Kontakt

Stavební pozemky na prodej s cenou 3 mil. - 5 mil. Kč

3 mil. - 5 mil. Kč

331 nemovitostí

doporučené

Prodej stavebního pozemku 1533 m²Prodej stavebního pozemku 1533 m²
Prodej stavebního pozemku 1533 m²
Prodej stavebního pozemku 1533 m²

Prodej stavebního pozemku 1533 m²

Ouběnice u Dobříše

4 595 000 Kč

2 997 Kč/m2

Hlídač nemovitostí

Odemkněte si dalších 1 686 stavebních pozemků

Pohlídáme za vás celý internet

O nových inzerátech budete vědět vždy jako první

Kompletně zdarma s možností kdykoliv zrušit

Prodej stavebního pozemku 1691 m²Prodej stavebního pozemku 1691 m²
Prodej stavebního pozemku 1691 m²
Prodej stavebního pozemku 1691 m²

Prodej stavebního pozemku 1691 m²

Dolní Chvatliny - Mančice, okres Kolín

4 690 000 Kč

4 390 000 Kč

2 596 Kč/m2

Prodej stavebního pozemku 1022 m²Prodej stavebního pozemku 1022 m²
Prodej stavebního pozemku 1022 m²
Prodej stavebního pozemku 1022 m²

Prodej stavebního pozemku 1022 m²

Horní Domaslavice, okres Frýdek-Místek

3 014 900 Kč

2 950 Kč/m2

Prodej stavebního pozemku 602 m²Prodej stavebního pozemku 602 m²
Prodej stavebního pozemku 602 m²
Prodej stavebního pozemku 602 m²

Prodej stavebního pozemku 602 m²

Kaplice, okres Český Krumlov

3 300 000 Kč

5 482 Kč/m2

Prodej stavebního pozemku 691 m²Prodej stavebního pozemku 691 m²
Prodej stavebního pozemku 691 m²
Prodej stavebního pozemku 691 m²

Prodej stavebního pozemku 691 m²

Brodce, Brodce

3 600 000 Kč

3 500 000 Kč

5 065 Kč/m2

Prodej stavebního pozemku 2814 m²Prodej stavebního pozemku 2814 m²
Prodej stavebního pozemku 2814 m²
Prodej stavebního pozemku 2814 m²

Prodej stavebního pozemku 2814 m²

Brno, okres Brno-město

4 221 000 Kč

3 090 000 Kč

1 098 Kč/m2

Prodej stavebního pozemku 1771 m²Prodej stavebního pozemku 1771 m²
Prodej stavebního pozemku 1771 m²
Prodej stavebního pozemku 1771 m²

Prodej stavebního pozemku 1771 m²

Hnojník

3 490 000 Kč

3 290 000 Kč

1 858 Kč/m2

Prodej stavebního pozemku 949 m²Prodej stavebního pozemku 949 m²
Prodej stavebního pozemku 949 m²
Prodej stavebního pozemku 949 m²

Prodej stavebního pozemku 949 m²

Nechanice, okres Hradec Králové

4 965 000 Kč

4 865 000 Kč

5 126 Kč/m2

Prodej stavebního pozemku 650 m²Prodej stavebního pozemku 650 m²
Prodej stavebního pozemku 650 m²
Prodej stavebního pozemku 650 m²

Prodej stavebního pozemku 650 m²

Ořechov, okres Brno-venkov

5 750 000 Kč

4 980 000 Kč

7 662 Kč/m2

Prodej stavebního pozemku 3080 m²Prodej stavebního pozemku 3080 m²
Prodej stavebního pozemku 3080 m²
Prodej stavebního pozemku 3080 m²

Prodej stavebního pozemku 3080 m²

Chocnějovice, okres Mladá Boleslav

4 620 000 Kč

4 220 000 Kč

1 370 Kč/m2

1...171819...34

Nemovitostí na stránce

10

Hlídač nemovitostí

Odemkněte si dalších 1 686 stavebních pozemků