Stavební pozemky na prodej

Stavební pozemky na prodej v kraji Ústecký kraj s cenou 1 mil. - 2 mil. Kč

1 mil. - 2 mil. Kč

26 nemovitostí

doporučené

Prodej stavebního pozemku 729 m²Prodej stavebního pozemku 729 m²
Prodej stavebního pozemku 729 m²
Prodej stavebního pozemku 729 m²

Prodej stavebního pozemku 729 m²

Perštejn, okres Chomutov

1 970 000 Kč

2 702 Kč/m2

Realitní makléř: Jiří Tschiharsch
Realitní kancelář: Jiří Tschiharsch - Prémiový makléř
Realitní makléř: Jiří Tschiharsch

Jiří Tschiharsch

5.0

Realitní kancelář: Jiří Tschiharsch - Prémiový makléř

Hlídač nemovitostí

Odemkněte si dalších 141 stavebních pozemků

Pohlídáme za vás celý internet

O nových inzerátech budete vědět vždy jako první

Kompletně zdarma s možností kdykoliv zrušit

Prodej stavebního pozemku 500 m²Prodej stavebního pozemku 500 m²
Prodej stavebního pozemku 500 m²
Prodej stavebního pozemku 500 m²

Prodej stavebního pozemku 500 m²

Martiněves, okres Litoměřice

1 700 000 Kč

3 400 Kč/m2

Prodej stavebního pozemku 1160 m²Prodej stavebního pozemku 1160 m²
Prodej stavebního pozemku 1160 m²
Prodej stavebního pozemku 1160 m²

Prodej stavebního pozemku 1160 m²

Varnsdorf, okres Děčín

1 260 000 Kč

1 086 Kč/m2

Prodej stavebního pozemku 761 m²Prodej stavebního pozemku 761 m²
Prodej stavebního pozemku 761 m²
Prodej stavebního pozemku 761 m²

Prodej stavebního pozemku 761 m²

Jarošova, Varnsdorf

1 069 000 Kč

1 405 Kč/m2

Realitní makléř: Vladislav Poživil
Realitní kancelář: Molík reality
Realitní makléř: Vladislav Poživil

Vladislav Poživil

4.5

Realitní kancelář: Molík reality
Prodej stavebního pozemku 806 m²Prodej stavebního pozemku 806 m²
Prodej stavebního pozemku 806 m²
Prodej stavebního pozemku 806 m²

Prodej stavebního pozemku 806 m²

Na Barborce, Dubí

1 926 340 Kč

2 390 Kč/m2

Realitní makléř: Tomáš Vyhnálek
Realitní kancelář: Tomáš Vyhnálek
Realitní makléř: Tomáš Vyhnálek

Tomáš Vyhnálek

4.2

Realitní kancelář: Tomáš Vyhnálek
Prodej stavebního pozemku 834 m²Prodej stavebního pozemku 834 m²
Prodej stavebního pozemku 834 m²
Prodej stavebního pozemku 834 m²

Prodej stavebního pozemku 834 m²

Na Barborce, Dubí

1 993 260 Kč

2 390 Kč/m2

Realitní makléř: Tomáš Vyhnálek
Realitní kancelář: Tomáš Vyhnálek
Realitní makléř: Tomáš Vyhnálek

Tomáš Vyhnálek

4.2

Realitní kancelář: Tomáš Vyhnálek
123

Nemovitostí na stránce

10

Hlídač nemovitostí

Odemkněte si dalších 141 stavebních pozemků