Stavební pozemky na prodej

Stavební pozemky na prodej v kraji Liberecký kraj s cenou 3 mil. - 5 mil. Kč

3 mil. - 5 mil. Kč

12 nemovitostí

doporučené

Populární

Prodej stavebního pozemku 1373 m²Prodej stavebního pozemku 1373 m²
Prodej stavebního pozemku 1373 m²
Prodej stavebního pozemku 1373 m²

Prodej stavebního pozemku 1373 m²

Jablonec nad Nisou, okres Jablonec nad Nisou

3 744 800 Kč

2 727 Kč/m2

Hlídač nemovitostí

Odemkněte si dalších 101 stavebních pozemků

Pohlídáme za vás celý internet

O nových inzerátech budete vědět vždy jako první

Kompletně zdarma s možností kdykoliv zrušit

Prodej stavebního pozemku 1532 m²Prodej stavebního pozemku 1532 m²
Prodej stavebního pozemku 1532 m²
Prodej stavebního pozemku 1532 m²

Prodej stavebního pozemku 1532 m²

Sáňkařská, Liberec

4 970 000 Kč

3 244 Kč/m2

Prodej stavebního pozemku 1255 m²Prodej stavebního pozemku 1255 m²
Prodej stavebního pozemku 1255 m²
Prodej stavebního pozemku 1255 m²

Prodej stavebního pozemku 1255 m²

Na Mlýnku 619, Liberec

4 695 000 Kč

3 741 Kč/m2

Prodej stavebního pozemku 1358 m²Prodej stavebního pozemku 1358 m²
Prodej stavebního pozemku 1358 m²
Prodej stavebního pozemku 1358 m²

Prodej stavebního pozemku 1358 m²

Dlouhá, Liberec

4 450 000 Kč

3 999 000 Kč

2 945 Kč/m2

Prodej stavebního pozemku 3361 m²Prodej stavebního pozemku 3361 m²
Prodej stavebního pozemku 3361 m²
Prodej stavebního pozemku 3361 m²

Prodej stavebního pozemku 3361 m²

Josefův Důl, okres Jablonec nad Nisou

4 800 000 Kč

1 428 Kč/m2

Prodej stavebního pozemku 6705 m²Prodej stavebního pozemku 6705 m²
Prodej stavebního pozemku 6705 m²
Prodej stavebního pozemku 6705 m²

Prodej stavebního pozemku 6705 m²

Hrubá Skála, okres Semily

5 022 045 Kč

4 016 295 Kč

599 Kč/m2

Prodej stavebního pozemku 897 m²Prodej stavebního pozemku 897 m²
Prodej stavebního pozemku 897 m²
Prodej stavebního pozemku 897 m²

Prodej stavebního pozemku 897 m²

Chrpová, Liberec

4 490 000 Kč

4 290 000 Kč

4 783 Kč/m2

Prodej stavebního pozemku 3700 m²Prodej stavebního pozemku 3700 m²
Prodej stavebního pozemku 3700 m²
Prodej stavebního pozemku 3700 m²

Prodej stavebního pozemku 3700 m²

Prysk, okres Česká Lípa

3 539 750 Kč

957 Kč/m2

Realitní makléř: Martin Štrojsa
Realitní kancelář: RE/MAX G8 Reality
Realitní makléř: Martin Štrojsa

Martin Štrojsa

4.7

Realitní kancelář: RE/MAX G8 Reality
Prodej stavebního pozemku 1217 m²Prodej stavebního pozemku 1217 m²
Prodej stavebního pozemku 1217 m²
Prodej stavebního pozemku 1217 m²

Prodej stavebního pozemku 1217 m²

Na Mlýnku 619, Liberec

4 746 000 Kč

3 900 Kč/m2

Prodej stavebního pozemku 1259 m²Prodej stavebního pozemku 1259 m²
Prodej stavebního pozemku 1259 m²
Prodej stavebního pozemku 1259 m²

Prodej stavebního pozemku 1259 m²

Liberec, okres Liberec

3 273 400 Kč

2 600 Kč/m2

Realitní makléř: Jiří Krupka
Realitní kancelář: RE/MAX COMMERCIAL GROUP
Realitní makléř: Jiří Krupka

Jiří Krupka

4.7

Realitní kancelář: RE/MAX COMMERCIAL GROUP
12

Nemovitostí na stránce

10

Hlídač nemovitostí

Odemkněte si dalších 101 stavebních pozemků