1 581 Kč/m2

Hlídač nemovitostí

Odemkněte si dalších 1 602 stavebních pozemků

Pohlídáme za vás celý internet

O nových inzerátech budete vědět vždy jako první

Kompletně zdarma s možností kdykoliv zrušit

Prodej stavebního pozemku 1112 m²Prodej stavebního pozemku 1112 m²
Prodej stavebního pozemku 1112 m²
Prodej stavebního pozemku 1112 m²

Prodej stavebního pozemku 1112 m²

Chodov, okres Karlovy Vary

1 100 880 Kč

990 Kč/m2

Prodej stavebního pozemku 1259 m²Prodej stavebního pozemku 1259 m²
Prodej stavebního pozemku 1259 m²
Prodej stavebního pozemku 1259 m²

Prodej stavebního pozemku 1259 m²

Chodov, okres Karlovy Vary

1 246 410 Kč

990 Kč/m2

Prodej stavebního pozemku 498 m²Prodej stavebního pozemku 498 m²
Prodej stavebního pozemku 498 m²
Prodej stavebního pozemku 498 m²

Prodej stavebního pozemku 498 m²

Březolupy, okres Uherské Hradiště

890 000 Kč

1 787 Kč/m2

Prodej stavebního pozemku 753 m²Prodej stavebního pozemku 753 m²
Prodej stavebního pozemku 753 m²
Prodej stavebního pozemku 753 m²

Prodej stavebního pozemku 753 m²

Běhařovice, okres Znojmo

665 000 Kč

625 000 Kč

830 Kč/m2

Prodej stavebního pozemku 848 m²Prodej stavebního pozemku 848 m²
Prodej stavebního pozemku 848 m²
Prodej stavebního pozemku 848 m²

Prodej stavebního pozemku 848 m²

Karlovice ve Slezsku

1 549 000 Kč

1 827 Kč/m2

Prodej stavebního pozemku 577 m²Prodej stavebního pozemku 577 m²
Prodej stavebního pozemku 577 m²
Prodej stavebního pozemku 577 m²

Prodej stavebního pozemku 577 m²

Králíky, okres Ústí nad Orlicí

1 720 000 Kč

1 380 000 Kč

2 392 Kč/m2

Prodej stavebního pozemku 2215 m²Prodej stavebního pozemku 2215 m²
Prodej stavebního pozemku 2215 m²
Prodej stavebního pozemku 2215 m²

Prodej stavebního pozemku 2215 m²

Rudoltice, okres Ústí nad Orlicí

1 650 000 Kč

1 350 000 Kč

609 Kč/m2

Prodej stavebního pozemku 4075 m²Prodej stavebního pozemku 4075 m²
Prodej stavebního pozemku 4075 m²
Prodej stavebního pozemku 4075 m²

Prodej stavebního pozemku 4075 m²

Jevíčko, okres Svitavy

1 421 000 Kč

1 092 600 Kč

268 Kč/m2

Prodej stavebního pozemku 950 m²Prodej stavebního pozemku 950 m²
Prodej stavebního pozemku 950 m²
Prodej stavebního pozemku 950 m²

Prodej stavebního pozemku 950 m²

Brusné, okres Kroměříž

1 990 000 Kč

2 095 Kč/m2

1...131415...29

Nemovitostí na stránce

10

Hlídač nemovitostí

Odemkněte si dalších 1 602 stavebních pozemků