Stavební pozemky na prodej

Stavební pozemky na prodej v kraji Zlínský kraj s cenou do 3 mil. Kč

Do 3 mil. Kč

41 nemovitostí

doporučené

Prodej stavebního pozemku 1000 m²Prodej stavebního pozemku 1000 m²
Prodej stavebního pozemku 1000 m²
Prodej stavebního pozemku 1000 m²

Prodej stavebního pozemku 1000 m²

Nádražní, Chropyně

1 900 000 Kč

1 900 Kč/m2

Hlídač nemovitostí

Odemkněte si dalších 180 stavebních pozemků

Pohlídáme za vás celý internet

O nových inzerátech budete vědět vždy jako první

Kompletně zdarma s možností kdykoliv zrušit

Prodej stavebního pozemku 1651 m²Prodej stavebního pozemku 1651 m²
Prodej stavebního pozemku 1651 m²
Prodej stavebního pozemku 1651 m²

Prodej stavebního pozemku 1651 m²

Nádražní, Chropyně

2 455 037 Kč

1 487 Kč/m2

Prodej stavebního pozemku 1788 m²Prodej stavebního pozemku 1788 m²
Prodej stavebního pozemku 1788 m²
Prodej stavebního pozemku 1788 m²

Prodej stavebního pozemku 1788 m²

Lidečko, okres Vsetín

2 220 000 Kč

1 242 Kč/m2

Prodej stavebního pozemku 543 m²Prodej stavebního pozemku 543 m²
Prodej stavebního pozemku 543 m²
Prodej stavebního pozemku 543 m²

Prodej stavebního pozemku 543 m²

Velké Karlovice, okres Vsetín

2 300 000 Kč

4 236 Kč/m2

Prodej stavebního pozemku 238 m²Prodej stavebního pozemku 238 m²
Prodej stavebního pozemku 238 m²
Prodej stavebního pozemku 238 m²

Prodej stavebního pozemku 238 m²

Vsetín, okres Vsetín

550 000 Kč

2 311 Kč/m2

Prodej stavebního pozemku 858 m²Prodej stavebního pozemku 858 m²
Prodej stavebního pozemku 858 m²
Prodej stavebního pozemku 858 m²

Prodej stavebního pozemku 858 m²

Vizovice, okres Zlín

1 390 000 Kč

1 090 000 Kč

1 270 Kč/m2

Prodej stavebního pozemku 1215 m²Prodej stavebního pozemku 1215 m²
Prodej stavebního pozemku 1215 m²
Prodej stavebního pozemku 1215 m²

Prodej stavebního pozemku 1215 m²

Mistřice, okres Uherské Hradiště

1 050 500 Kč

865 Kč/m2

Prodej stavebního pozemku 1271 m²Prodej stavebního pozemku 1271 m²
Prodej stavebního pozemku 1271 m²
Prodej stavebního pozemku 1271 m²

Prodej stavebního pozemku 1271 m²

Podkopná Lhota, okres Zlín

2 800 000 Kč

2 650 000 Kč

2 085 Kč/m2

Prodej stavebního pozemku 313 m²Prodej stavebního pozemku 313 m²
Prodej stavebního pozemku 313 m²
Prodej stavebního pozemku 313 m²

Prodej stavebního pozemku 313 m²

Luhačovice, okres Zlín

710 000 Kč

690 000 Kč

2 204 Kč/m2

Prodej stavebního pozemku 739 m²Prodej stavebního pozemku 739 m²
Prodej stavebního pozemku 739 m²
Prodej stavebního pozemku 739 m²

Prodej stavebního pozemku 739 m²

Velký Ořechov, okres Zlín

1 490 000 Kč

2 016 Kč/m2

123...5

Nemovitostí na stránce

10

Hlídač nemovitostí

Odemkněte si dalších 180 stavebních pozemků