Stavební pozemky na prodej

Stavební pozemky na prodej v kraji Královéhradecký kraj s cenou do 3 mil. Kč

Do 3 mil. Kč

47 nemovitostí

doporučené

Prodej stavebního pozemku 739 m²Prodej stavebního pozemku 739 m²
Prodej stavebního pozemku 739 m²
Prodej stavebního pozemku 739 m²

Prodej stavebního pozemku 739 m²

Solnice, Rychnov nad Kněžnou

2 990 100 Kč

4 046 Kč/m2

Hlídač nemovitostí

Odemkněte si dalších 192 stavebních pozemků

Pohlídáme za vás celý internet

O nových inzerátech budete vědět vždy jako první

Kompletně zdarma s možností kdykoliv zrušit

Prodej stavebního pozemku 973 m²Prodej stavebního pozemku 973 m²
Prodej stavebního pozemku 973 m²
Prodej stavebního pozemku 973 m²

Prodej stavebního pozemku 973 m²

Hronov ev. č. 103, Hronov

1 995 000 Kč

1 795 000 Kč

1 845 Kč/m2

Prodej stavebního pozemku 529 m²Prodej stavebního pozemku 529 m²
Prodej stavebního pozemku 529 m²
Prodej stavebního pozemku 529 m²

Prodej stavebního pozemku 529 m²

Otovice, okres Náchod

423 800 Kč

375 000 Kč

709 Kč/m2

Prodej stavebního pozemku 2749 m²Prodej stavebního pozemku 2749 m²
Prodej stavebního pozemku 2749 m²
Prodej stavebního pozemku 2749 m²

Prodej stavebního pozemku 2749 m²

Chvaleč, okres Trutnov

2 749 000 Kč

2 100 000 Kč

764 Kč/m2

Prodej stavebního pozemku 2045 m²Prodej stavebního pozemku 2045 m²
Prodej stavebního pozemku 2045 m²
Prodej stavebního pozemku 2045 m²

Prodej stavebního pozemku 2045 m²

Slatina nad Zdobnicí, okres Rychnov nad Kněžnou

2 490 000 Kč

2 190 000 Kč

1 071 Kč/m2

Prodej stavebního pozemku 1867 m²Prodej stavebního pozemku 1867 m²
Prodej stavebního pozemku 1867 m²
Prodej stavebního pozemku 1867 m²

Prodej stavebního pozemku 1867 m²

Velká Jesenice, okres Náchod

2 471 500 Kč

2 290 000 Kč

1 227 Kč/m2

Prodej stavebního pozemku 2030 m²Prodej stavebního pozemku 2030 m²
Prodej stavebního pozemku 2030 m²
Prodej stavebního pozemku 2030 m²

Prodej stavebního pozemku 2030 m²

Markvartice, okres Jičín

2 500 000 Kč

1 232 Kč/m2

Prodej stavebního pozemku 251 m²Prodej stavebního pozemku 251 m²
Prodej stavebního pozemku 251 m²
Prodej stavebního pozemku 251 m²

Prodej stavebního pozemku 251 m²

Na Skalce, Častolovice

1 195 000 Kč

4 761 Kč/m2

Realitní makléř: Milan Šponar
Realitní kancelář: REALITY UO Milan Šponar
Realitní makléř: Milan Šponar

Milan Šponar

4.9

Realitní kancelář: REALITY UO Milan Šponar
Prodej stavebního pozemku 474 m²Prodej stavebního pozemku 474 m²
Prodej stavebního pozemku 474 m²
Prodej stavebního pozemku 474 m²

Prodej stavebního pozemku 474 m²

Nechanice, okres Hradec Králové

2 500 000 Kč

5 274 Kč/m2

Prodej stavebního pozemku 1383 m²Prodej stavebního pozemku 1383 m²
Prodej stavebního pozemku 1383 m²
Prodej stavebního pozemku 1383 m²

Prodej stavebního pozemku 1383 m²

Zaloňov, okres Náchod

1 650 000 Kč

1 193 Kč/m2

12345

Nemovitostí na stránce

10

Hlídač nemovitostí

Odemkněte si dalších 192 stavebních pozemků