Stavební pozemky na prodej

Stavební pozemky na prodej v kraji Moravskoslezský kraj s cenou 1 mil. - 3 mil. Kč

1 mil. - 3 mil. Kč

64 nemovitostí

doporučené

Prodej stavebního pozemku 642 m²Prodej stavebního pozemku 642 m²
Prodej stavebního pozemku 642 m²
Prodej stavebního pozemku 642 m²

Prodej stavebního pozemku 642 m²

Příbor, okres Nový Jičín

1 797 200 Kč

2 799 Kč/m2

Realitní makléř: Martin Kabíček
Realitní kancelář: Kabíček & Partners: Realitní kancelář
Realitní makléř: Martin Kabíček

Martin Kabíček

4.8

Realitní kancelář: Kabíček & Partners: Realitní kancelář

Hlídač nemovitostí

Odemkněte si dalších 298 stavebních pozemků

Pohlídáme za vás celý internet

O nových inzerátech budete vědět vždy jako první

Kompletně zdarma s možností kdykoliv zrušit

Prodej stavebního pozemku 935 m²Prodej stavebního pozemku 935 m²
Prodej stavebního pozemku 935 m²
Prodej stavebního pozemku 935 m²

Prodej stavebního pozemku 935 m²

Vratimov, Ostrava-město

2 900 000 Kč

3 102 Kč/m2

Realitní makléř: Jiří Sikora
Realitní kancelář: IDON, Sikora&Partner, spol.s.r.o.
Realitní makléř: Jiří Sikora

Jiří Sikora

4.8

Realitní kancelář: IDON, Sikora&Partner, spol.s.r.o.
Prodej stavebního pozemku 1019 m²Prodej stavebního pozemku 1019 m²
Prodej stavebního pozemku 1019 m²
Prodej stavebního pozemku 1019 m²

Prodej stavebního pozemku 1019 m²

Rudná pod Pradědem, okres Bruntál

2 500 000 Kč

2 300 000 Kč

2 257 Kč/m2

Realitní makléř: Pavel Indrák
Realitní kancelář: hanakreality.cz
Realitní makléř: Pavel Indrák

Pavel Indrák

Realitní kancelář: hanakreality.cz
Prodej stavebního pozemku 1255 m²Prodej stavebního pozemku 1255 m²
Prodej stavebního pozemku 1255 m²
Prodej stavebního pozemku 1255 m²

Prodej stavebního pozemku 1255 m²

Frýdek-Místek, okres Frýdek-Místek

2 495 000 Kč

2 295 000 Kč

1 829 Kč/m2

Realitní makléř: David Patera
Realitní kancelář: Easy Brokers s.r.o. - RE/MAX Easy
Realitní makléř: David Patera

David Patera

3.9

Realitní kancelář: Easy Brokers s.r.o. - RE/MAX Easy
Prodej stavebního pozemku 2174 m²Prodej stavebního pozemku 2174 m²
Prodej stavebního pozemku 2174 m²
Prodej stavebního pozemku 2174 m²

Prodej stavebního pozemku 2174 m²

Třinec, Frýdek-Místek

2 600 000 Kč

1 196 Kč/m2

Realitní makléř: Jiří Sikora
Realitní kancelář: IDON, Sikora&Partner, spol.s.r.o.
Realitní makléř: Jiří Sikora

Jiří Sikora

4.8

Realitní kancelář: IDON, Sikora&Partner, spol.s.r.o.
Prodej stavebního pozemku 821 m²Prodej stavebního pozemku 821 m²
Prodej stavebního pozemku 821 m²
Prodej stavebního pozemku 821 m²

Prodej stavebního pozemku 821 m²

Razová, okres Bruntál

1 795 000 Kč

1 350 000 Kč

1 644 Kč/m2

Realitní makléř: David Patera
Realitní kancelář: Easy Brokers s.r.o. - RE/MAX Easy
Realitní makléř: David Patera

David Patera

3.9

Realitní kancelář: Easy Brokers s.r.o. - RE/MAX Easy
Prodej stavebního pozemku 816 m²Prodej stavebního pozemku 816 m²
Prodej stavebního pozemku 816 m²
Prodej stavebního pozemku 816 m²

Prodej stavebního pozemku 816 m²

Razová, okres Bruntál

1 695 000 Kč

1 329 000 Kč

1 629 Kč/m2

Realitní makléř: David Patera
Realitní kancelář: Easy Brokers s.r.o. - RE/MAX Easy
Realitní makléř: David Patera

David Patera

3.9

Realitní kancelář: Easy Brokers s.r.o. - RE/MAX Easy
Prodej stavebního pozemku 969 m²Prodej stavebního pozemku 969 m²
Prodej stavebního pozemku 969 m²
Prodej stavebního pozemku 969 m²

Prodej stavebního pozemku 969 m²

Hůrská, Stará Ves nad Ondřejnicí

3 299 000 Kč

2 990 000 Kč

3 086 Kč/m2

Prodej stavebního pozemku 2544 m²Prodej stavebního pozemku 2544 m²
Prodej stavebního pozemku 2544 m²
Prodej stavebního pozemku 2544 m²

Prodej stavebního pozemku 2544 m²

Třinec, okres Frýdek-Místek

2 550 000 Kč

1 002 Kč/m2

Prodej stavebního pozemku 1000 m²Prodej stavebního pozemku 1000 m²
Prodej stavebního pozemku 1000 m²
Prodej stavebního pozemku 1000 m²

Prodej stavebního pozemku 1000 m²

Opava, okres Opava

1 850 000 Kč

1 850 Kč/m2

123...7

Nemovitostí na stránce

10

Hlídač nemovitostí

Odemkněte si dalších 298 stavebních pozemků