Kontakt

Stavební pozemky na prodej s cenou do 3 mil. Kč

Do 3 mil. Kč

594 nemovitostí

doporučené

Prodej stavebního pozemku 1556 m²Prodej stavebního pozemku 1556 m²
Prodej stavebního pozemku 1556 m²
Prodej stavebního pozemku 1556 m²

Prodej stavebního pozemku 1556 m²

Valeč, okres Karlovy Vary

2 654 536 Kč

2 334 000 Kč

1 500 Kč/m2

Realitní makléř: Jiří Taraba
Realitní kancelář: RE/MAX 4 You II
Realitní makléř: Jiří Taraba

Jiří Taraba

4.6

Realitní kancelář: RE/MAX 4 You II

Hlídač nemovitostí

Odemkněte si dalších 2 893 stavebních pozemků

Pohlídáme za vás celý internet

O nových inzerátech budete vědět vždy jako první

Kompletně zdarma s možností kdykoliv zrušit

Prodej stavebního pozemku 1198 m²Prodej stavebního pozemku 1198 m²
Prodej stavebního pozemku 1198 m²
Prodej stavebního pozemku 1198 m²

Prodej stavebního pozemku 1198 m²

Opočno, okres Rychnov nad Kněžnou

2 875 200 Kč

2 400 Kč/m2

Realitní makléř: Jiří Parák
Realitní kancelář: Prime Living
Realitní makléř: Jiří Parák

Jiří Parák

5.0

Realitní kancelář: Prime Living
Prodej stavebního pozemku 1199 m²Prodej stavebního pozemku 1199 m²
Prodej stavebního pozemku 1199 m²
Prodej stavebního pozemku 1199 m²

Prodej stavebního pozemku 1199 m²

Opočno, okres Rychnov nad Kněžnou

2 877 600 Kč

2 400 Kč/m2

Realitní makléř: Jiří Parák
Realitní kancelář: Prime Living
Realitní makléř: Jiří Parák

Jiří Parák

5.0

Realitní kancelář: Prime Living
Prodej stavebního pozemku 1198 m²
Prodej stavebního pozemku 1198 m²

Prodej stavebního pozemku 1198 m²

Opočno, okres Rychnov nad Kněžnou

2 875 200 Kč

2 400 Kč/m2

Realitní makléř: Jiří Parák
Realitní kancelář: Prime Living
Realitní makléř: Jiří Parák

Jiří Parák

5.0

Realitní kancelář: Prime Living
Prodej stavebního pozemku 1156 m²Prodej stavebního pozemku 1156 m²
Prodej stavebního pozemku 1156 m²
Prodej stavebního pozemku 1156 m²

Prodej stavebního pozemku 1156 m²

Viničné Šumice, okres Brno-venkov

2 309 688 Kč

1 998 Kč/m2

Prodej stavebního pozemku 500 m²Prodej stavebního pozemku 500 m²
Prodej stavebního pozemku 500 m²
Prodej stavebního pozemku 500 m²

Prodej stavebního pozemku 500 m²

Martiněves, okres Litoměřice

1 700 000 Kč

3 400 Kč/m2

Prodej stavebního pozemku 788 m²Prodej stavebního pozemku 788 m²
Prodej stavebního pozemku 788 m²
Prodej stavebního pozemku 788 m²

Prodej stavebního pozemku 788 m²

Moravská Huzová, Štěpánov

2 690 000 Kč

2 490 000 Kč

3 160 Kč/m2

Realitní makléř: Roman Láner
Realitní kancelář: Realitní společnost Morava
Realitní makléř: Roman Láner

Roman Láner

4.6

Realitní kancelář: Realitní společnost Morava
Prodej stavebního pozemku 1159 m²Prodej stavebního pozemku 1159 m²
Prodej stavebního pozemku 1159 m²

Prodej stavebního pozemku 1159 m²

Nasavrky - Nová Ves, okres Chrudim

2 897 500 Kč

2 549 800 Kč

2 200 Kč/m2

Realitní makléř: Hana Zavadilová
Realitní kancelář: Reality Zavadil
Realitní makléř: Hana Zavadilová

Hana Zavadilová

4.6

Realitní kancelář: Reality Zavadil
Prodej stavebního pozemku 1089 m²Prodej stavebního pozemku 1089 m²
Prodej stavebního pozemku 1089 m²
Prodej stavebního pozemku 1089 m²

Prodej stavebního pozemku 1089 m²

Lipoltice, okres Pardubice

2 395 000 Kč

2 199 Kč/m2

Realitní makléř: Ing. Milan Šámal
Realitní kancelář: Reality Šámal
Realitní makléř: Ing. Milan Šámal

Ing. Milan Šámal

4.7

Realitní kancelář: Reality Šámal
Prodej stavebního pozemku 1164 m²Prodej stavebního pozemku 1164 m²
Prodej stavebního pozemku 1164 m²
Prodej stavebního pozemku 1164 m²

Prodej stavebního pozemku 1164 m²

Lipoltice, okres Pardubice

2 328 000 Kč

2 000 Kč/m2

Realitní makléř: Ing. Milan Šámal
Realitní kancelář: Reality Šámal
Realitní makléř: Ing. Milan Šámal

Ing. Milan Šámal

4.7

Realitní kancelář: Reality Šámal
1...434445...60

Nemovitostí na stránce

10

Hlídač nemovitostí

Odemkněte si dalších 2 893 stavebních pozemků