Kontakt

Stavební pozemky na prodej s cenou 3 mil. - 5 mil. Kč

3 mil. - 5 mil. Kč

325 nemovitostí

doporučené

Prodej stavebního pozemku 1095 m²Prodej stavebního pozemku 1095 m²
Prodej stavebního pozemku 1095 m²
Prodej stavebního pozemku 1095 m²

Prodej stavebního pozemku 1095 m²

Teplice, okres Teplice

3 799 000 Kč

3 469 Kč/m2

Realitní makléř: Ing. Markéta Kubalová, MBA
Realitní kancelář: Keller Williams Destiny
Realitní makléř: Ing. Markéta Kubalová, MBA

Ing. Markéta Kubalová, MBA

5.0

Realitní kancelář: Keller Williams Destiny

Hlídač nemovitostí

Odemkněte si dalších 1 680 stavebních pozemků

Pohlídáme za vás celý internet

O nových inzerátech budete vědět vždy jako první

Kompletně zdarma s možností kdykoliv zrušit

Prodej stavebního pozemku 1259 m²Prodej stavebního pozemku 1259 m²
Prodej stavebního pozemku 1259 m²
Prodej stavebního pozemku 1259 m²

Prodej stavebního pozemku 1259 m²

Litvínov, okres Most

3 650 000 Kč

3 150 000 Kč

2 502 Kč/m2

Realitní makléř: Nataša Herzigová
Realitní kancelář: Nataša Halířová Reality
Realitní makléř: Nataša Herzigová

Nataša Herzigová

Realitní kancelář: Nataša Halířová Reality
Prodej stavebního pozemku 979 m²Prodej stavebního pozemku 979 m²
Prodej stavebního pozemku 979 m²
Prodej stavebního pozemku 979 m²

Prodej stavebního pozemku 979 m²

Skalice u Frýdku-Místku

4 199 910 Kč

4 290 Kč/m2

Realitní makléř: Šárka Otipková
Realitní kancelář: TEMATO SMART REAL s.r.o
Realitní makléř: Šárka Otipková

Šárka Otipková

Realitní kancelář: TEMATO SMART REAL s.r.o
Prodej stavebního pozemku 811 m²Prodej stavebního pozemku 811 m²
Prodej stavebního pozemku 811 m²
Prodej stavebního pozemku 811 m²

Prodej stavebního pozemku 811 m²

Hrobice, okres Pardubice

4 200 000 Kč

5 179 Kč/m2

Realitní makléř: Miroslav Horák
Realitní kancelář: M&M reality
Realitní makléř: Miroslav Horák

Miroslav Horák

4.9

Realitní kancelář: M&M reality
Prodej stavebního pozemku 899 m²Prodej stavebního pozemku 899 m²
Prodej stavebního pozemku 899 m²
Prodej stavebního pozemku 899 m²

Prodej stavebního pozemku 899 m²

Hrobice, okres Pardubice

4 486 010 Kč

4 990 Kč/m2

Realitní makléř: Miroslav Horák
Realitní kancelář: M&M reality
Realitní makléř: Miroslav Horák

Miroslav Horák

4.9

Realitní kancelář: M&M reality
Prodej stavebního pozemku 800 m²Prodej stavebního pozemku 800 m²
Prodej stavebního pozemku 800 m²
Prodej stavebního pozemku 800 m²

Prodej stavebního pozemku 800 m²

Samopše, Kutná Hora

3 790 000 Kč

4 738 Kč/m2

Realitní makléř: Milan Lolo
Realitní kancelář: Lolo Reality ML
Realitní makléř: Milan Lolo

Milan Lolo

4.9

Realitní kancelář: Lolo Reality ML
Prodej stavebního pozemku 1100 m²Prodej stavebního pozemku 1100 m²
Prodej stavebního pozemku 1100 m²
Prodej stavebního pozemku 1100 m²

Prodej stavebního pozemku 1100 m²

Hospodářská 75, Ústí nad Labem

5 500 000 Kč

3 250 000 Kč

2 955 Kč/m2

Realitní makléř: Daniel Humplík
Realitní kancelář: RealitasFIN s.r.o.
Realitní makléř: Daniel Humplík

Daniel Humplík

4.6

Realitní kancelář: RealitasFIN s.r.o.
Prodej stavebního pozemku 2090 m²Prodej stavebního pozemku 2090 m²
Prodej stavebního pozemku 2090 m²
Prodej stavebního pozemku 2090 m²

Prodej stavebního pozemku 2090 m²

Dyjákovice, okres Znojmo

3 600 000 Kč

1 722 Kč/m2

Realitní makléř: Vladan Šváb
Realitní kancelář: CENTURY 21 BONUS BRNO
Realitní makléř: Vladan Šváb

Vladan Šváb

4.9

Realitní kancelář: CENTURY 21 BONUS BRNO
Prodej stavebního pozemku 1723 m²Prodej stavebního pozemku 1723 m²
Prodej stavebního pozemku 1723 m²
Prodej stavebního pozemku 1723 m²

Prodej stavebního pozemku 1723 m²

Vítězná, okres Trutnov

3 550 000 Kč

2 060 Kč/m2

Realitní makléř: Lukáš Jirka
Realitní kancelář: M&M reality
Realitní makléř: Lukáš Jirka

Lukáš Jirka

4.6

Realitní kancelář: M&M reality
Prodej stavebního pozemku 1278 m²Prodej stavebního pozemku 1278 m²
Prodej stavebního pozemku 1278 m²
Prodej stavebního pozemku 1278 m²

Prodej stavebního pozemku 1278 m²

Velešín, okres Český Krumlov

3 750 000 Kč

3 490 000 Kč

2 731 Kč/m2

Realitní makléř: Oldřich Konfršt
Realitní kancelář: Bidli
Realitní makléř: Oldřich Konfršt

Oldřich Konfršt

Realitní kancelář: Bidli
1...456...33

Nemovitostí na stránce

10

Hlídač nemovitostí

Odemkněte si dalších 1 680 stavebních pozemků