Stavební pozemky na prodej

Stavební pozemky na prodej v kraji Moravskoslezský kraj s cenou do 5 mil. Kč

Do 5 mil. Kč

101 nemovitostí

doporučené

Prodej stavebního pozemku 2174 m²Prodej stavebního pozemku 2174 m²
Prodej stavebního pozemku 2174 m²
Prodej stavebního pozemku 2174 m²

Prodej stavebního pozemku 2174 m²

Třinec, Frýdek-Místek

2 600 000 Kč

1 196 Kč/m2

Realitní makléř: Jiří Sikora
Realitní kancelář: IDON, Sikora&Partner, spol.s.r.o.
Realitní makléř: Jiří Sikora

Jiří Sikora

4.8

Realitní kancelář: IDON, Sikora&Partner, spol.s.r.o.

Hlídač nemovitostí

Odemkněte si dalších 488 stavebních pozemků

Pohlídáme za vás celý internet

O nových inzerátech budete vědět vždy jako první

Kompletně zdarma s možností kdykoliv zrušit

Prodej stavebního pozemku 1689 m²Prodej stavebního pozemku 1689 m²
Prodej stavebního pozemku 1689 m²
Prodej stavebního pozemku 1689 m²

Prodej stavebního pozemku 1689 m²

Frýdek-Místek, okres Frýdek-Místek

3 792 500 Kč

3 349 000 Kč

1 983 Kč/m2

Realitní makléř: David Patera
Realitní kancelář: Easy Brokers s.r.o. - RE/MAX Easy
Realitní makléř: David Patera

David Patera

3.9

Realitní kancelář: Easy Brokers s.r.o. - RE/MAX Easy
Prodej stavebního pozemku 1671 m²Prodej stavebního pozemku 1671 m²
Prodej stavebního pozemku 1671 m²
Prodej stavebního pozemku 1671 m²

Prodej stavebního pozemku 1671 m²

Jistebník, okres Nový Jičín

4 999 990 Kč

2 992 Kč/m2

Realitní makléř: Mgr. Alžběta Večerková
Realitní kancelář: Mgr. Alžběta Večerková REALITY PRORADOST
Realitní makléř: Mgr. Alžběta Večerková

Mgr. Alžběta Večerková

4.9

Realitní kancelář: Mgr. Alžběta Večerková REALITY PRORADOST
Prodej stavebního pozemku 948 m²Prodej stavebního pozemku 948 m²
Prodej stavebního pozemku 948 m²
Prodej stavebního pozemku 948 m²

Prodej stavebního pozemku 948 m²

Skalice u Frýdku-Místku

3 403 320 Kč

3 590 Kč/m2

Realitní makléř: Šárka Otipková
Realitní kancelář: TEMATO SMART REAL s.r.o
Realitní makléř: Šárka Otipková

Šárka Otipková

Realitní kancelář: TEMATO SMART REAL s.r.o
Prodej stavebního pozemku 821 m²Prodej stavebního pozemku 821 m²
Prodej stavebního pozemku 821 m²
Prodej stavebního pozemku 821 m²

Prodej stavebního pozemku 821 m²

Razová, okres Bruntál

1 795 000 Kč

1 350 000 Kč

1 644 Kč/m2

Realitní makléř: David Patera
Realitní kancelář: Easy Brokers s.r.o. - RE/MAX Easy
Realitní makléř: David Patera

David Patera

3.9

Realitní kancelář: Easy Brokers s.r.o. - RE/MAX Easy
Prodej stavebního pozemku 816 m²Prodej stavebního pozemku 816 m²
Prodej stavebního pozemku 816 m²
Prodej stavebního pozemku 816 m²

Prodej stavebního pozemku 816 m²

Razová, okres Bruntál

1 695 000 Kč

1 329 000 Kč

1 629 Kč/m2

Realitní makléř: David Patera
Realitní kancelář: Easy Brokers s.r.o. - RE/MAX Easy
Realitní makléř: David Patera

David Patera

3.9

Realitní kancelář: Easy Brokers s.r.o. - RE/MAX Easy
Prodej stavebního pozemku 1298 m²Prodej stavebního pozemku 1298 m²
Prodej stavebního pozemku 1298 m²
Prodej stavebního pozemku 1298 m²

Prodej stavebního pozemku 1298 m²

Staříč, okres Frýdek-Místek

3 750 000 Kč

2 889 Kč/m2

Prodej stavebního pozemku 1004 m²Prodej stavebního pozemku 1004 m²
Prodej stavebního pozemku 1004 m²
Prodej stavebního pozemku 1004 m²

Prodej stavebního pozemku 1004 m²

Opavská, Velká Polom

4 199 000 Kč

3 999 000 Kč

3 983 Kč/m2

Prodej stavebního pozemku 969 m²Prodej stavebního pozemku 969 m²
Prodej stavebního pozemku 969 m²
Prodej stavebního pozemku 969 m²

Prodej stavebního pozemku 969 m²

Hůrská, Stará Ves nad Ondřejnicí

3 299 000 Kč

2 990 000 Kč

3 086 Kč/m2

Prodej stavebního pozemku 1391 m²Prodej stavebního pozemku 1391 m²
Prodej stavebního pozemku 1391 m²
Prodej stavebního pozemku 1391 m²

Prodej stavebního pozemku 1391 m²

Kyjovice, okres Opava

4 500 000 Kč

4 000 000 Kč

2 876 Kč/m2

1234...11

Nemovitostí na stránce

10

Hlídač nemovitostí

Odemkněte si dalších 488 stavebních pozemků