Stavební pozemky na prodej

Stavební pozemky na prodej v kraji Zlínský kraj

85 nemovitostí

doporučené

Prodej stavebního pozemku 1356 m²Prodej stavebního pozemku 1356 m²
Prodej stavebního pozemku 1356 m²
Prodej stavebního pozemku 1356 m²

Prodej stavebního pozemku 1356 m²

Pitín, okres Uherské Hradiště

3 239 560 Kč

2 850 000 Kč

2 102 Kč/m2

Realitní makléř: Michal Chylík
Realitní kancelář: Tomáš Surovec
Realitní makléř: Michal Chylík

Michal Chylík

5.0

Realitní kancelář: Tomáš Surovec

Hlídač nemovitostí

Odemkněte si dalších 340 stavebních pozemků

Pohlídáme za vás celý internet

O nových inzerátech budete vědět vždy jako první

Kompletně zdarma s možností kdykoliv zrušit

Prodej stavebního pozemku 1833 m²Prodej stavebního pozemku 1833 m²
Prodej stavebního pozemku 1833 m²
Prodej stavebního pozemku 1833 m²

Prodej stavebního pozemku 1833 m²

Paseky 681, Želechovice nad Dřevnicí

6 814 600 Kč

6 290 400 Kč

3 432 Kč/m2

Realitní makléř: Milan Michalčík
Realitní kancelář: AGENTURA ZVONEK
Realitní makléř: Milan Michalčík

Milan Michalčík

4.6

Realitní kancelář: AGENTURA ZVONEK
Prodej stavebního pozemku 3688 m²Prodej stavebního pozemku 3688 m²
Prodej stavebního pozemku 3688 m²
Prodej stavebního pozemku 3688 m²

Prodej stavebního pozemku 3688 m²

Paseky 31, Želechovice nad Dřevnicí

12 653 528 Kč

3 431 Kč/m2

Realitní makléř: Milan Michalčík
Realitní kancelář: AGENTURA ZVONEK
Realitní makléř: Milan Michalčík

Milan Michalčík

4.6

Realitní kancelář: AGENTURA ZVONEK
Prodej stavebního pozemku 3000 m²Prodej stavebního pozemku 3000 m²
Prodej stavebního pozemku 3000 m²
Prodej stavebního pozemku 3000 m²

Prodej stavebního pozemku 3000 m²

Mikulůvka, okres Vsetín

6 500 000 Kč

3 900 000 Kč

1 300 Kč/m2

Realitní makléř: Chantal Elexová
Realitní kancelář: RE/MAX Partner
Realitní makléř: Chantal Elexová

Chantal Elexová

4.9

Realitní kancelář: RE/MAX Partner
Prodej stavebního pozemku 792 m²Prodej stavebního pozemku 792 m²
Prodej stavebního pozemku 792 m²
Prodej stavebního pozemku 792 m²

Prodej stavebního pozemku 792 m²

Březnice, okres Zlín

3 950 000 Kč

4 987 Kč/m2

Realitní makléř: Mgr. Miroslav Zvonek
Realitní kancelář: AGENTURA ZVONEK
Realitní makléř: Mgr. Miroslav Zvonek

Mgr. Miroslav Zvonek

4.4

Realitní kancelář: AGENTURA ZVONEK
Prodej stavebního pozemku 6505 m²Prodej stavebního pozemku 6505 m²
Prodej stavebního pozemku 6505 m²
Prodej stavebního pozemku 6505 m²

Prodej stavebního pozemku 6505 m²

Slopné, okres Zlín

3 650 000 Kč

561 Kč/m2

Prodej stavebního pozemku 1300 m²Prodej stavebního pozemku 1300 m²
Prodej stavebního pozemku 1300 m²
Prodej stavebního pozemku 1300 m²

Prodej stavebního pozemku 1300 m²

Kroměříž, okres Kroměříž

6 110 000 Kč

4 700 Kč/m2

Prodej stavebního pozemku 2143 m²Prodej stavebního pozemku 2143 m²
Prodej stavebního pozemku 2143 m²
Prodej stavebního pozemku 2143 m²

Prodej stavebního pozemku 2143 m²

Zlechov, okres Uherské Hradiště

1 800 000 Kč

840 Kč/m2

Prodej stavebního pozemku 739 m²Prodej stavebního pozemku 739 m²
Prodej stavebního pozemku 739 m²
Prodej stavebního pozemku 739 m²

Prodej stavebního pozemku 739 m²

Nivka ev. č. 68, Hvozdná

3 700 000 Kč

5 007 Kč/m2

Prodej stavebního pozemku 1063 m²Prodej stavebního pozemku 1063 m²
Prodej stavebního pozemku 1063 m²
Prodej stavebního pozemku 1063 m²

Prodej stavebního pozemku 1063 m²

Vsetín, okres Vsetín

3 900 000 Kč

3 669 Kč/m2

123...9

Nemovitostí na stránce

10

Hlídač nemovitostí

Odemkněte si dalších 340 stavebních pozemků