Stavební pozemky na prodej

Stavební pozemky na prodej v kraji Královéhradecký kraj s cenou 1 mil. - 2 mil. Kč

1 mil. - 2 mil. Kč

24 nemovitostí

doporučené

Prodej stavebního pozemku 1275 m²Prodej stavebního pozemku 1275 m²
Prodej stavebního pozemku 1275 m²
Prodej stavebního pozemku 1275 m²

Prodej stavebního pozemku 1275 m²

Lužany, okres Jičín

1 912 500 Kč

1 500 Kč/m2

Hlídač nemovitostí

Odemkněte si dalších 78 stavebních pozemků

Pohlídáme za vás celý internet

O nových inzerátech budete vědět vždy jako první

Kompletně zdarma s možností kdykoliv zrušit

Prodej stavebního pozemku 1000 m²Prodej stavebního pozemku 1000 m²
Prodej stavebního pozemku 1000 m²
Prodej stavebního pozemku 1000 m²

Prodej stavebního pozemku 1000 m²

Železnice, okres Jičín

1 650 000 Kč

1 650 Kč/m2

Prodej stavebního pozemku 1014 m²Prodej stavebního pozemku 1014 m²
Prodej stavebního pozemku 1014 m²
Prodej stavebního pozemku 1014 m²

Prodej stavebního pozemku 1014 m²

Lupenice, Rychnov nad Kněžnou

1 280 000 Kč

1 262 Kč/m2

Prodej stavebního pozemku 2681 m²Prodej stavebního pozemku 2681 m²
Prodej stavebního pozemku 2681 m²
Prodej stavebního pozemku 2681 m²

Prodej stavebního pozemku 2681 m²

Dolní Olešnice, okres Trutnov

1 590 000 Kč

593 Kč/m2

Prodej stavebního pozemku 973 m²Prodej stavebního pozemku 973 m²
Prodej stavebního pozemku 973 m²
Prodej stavebního pozemku 973 m²

Prodej stavebního pozemku 973 m²

Hronov ev. č. 103, Hronov

1 995 000 Kč

1 795 000 Kč

1 845 Kč/m2

Prodej stavebního pozemku 251 m²Prodej stavebního pozemku 251 m²
Prodej stavebního pozemku 251 m²
Prodej stavebního pozemku 251 m²

Prodej stavebního pozemku 251 m²

Na Skalce, Častolovice

1 195 000 Kč

4 761 Kč/m2

Realitní makléř: Milan Šponar
Realitní kancelář: REALITY UO Milan Šponar
Realitní makléř: Milan Šponar

Milan Šponar

4.9

Realitní kancelář: REALITY UO Milan Šponar
Prodej stavebního pozemku 1383 m²Prodej stavebního pozemku 1383 m²
Prodej stavebního pozemku 1383 m²
Prodej stavebního pozemku 1383 m²

Prodej stavebního pozemku 1383 m²

Zaloňov, okres Náchod

1 650 000 Kč

1 193 Kč/m2

Prodej stavebního pozemku 880 m²Prodej stavebního pozemku 880 m²
Prodej stavebního pozemku 880 m²
Prodej stavebního pozemku 880 m²

Prodej stavebního pozemku 880 m²

Čermná nad Orlicí, okres Rychnov nad Kněžnou

1 550 000 Kč

1 761 Kč/m2

Realitní makléř: Lukáš Jirka
Realitní kancelář: M&M reality
Realitní makléř: Lukáš Jirka

Lukáš Jirka

4.6

Realitní kancelář: M&M reality
Prodej stavebního pozemku 878 m²Prodej stavebního pozemku 878 m²
Prodej stavebního pozemku 878 m²
Prodej stavebního pozemku 878 m²

Prodej stavebního pozemku 878 m²

Čermná nad Orlicí, okres Rychnov nad Kněžnou

1 550 000 Kč

1 765 Kč/m2

Realitní makléř: Lukáš Jirka
Realitní kancelář: M&M reality
Realitní makléř: Lukáš Jirka

Lukáš Jirka

4.6

Realitní kancelář: M&M reality
Prodej stavebního pozemku 880 m²
Prodej stavebního pozemku 880 m²

Prodej stavebního pozemku 880 m²

Čermná nad Orlicí, okres Rychnov nad Kněžnou

1 550 000 Kč

1 761 Kč/m2

Realitní makléř: Lukáš Jirka
Realitní kancelář: M&M reality
Realitní makléř: Lukáš Jirka

Lukáš Jirka

4.6

Realitní kancelář: M&M reality
123

Nemovitostí na stránce

10

Hlídač nemovitostí

Odemkněte si dalších 78 stavebních pozemků