Pojď s námi zlepšit realitní trh
Tvoříme digitální realitní produkty, které lidem pomáhají dělat správná rozhodnutí.
Zobrazit volné pozice
Hledáme posily do týmu
Od roku 2016, kdy jsme Reas založili, rosteme každý rok dvojnásobně. Vsadili jsme na talentované lidi, kteří mají chuť pracovat a to se nám vyplatilo. Stále hledáme nové kolegy - seniorní specialisty, kteří chtějí pracovat na zajímavém produktu, ale i mladé lidi po škole, kteří hledají příležitost k nastartování kariéry. Budeme rádi, když si prohlédneš volné pozice a přidáš se k nám.

Michal Makoš a Hynek Husník
zakladatelé Reas.cz
Náš tým
Neustále rosteme a hledáme nové kolegy. Náš tým tvoří řada profesionálů i úspěšných juniorů. A stojí za námi silná skupina MITON, která vybudovala úspěšné projekty, jejichž služby používá 7 z 10 Čechů.
“Když jsme vyvíjeli Atlas cen, největší výzvou bylo ukázat všechna data tak, aby tam všichni našli to, co potřebují na pár kliknutí. Tím, že dostaneme podklady od Katastru nemovitostí, naše práce teprve začíná. Každý měsíc se snažíme přinést uživatelům skutečné a ničím nezkreslené informace o cenách nemovitostí napříč celou republikou. A to je na mé práci to fascinující.”
Michal Novák
Datový Analytik
Podívat se na otevřené pozice >
“V Reasu mám na starosti práci s klienty. Denně se setkávám se stovkami příběhů a zážitků, které mi lidé prostřednictvím sluchátka sdělují. Největším zadostiučiněním pro mě je, když odcházím večer domů s tím, že jsem jim pomohla a udělala jejich život snazší.”
Lenka Koktová
Specialistka zákaznické péče
Podívat se na otevřené pozice >
“Vždycky jsem se chtěl podílet na něčem, co má smysl a může zlepšit život mnoha lidem. Chceme, aby každému klientovi stačilo u nás jen pár kliknutí, aby našel to, co hledal, protože naším webem prochází desítky tisíc uživatelů týdně. Zpracováváme např. vlastní mapové podklady, zpracováváme desítky GB veřejných dat z katastru nemovitostí. To je jen střípek zajímavých věcí, se kterými denně pracujeme.”
Tomáš Kallup
Softwarový vývojář
Podívat se na otevřené pozice >
Život v Reasu
Napsali o nás:
Pocházíme z dobré rodiny
Reas vzniká ve spolupráci s internetovou skupinou MITON.
I když jsme mladá firma, máme pevné základy.