Stavební pozemky na prodej

Stavební pozemky na prodej v kraji Plzeňský kraj

97 nemovitostí

doporučené

Prodej stavebního pozemku 1947 m²Prodej stavebního pozemku 1947 m²
Prodej stavebního pozemku 1947 m²
Prodej stavebního pozemku 1947 m²

Prodej stavebního pozemku 1947 m²

Bor, okres Tachov

2 150 000 Kč

1 104 Kč/m2

Realitní makléř: Martin Štrunc
Realitní kancelář: TOP realitní centrum s.r.o.
Realitní makléř: Martin Štrunc

Martin Štrunc

4.5

Realitní kancelář: TOP realitní centrum s.r.o.

Hlídač nemovitostí

Odemkněte si dalších 455 stavebních pozemků

Pohlídáme za vás celý internet

O nových inzerátech budete vědět vždy jako první

Kompletně zdarma s možností kdykoliv zrušit

Prodej stavebního pozemku 3411 m²Prodej stavebního pozemku 3411 m²
Prodej stavebního pozemku 3411 m²
Prodej stavebního pozemku 3411 m²

Prodej stavebního pozemku 3411 m²

Nezdice na Šumavě, okres Klatovy

2 730 000 Kč

800 Kč/m2

Realitní makléř: Pavel Kučerák
Realitní kancelář: NOVIS reality s.r.o.
Realitní makléř: Pavel Kučerák

Pavel Kučerák

Realitní kancelář: NOVIS reality s.r.o.
Prodej stavebního pozemku 5800 m²Prodej stavebního pozemku 5800 m²
Prodej stavebního pozemku 5800 m²
Prodej stavebního pozemku 5800 m²

Prodej stavebního pozemku 5800 m²

Planá, okres Tachov

8 671 000 Kč

1 495 Kč/m2

Realitní makléř: Ing. Karel Chval
Realitní kancelář: euro reality.info
Realitní makléř: Ing. Karel Chval

Ing. Karel Chval

4.9

Realitní kancelář: euro reality.info
Prodej stavebního pozemku 1537 m²Prodej stavebního pozemku 1537 m²
Prodej stavebního pozemku 1537 m²
Prodej stavebního pozemku 1537 m²

Prodej stavebního pozemku 1537 m²

Spálené Poříčí, Spálené Poříčí

4 200 000 Kč

2 733 Kč/m2

Realitní makléř: Marcela Fraňková
Realitní kancelář: Marcela Fraňková
Realitní makléř: Marcela Fraňková

Marcela Fraňková

4.5

Realitní kancelář: Marcela Fraňková
Prodej stavebního pozemku 2574 m²Prodej stavebního pozemku 2574 m²
Prodej stavebního pozemku 2574 m²
Prodej stavebního pozemku 2574 m²

Prodej stavebního pozemku 2574 m²

Ždírec, okres Plzeň-jih

4 990 000 Kč

1 939 Kč/m2

Realitní makléř: Martin Seidl
Realitní kancelář: INSTINKT REALITY
Realitní makléř: Martin Seidl

Martin Seidl

4.6

Realitní kancelář: INSTINKT REALITY
Prodej stavebního pozemku 6197 m²Prodej stavebního pozemku 6197 m²
Prodej stavebního pozemku 6197 m²
Prodej stavebního pozemku 6197 m²

Prodej stavebního pozemku 6197 m²

Plánice, Plánice

2 750 000 Kč

444 Kč/m2

Realitní makléř: Marcela Fraňková
Realitní kancelář: Marcela Fraňková
Realitní makléř: Marcela Fraňková

Marcela Fraňková

4.5

Realitní kancelář: Marcela Fraňková
Prodej stavebního pozemku 7024 m²Prodej stavebního pozemku 7024 m²
Prodej stavebního pozemku 7024 m²
Prodej stavebního pozemku 7024 m²

Prodej stavebního pozemku 7024 m²

Štěnovice, okres Plzeň-jih

30 203 200 Kč

4 300 Kč/m2

Realitní makléř: Ing. Karel Chval
Realitní kancelář: euro reality.info
Realitní makléř: Ing. Karel Chval

Ing. Karel Chval

4.9

Realitní kancelář: euro reality.info
Prodej stavebního pozemku 4254 m²Prodej stavebního pozemku 4254 m²
Prodej stavebního pozemku 4254 m²
Prodej stavebního pozemku 4254 m²

Prodej stavebního pozemku 4254 m²

Chlumčany, okres Plzeň-jih

9 999 000 Kč

2 350 Kč/m2

Realitní makléř: Martin Seidl
Realitní kancelář: INSTINKT REALITY
Realitní makléř: Martin Seidl

Martin Seidl

4.6

Realitní kancelář: INSTINKT REALITY
Prodej stavebního pozemku 1840 m²Prodej stavebního pozemku 1840 m²
Prodej stavebního pozemku 1840 m²
Prodej stavebního pozemku 1840 m²

Prodej stavebního pozemku 1840 m²

Kvášňovice, okres Klatovy

1 450 000 Kč

1 190 000 Kč

647 Kč/m2

Realitní makléř: Pavel Čejka
Realitní kancelář: Správná realitka
Realitní makléř: Pavel Čejka

Pavel Čejka

4.9

Realitní kancelář: Správná realitka
Prodej stavebního pozemku 798 m²Prodej stavebního pozemku 798 m²
Prodej stavebního pozemku 798 m²
Prodej stavebního pozemku 798 m²

Prodej stavebního pozemku 798 m²

Janovice nad Úhlavou, okres Klatovy

Neveřejná cena

Realitní makléř: Pavel Kučerák
Realitní kancelář: NOVIS reality s.r.o.
Realitní makléř: Pavel Kučerák

Pavel Kučerák

Realitní kancelář: NOVIS reality s.r.o.
123...10

Nemovitostí na stránce

10

Hlídač nemovitostí

Odemkněte si dalších 455 stavebních pozemků