Kontakt

Stavební pozemky na prodej s cenou 3 mil. - 5 mil. Kč

3 mil. - 5 mil. Kč

330 nemovitostí

doporučené

Prodej stavebního pozemku 1080 m²Prodej stavebního pozemku 1080 m²
Prodej stavebního pozemku 1080 m²
Prodej stavebního pozemku 1080 m²

Prodej stavebního pozemku 1080 m²

Jaroměř, okres Náchod

3 450 000 Kč

3 194 Kč/m2

Hlídač nemovitostí

Odemkněte si dalších 1 680 stavebních pozemků

Pohlídáme za vás celý internet

O nových inzerátech budete vědět vždy jako první

Kompletně zdarma s možností kdykoliv zrušit

Prodej stavebního pozemku 1188 m²Prodej stavebního pozemku 1188 m²
Prodej stavebního pozemku 1188 m²
Prodej stavebního pozemku 1188 m²

Prodej stavebního pozemku 1188 m²

Smilovice, okres Mladá Boleslav

4 720 000 Kč

3 973 Kč/m2

Prodej stavebního pozemku 813 m²Prodej stavebního pozemku 813 m²
Prodej stavebního pozemku 813 m²
Prodej stavebního pozemku 813 m²

Prodej stavebního pozemku 813 m²

Hvozdenská 10, Zlín

4 499 000 Kč

5 534 Kč/m2

Prodej stavebního pozemku 1470 m²Prodej stavebního pozemku 1470 m²
Prodej stavebního pozemku 1470 m²
Prodej stavebního pozemku 1470 m²

Prodej stavebního pozemku 1470 m²

Pržno

4 700 000 Kč

3 197 Kč/m2

Prodej stavebního pozemku 806 m²Prodej stavebního pozemku 806 m²
Prodej stavebního pozemku 806 m²
Prodej stavebního pozemku 806 m²

Prodej stavebního pozemku 806 m²

Chotoviny, okres Tábor

3 470 000 Kč

4 305 Kč/m2

Prodej stavebního pozemku 1223 m²Prodej stavebního pozemku 1223 m²
Prodej stavebního pozemku 1223 m²
Prodej stavebního pozemku 1223 m²

Prodej stavebního pozemku 1223 m²

Tyršova, Dubí

3 000 000 Kč

2 453 Kč/m2

Prodej stavebního pozemku 1026 m²Prodej stavebního pozemku 1026 m²
Prodej stavebního pozemku 1026 m²
Prodej stavebního pozemku 1026 m²

Prodej stavebního pozemku 1026 m²

Ouběnice u Dobříše

3 090 000 Kč

3 012 Kč/m2

Prodej stavebního pozemku 1183 m²Prodej stavebního pozemku 1183 m²
Prodej stavebního pozemku 1183 m²
Prodej stavebního pozemku 1183 m²

Prodej stavebního pozemku 1183 m²

Kunovice, okres Uherské Hradiště

3 490 000 Kč

2 950 Kč/m2

Realitní makléř: Petr Zubíček
Realitní kancelář: ZUBÍČEK-REALITY
Realitní makléř: Petr Zubíček

Petr Zubíček

4.6

Realitní kancelář: ZUBÍČEK-REALITY
Prodej stavebního pozemku 1740 m²Prodej stavebního pozemku 1740 m²
Prodej stavebního pozemku 1740 m²
Prodej stavebního pozemku 1740 m²

Prodej stavebního pozemku 1740 m²

Pardubice, okres Pardubice

3 897 600 Kč

2 240 Kč/m2

Prodej stavebního pozemku 4457 m²Prodej stavebního pozemku 4457 m²
Prodej stavebního pozemku 4457 m²
Prodej stavebního pozemku 4457 m²

Prodej stavebního pozemku 4457 m²

Podbořany, okres Louny

3 900 000 Kč

3 390 000 Kč

761 Kč/m2

Realitní makléř: Petr Maleček
Realitní kancelář: Maleček Reality & Finance
Realitní makléř: Petr Maleček

Petr Maleček

4.8

Realitní kancelář: Maleček Reality & Finance
1...232425...33

Nemovitostí na stránce

10

Hlídač nemovitostí

Odemkněte si dalších 1 680 stavebních pozemků