Kontakt

Stavební pozemky na prodej s cenou 3 mil. - 5 mil. Kč

3 mil. - 5 mil. Kč

328 nemovitostí

doporučené

Prodej stavebního pozemku 2565 m²Prodej stavebního pozemku 2565 m²
Prodej stavebního pozemku 2565 m²
Prodej stavebního pozemku 2565 m²

Prodej stavebního pozemku 2565 m²

Frýdek-Místek, okres Frýdek-Místek

4 795 000 Kč

1 869 Kč/m2

Realitní makléř: David Patera
Realitní kancelář: Easy Brokers s.r.o. - RE/MAX Easy
Realitní makléř: David Patera

David Patera

3.9

Realitní kancelář: Easy Brokers s.r.o. - RE/MAX Easy

Hlídač nemovitostí

Odemkněte si dalších 1 682 stavebních pozemků

Pohlídáme za vás celý internet

O nových inzerátech budete vědět vždy jako první

Kompletně zdarma s možností kdykoliv zrušit

Prodej stavebního pozemku 1289 m²Prodej stavebního pozemku 1289 m²
Prodej stavebního pozemku 1289 m²
Prodej stavebního pozemku 1289 m²

Prodej stavebního pozemku 1289 m²

Hustopeče, okres Břeclav

4 990 000 Kč

3 871 Kč/m2

Realitní makléř: Miloš Kesler
Realitní kancelář: RE/MAX Alfa
Realitní makléř: Miloš Kesler

Miloš Kesler

4.8

Realitní kancelář: RE/MAX Alfa
Prodej stavebního pozemku 1468 m²Prodej stavebního pozemku 1468 m²
Prodej stavebního pozemku 1468 m²
Prodej stavebního pozemku 1468 m²

Prodej stavebního pozemku 1468 m²

Želešice, okres Brno-venkov

3 990 000 Kč

2 718 Kč/m2

Realitní makléř: Miloš Kesler
Realitní kancelář: RE/MAX Alfa
Realitní makléř: Miloš Kesler

Miloš Kesler

4.8

Realitní kancelář: RE/MAX Alfa
Prodej stavebního pozemku 1058 m²Prodej stavebního pozemku 1058 m²
Prodej stavebního pozemku 1058 m²
Prodej stavebního pozemku 1058 m²

Prodej stavebního pozemku 1058 m²

Skalice nad Svitavou, okres Blansko

3 750 000 Kč

3 544 Kč/m2

Realitní makléř: Miloš Kesler
Realitní kancelář: RE/MAX Alfa
Realitní makléř: Miloš Kesler

Miloš Kesler

4.8

Realitní kancelář: RE/MAX Alfa
Prodej stavebního pozemku 310 m²Prodej stavebního pozemku 310 m²
Prodej stavebního pozemku 310 m²
Prodej stavebního pozemku 310 m²

Prodej stavebního pozemku 310 m²

Svinošice, okres Blansko

4 400 000 Kč

14 194 Kč/m2

Realitní makléř: Miloš Kesler
Realitní kancelář: RE/MAX Alfa
Realitní makléř: Miloš Kesler

Miloš Kesler

4.8

Realitní kancelář: RE/MAX Alfa
Prodej stavebního pozemku 1676 m²Prodej stavebního pozemku 1676 m²
Prodej stavebního pozemku 1676 m²
Prodej stavebního pozemku 1676 m²

Prodej stavebního pozemku 1676 m²

Dašice, okres Pardubice

4 900 000 Kč

2 924 Kč/m2

Realitní makléř: Miroslav Horák
Realitní kancelář: M&M reality
Realitní makléř: Miroslav Horák

Miroslav Horák

4.9

Realitní kancelář: M&M reality
Prodej stavebního pozemku 1483 m²Prodej stavebního pozemku 1483 m²
Prodej stavebního pozemku 1483 m²
Prodej stavebního pozemku 1483 m²

Prodej stavebního pozemku 1483 m²

Řepice, okres Strakonice

3 260 000 Kč

2 198 Kč/m2

Realitní makléř: Ing. Karel Chval
Realitní kancelář: euro reality.info
Realitní makléř: Ing. Karel Chval

Ing. Karel Chval

4.9

Realitní kancelář: euro reality.info
Prodej stavebního pozemku 1299 m²Prodej stavebního pozemku 1299 m²
Prodej stavebního pozemku 1299 m²
Prodej stavebního pozemku 1299 m²

Prodej stavebního pozemku 1299 m²

Nižbor, okres Beroun

4 900 000 Kč

4 690 000 Kč

3 610 Kč/m2

Realitní makléř: Andrea Kohoutová
Realitní kancelář: Keller Williams Jižní Čechy
Realitní makléř: Andrea Kohoutová

Andrea Kohoutová

4.9

Realitní kancelář: Keller Williams Jižní Čechy
Prodej stavebního pozemku 5171 m²Prodej stavebního pozemku 5171 m²
Prodej stavebního pozemku 5171 m²
Prodej stavebního pozemku 5171 m²

Prodej stavebního pozemku 5171 m²

Byzhradec, okres Rychnov nad Kněžnou

4 653 900 Kč

900 Kč/m2

Realitní makléř: Adam Zavadil
Realitní kancelář: Reality Zavadil
Realitní makléř: Adam Zavadil

Adam Zavadil

Realitní kancelář: Reality Zavadil
Prodej stavebního pozemku 990 m²Prodej stavebního pozemku 990 m²
Prodej stavebního pozemku 990 m²
Prodej stavebního pozemku 990 m²

Prodej stavebního pozemku 990 m²

Skalice u Frýdku-Místku

3 950 100 Kč

3 990 Kč/m2

Realitní makléř: Šárka Otipková
Realitní kancelář: TEMATO SMART REAL s.r.o
Realitní makléř: Šárka Otipková

Šárka Otipková

Realitní kancelář: TEMATO SMART REAL s.r.o
1234...33

Nemovitostí na stránce

10

Hlídač nemovitostí

Odemkněte si dalších 1 682 stavebních pozemků