Stavební pozemky na prodej

Stavební pozemky na prodej v kraji Ústecký kraj s cenou do 2 mil. Kč

Do 2 mil. Kč

33 nemovitostí

doporučené

Prodej stavebního pozemku 3658 m²Prodej stavebního pozemku 3658 m²
Prodej stavebního pozemku 3658 m²
Prodej stavebního pozemku 3658 m²

Prodej stavebního pozemku 3658 m²

Rybniště, okres Děčín

1 829 000 Kč

500 Kč/m2

Hlídač nemovitostí

Odemkněte si dalších 183 stavebních pozemků

Pohlídáme za vás celý internet

O nových inzerátech budete vědět vždy jako první

Kompletně zdarma s možností kdykoliv zrušit

Prodej stavebního pozemku 971 m²Prodej stavebního pozemku 971 m²
Prodej stavebního pozemku 971 m²
Prodej stavebního pozemku 971 m²

Prodej stavebního pozemku 971 m²

Hraniční stezka, Varnsdorf

1 900 000 Kč

1 699 999 Kč

1 751 Kč/m2

Prodej stavebního pozemku 992 m²Prodej stavebního pozemku 992 m²
Prodej stavebního pozemku 992 m²
Prodej stavebního pozemku 992 m²

Prodej stavebního pozemku 992 m²

Jiříkov - Filipov, okres Děčín

793 600 Kč

800 Kč/m2

Prodej stavebního pozemku 1001 m²Prodej stavebního pozemku 1001 m²
Prodej stavebního pozemku 1001 m²
Prodej stavebního pozemku 1001 m²

Prodej stavebního pozemku 1001 m²

Podbořany, okres Louny

2 490 000 Kč

1 690 000 Kč

1 688 Kč/m2

Prodej stavebního pozemku 1275 m²Prodej stavebního pozemku 1275 m²
Prodej stavebního pozemku 1275 m²
Prodej stavebního pozemku 1275 m²

Prodej stavebního pozemku 1275 m²

Ústí nad Labem, okres Ústí nad Labem

1 799 999 Kč

1 412 Kč/m2

Prodej stavebního pozemku 1033 m²Prodej stavebního pozemku 1033 m²
Prodej stavebního pozemku 1033 m²
Prodej stavebního pozemku 1033 m²

Prodej stavebního pozemku 1033 m²

Huntířov, okres Děčín

1 560 000 Kč

1 360 000 Kč

1 317 Kč/m2

Prodej stavebního pozemku 1611 m²Prodej stavebního pozemku 1611 m²
Prodej stavebního pozemku 1611 m²
Prodej stavebního pozemku 1611 m²

Prodej stavebního pozemku 1611 m²

Petrovice

1 933 000 Kč

1 699 999 Kč

1 055 Kč/m2

Prodej stavebního pozemku 1388 m²Prodej stavebního pozemku 1388 m²
Prodej stavebního pozemku 1388 m²
Prodej stavebního pozemku 1388 m²

Prodej stavebního pozemku 1388 m²

Dubí, okres Teplice

1 790 000 Kč

1 290 Kč/m2

Realitní makléř: Ing. Bc. Romana Marečková
Realitní kancelář: M&M reality
Realitní makléř: Ing. Bc. Romana Marečková

Ing. Bc. Romana Marečková

4.7

Realitní kancelář: M&M reality
Prodej stavebního pozemku 666 m²Prodej stavebního pozemku 666 m²
Prodej stavebního pozemku 666 m²
Prodej stavebního pozemku 666 m²

Prodej stavebního pozemku 666 m²

Opočno, okres Louny

1 290 000 Kč

1 937 Kč/m2

Realitní makléř: Bc. Michal Vais
Realitní kancelář: RE/MAX G8 Reality
Realitní makléř: Bc. Michal Vais

Bc. Michal Vais

4.9

Realitní kancelář: RE/MAX G8 Reality
Prodej stavebního pozemku 551 m²Prodej stavebního pozemku 551 m²
Prodej stavebního pozemku 551 m²
Prodej stavebního pozemku 551 m²

Prodej stavebního pozemku 551 m²

Myslivečkova 17, Ústí nad Labem

1 090 000 Kč

1 978 Kč/m2

Realitní makléř: Daniel Humplík
Realitní kancelář: RealitasFIN s.r.o.
Realitní makléř: Daniel Humplík

Daniel Humplík

4.6

Realitní kancelář: RealitasFIN s.r.o.
1234

Nemovitostí na stránce

10

Hlídač nemovitostí

Odemkněte si dalších 183 stavebních pozemků