Domy na prodej

Domy na prodej v kraji Liberecký kraj s cenou 3 mil. - 5 mil. Kč

3 mil. - 5 mil. Kč

9 nemovitostí

doporučené

Prodej domu 249 m², pozemek 481 m²Prodej domu 249 m², pozemek 481 m²
Prodej domu 249 m², pozemek 481 m²
Prodej domu 249 m², pozemek 481 m²

Prodej domu 249 m², pozemek 481 m²

Mariánská 534/13, Česká Lípa

4 900 000 Kč

19 679 Kč/m2

Hlídač nemovitostí

Odemkněte si dalších 95 domů

Pohlídáme za vás celý internet

O nových inzerátech budete vědět vždy jako první

Kompletně zdarma s možností kdykoliv zrušit

Prodej domu 70 m², pozemek 865 m²Prodej domu 70 m², pozemek 865 m²
Prodej domu 70 m², pozemek 865 m²
Prodej domu 70 m², pozemek 865 m²

Prodej domu 70 m², pozemek 865 m²

Lažany, okres Liberec

4 200 000 Kč

3 690 000 Kč

52 714 Kč/m2

Prodej domu 110 m², pozemek 1202 m²Prodej domu 110 m², pozemek 1202 m²
Prodej domu 110 m², pozemek 1202 m²
Prodej domu 110 m², pozemek 1202 m²

Prodej domu 110 m², pozemek 1202 m²

Jindřichovice pod Smrkem 258, Jindřichovice pod Smrkem

4 290 000 Kč

39 000 Kč/m2

Prodej domu 533 m², pozemek 2105 m²Prodej domu 533 m², pozemek 2105 m²
Prodej domu 533 m², pozemek 2105 m²
Prodej domu 533 m², pozemek 2105 m²

Prodej domu 533 m², pozemek 2105 m²

Rakousy, okres Semily

4 890 000 Kč

9 174 Kč/m2

Prodej domu 120 m², pozemek 684 m²Prodej domu 120 m², pozemek 684 m²
Prodej domu 120 m², pozemek 684 m²
Prodej domu 120 m², pozemek 684 m²

Prodej domu 120 m², pozemek 684 m²

Bílý Potok 356, Bílý Potok

5 199 000 Kč

4 830 000 Kč

40 250 Kč/m2

Prodej domu 190 m², pozemek 901 m²Prodej domu 190 m², pozemek 901 m²
Prodej domu 190 m², pozemek 901 m²
Prodej domu 190 m², pozemek 901 m²

Prodej domu 190 m², pozemek 901 m²

Jindřichovice pod Smrkem 355, Jindřichovice pod Smrkem

5 500 000 Kč

5 000 000 Kč

26 316 Kč/m2

Prodej domu 220 m², pozemek 633 m²Prodej domu 220 m², pozemek 633 m²
Prodej domu 220 m², pozemek 633 m²
Prodej domu 220 m², pozemek 633 m²

Prodej domu 220 m², pozemek 633 m²

Benešov u Semil 217, Benešov u Semil

4 499 000 Kč

4 200 000 Kč

19 091 Kč/m2

Prodej domu 160 m²Prodej domu 160 m²
Prodej domu 160 m²
Prodej domu 160 m²

Prodej domu 160 m²

Lesní, Stráž pod Ralskem

3 850 000 Kč

24 063 Kč/m2

Realitní makléř: Pavel Šmat
Realitní kancelář: Motyčka Reality a Finance, GEPARD REALITY
Realitní makléř: Pavel Šmat

Pavel Šmat

4.4

Prodej domu 248 m², pozemek 257 m²Prodej domu 248 m², pozemek 257 m²
Prodej domu 248 m², pozemek 257 m²
Prodej domu 248 m², pozemek 257 m²

Prodej domu 248 m², pozemek 257 m²

Žitavská, Cvikov

4 190 000 Kč

3 690 000 Kč

14 879 Kč/m2

Realitní makléř: Maxim Sedláček
Realitní kancelář: S&L a partners
Realitní makléř: Maxim Sedláček

Maxim Sedláček

4.8

Realitní kancelář: S&L a partners
1

Nemovitostí na stránce

10

Hlídač nemovitostí

Odemkněte si dalších 95 domů