Kontakt

Stavební pozemky na prodej s cenou 2 mil. - 3 mil. Kč

2 mil. - 3 mil. Kč

310 nemovitostí

doporučené

Prodej stavebního pozemku 3119 m²Prodej stavebního pozemku 3119 m²
Prodej stavebního pozemku 3119 m²
Prodej stavebního pozemku 3119 m²

Prodej stavebního pozemku 3119 m²

Ráječko, okres Blansko

2 990 000 Kč

959 Kč/m2

Realitní makléř: Mgr. Elena Bran
Realitní kancelář: CENTURY 21 BONUS BRNO
Realitní makléř: Mgr. Elena Bran

Mgr. Elena Bran

5.0

Realitní kancelář: CENTURY 21 BONUS BRNO

Hlídač nemovitostí

Odemkněte si dalších 1 308 stavebních pozemků

Pohlídáme za vás celý internet

O nových inzerátech budete vědět vždy jako první

Kompletně zdarma s možností kdykoliv zrušit

Prodej stavebního pozemku 1284 m²Prodej stavebního pozemku 1284 m²
Prodej stavebního pozemku 1284 m²
Prodej stavebního pozemku 1284 m²

Prodej stavebního pozemku 1284 m²

Martinov ve Slezsku

2 500 000 Kč

1 947 Kč/m2

Prodej stavebního pozemku 1867 m²Prodej stavebního pozemku 1867 m²
Prodej stavebního pozemku 1867 m²
Prodej stavebního pozemku 1867 m²

Prodej stavebního pozemku 1867 m²

Velká Jesenice, okres Náchod

2 471 500 Kč

2 290 000 Kč

1 227 Kč/m2

Prodej stavebního pozemku 902 m²Prodej stavebního pozemku 902 m²
Prodej stavebního pozemku 902 m²
Prodej stavebního pozemku 902 m²

Prodej stavebního pozemku 902 m²

Čížkrajice, okres České Budějovice

2 290 000 Kč

2 539 Kč/m2

Realitní makléř: Jan Kubeš
Realitní kancelář: NEXT REALITY JAN KUBEŠ & PARTNEŘI
Realitní makléř: Jan Kubeš

Jan Kubeš

4.6

Realitní kancelář: NEXT REALITY JAN KUBEŠ & PARTNEŘI
Prodej stavebního pozemku 2030 m²Prodej stavebního pozemku 2030 m²
Prodej stavebního pozemku 2030 m²
Prodej stavebního pozemku 2030 m²

Prodej stavebního pozemku 2030 m²

Markvartice, okres Jičín

2 500 000 Kč

1 232 Kč/m2

Prodej stavebního pozemku 431 m²Prodej stavebního pozemku 431 m²
Prodej stavebního pozemku 431 m²
Prodej stavebního pozemku 431 m²

Prodej stavebního pozemku 431 m²

V Zahradách 173, Dolní Věstonice

2 370 000 Kč

5 499 Kč/m2

Prodej stavebního pozemku 536 m²Prodej stavebního pozemku 536 m²
Prodej stavebního pozemku 536 m²
Prodej stavebního pozemku 536 m²

Prodej stavebního pozemku 536 m²

U Lávky 323, Hrádek nad Nisou

2 090 000 Kč

3 899 Kč/m2

Prodej stavebního pozemku 1416 m²Prodej stavebního pozemku 1416 m²
Prodej stavebního pozemku 1416 m²
Prodej stavebního pozemku 1416 m²

Prodej stavebního pozemku 1416 m²

Šenov, okres Ostrava-město

2 050 000 Kč

1 448 Kč/m2

Realitní makléř: Ing. Klára Řezníčková
Realitní kancelář: Century 21 K&L reality s.r.o.
Realitní makléř: Ing. Klára Řezníčková

Ing. Klára Řezníčková

5.0

Realitní kancelář: Century 21 K&L reality s.r.o.
Prodej stavebního pozemku 905 m²Prodej stavebního pozemku 905 m²
Prodej stavebního pozemku 905 m²
Prodej stavebního pozemku 905 m²

Prodej stavebního pozemku 905 m²

Nezabylice, okres Chomutov

2 840 000 Kč

3 138 Kč/m2

Prodej stavebního pozemku 1207 m²Prodej stavebního pozemku 1207 m²
Prodej stavebního pozemku 1207 m²
Prodej stavebního pozemku 1207 m²

Prodej stavebního pozemku 1207 m²

Ústí nad Labem, okres Ústí nad Labem

2 190 000 Kč

1 814 Kč/m2

1...181920...31

Nemovitostí na stránce

10

Hlídač nemovitostí

Odemkněte si dalších 1 308 stavebních pozemků