Kontakt

Stavební pozemky na prodej s cenou do 3 mil. Kč

Do 3 mil. Kč

595 nemovitostí

doporučené

Prodej stavebního pozemku 1067 m²Prodej stavebního pozemku 1067 m²
Prodej stavebního pozemku 1067 m²
Prodej stavebního pozemku 1067 m²

Prodej stavebního pozemku 1067 m²

Nové Sídliště, Strmilov

2 347 400 Kč

2 200 Kč/m2

Realitní makléř: Milada Vejtasová
Realitní kancelář: Profimakléřky s.r.o.
Realitní makléř: Milada Vejtasová

Milada Vejtasová

Realitní kancelář: Profimakléřky s.r.o.

Hlídač nemovitostí

Odemkněte si dalších 2 893 stavebních pozemků

Pohlídáme za vás celý internet

O nových inzerátech budete vědět vždy jako první

Kompletně zdarma s možností kdykoliv zrušit

Prodej stavebního pozemku 1122 m²Prodej stavebního pozemku 1122 m²
Prodej stavebního pozemku 1122 m²
Prodej stavebního pozemku 1122 m²

Prodej stavebního pozemku 1122 m²

Běstvina, Chrudim

1 890 000 Kč

1 684 Kč/m2

Prodej stavebního pozemku 1057 m²Prodej stavebního pozemku 1057 m²
Prodej stavebního pozemku 1057 m²
Prodej stavebního pozemku 1057 m²

Prodej stavebního pozemku 1057 m²

Děčín, okres Děčín

990 000 Kč

937 Kč/m2

Realitní makléř: Josef Vencovský
Realitní kancelář: RE/MAX G8 Reality
Realitní makléř: Josef Vencovský

Josef Vencovský

4.6

Realitní kancelář: RE/MAX G8 Reality
Prodej stavebního pozemku 1616 m²Prodej stavebního pozemku 1616 m²
Prodej stavebního pozemku 1616 m²
Prodej stavebního pozemku 1616 m²

Prodej stavebního pozemku 1616 m²

Vrbice, okres Jičín

2 650 000 Kč

2 390 000 Kč

1 479 Kč/m2

Realitní makléř: Václav Moravec
Realitní kancelář: RE/MAX Infinity
Realitní makléř: Václav Moravec

Václav Moravec

5.0

Realitní kancelář: RE/MAX Infinity
Prodej stavebního pozemku 518 m²Prodej stavebního pozemku 518 m²
Prodej stavebního pozemku 518 m²
Prodej stavebního pozemku 518 m²

Prodej stavebního pozemku 518 m²

Vřesovice

1 490 000 Kč

2 876 Kč/m2

Realitní makléř: Vít Kaňa
Realitní kancelář: Vít Kaňa
Realitní makléř: Vít Kaňa

Vít Kaňa

4.8

Realitní kancelář: Vít Kaňa
Prodej stavebního pozemku 1250 m²Prodej stavebního pozemku 1250 m²
Prodej stavebního pozemku 1250 m²
Prodej stavebního pozemku 1250 m²

Prodej stavebního pozemku 1250 m²

Bukovina u Pecky

1 490 000 Kč

1 192 Kč/m2

Prodej stavebního pozemku 1469 m²Prodej stavebního pozemku 1469 m²
Prodej stavebního pozemku 1469 m²
Prodej stavebního pozemku 1469 m²

Prodej stavebního pozemku 1469 m²

Krhová, okres Vsetín

2 849 000 Kč

1 939 Kč/m2

Realitní makléř: Bronislav Čaňo
Realitní kancelář: PROGRESUNION s.r.o.
Realitní makléř: Bronislav Čaňo

Bronislav Čaňo

4.9

Realitní kancelář: PROGRESUNION s.r.o.
Prodej stavebního pozemku 1683 m²Prodej stavebního pozemku 1683 m²
Prodej stavebního pozemku 1683 m²
Prodej stavebního pozemku 1683 m²

Prodej stavebního pozemku 1683 m²

Aš, okres Cheb

2 333 100 Kč

1 386 Kč/m2

Realitní makléř: Ing. Bc. Romana Marečková
Realitní kancelář: M&M reality
Realitní makléř: Ing. Bc. Romana Marečková

Ing. Bc. Romana Marečková

4.7

Realitní kancelář: M&M reality
Prodej stavebního pozemku 841 m²Prodej stavebního pozemku 841 m²
Prodej stavebního pozemku 841 m²
Prodej stavebního pozemku 841 m²

Prodej stavebního pozemku 841 m²

Heřmánkovice, okres Náchod

2 500 000 Kč

2 973 Kč/m2

Prodej stavebního pozemku 1197 m²Prodej stavebního pozemku 1197 m²
Prodej stavebního pozemku 1197 m²
Prodej stavebního pozemku 1197 m²

Prodej stavebního pozemku 1197 m²

Loket, okres Sokolov

2 200 000 Kč

1 838 Kč/m2

1...424344...60

Nemovitostí na stránce

10

Hlídač nemovitostí

Odemkněte si dalších 2 893 stavebních pozemků