Reas partner

Získejte v podnikání náskok

Reas partner vám přinese nové klienty a pomůže být úspěšnější v realitách.

Jak to funguje?
Budujeme digitální realitní služby, které každý měsíc využijí tisíce majitelů nemovitostí. V rámci Reas Partner je můžeme spojit právě s vámi a díky tomu získáte pravidelný přísun nových klientů.
Co s Reas partner získáte?
Nové klienty
Soustřeďte se na to, co vám jde nejlépe. Získejte pro sebe nebo svůj tým pravidelný přísun nových klientů.
Růst obratu
S námi se dostanete mezi nejlepší makléře ve vašem regionu. Většina našich partnerů po roce spolupráce zdvojnásobila svůj obrat.
Konkurenční výhodu
Poskytneme nástroje, které vás odliší od konkurence. Klient si tak častěji vybere vás.
Co říkají makléři o Reas Partner
Spolupráce s Reas je pro mne velkým přínosem a zároveň závazkem. Přivádí mi klienty, kteří hledají zkušeného a profesionálního makléře, jenž se o ně postará, což pro mě znamená zodpovědnost a 100% nasazení pro klienty. Navíc je tým Reas vždy k dispozici a nápomocný v řešení jakékoli vzniklé situace.
Spolupracuji s Reasem již dlouhou dobu a tato služba je pro mne rozhodně velmi přínosná. Spojuje s klienty, kteří chtějí prodat svoji nemovitost, nejenom mě samotného, ale celý můj tým, takže se můžeme v klidu věnovat tomu, v čem jsme nejlepší, tedy prodeji, a starosti se sháněním klientů necháváme na nich. Rozhodně tuto spolupráci můžu doporučit.
Spolupráci s firmou Reas si velmi pochvaluji. Stejně tak moji klienti, kteří se na ni obrátili o pomoc s prodejem své nemovitosti a nechali si doporučit odborníka ve své oblasti. Oceňují, že spolupráce je bez poplatků ve spojení se získáním specialisty a také jasné a srozumitelné jednání nastavené firmou Reas
Když komunikace s firmou Reas započala, byl jsem rád, když se naše představy spojily a společně jsme našli skvělý způsob spolupráce. Vidím velkou přidanou hodnotu pro klienty, kteří zejména doporučením vybraných a prověřených makléřů neztrácejí čas hledáním kvalitního makléře. Spolupráce je tedy přínosná jak pro makléře, který
se nemusí starat o prvotní nábory a o získávání nových kontaktů, tak i pro klienty, kteří ví, že můžou očekávat dobrou kvalitu. Díky za tento projekt, jsem rád, za každé doporučení, kterého si cením a vážím si přidané hodnoty této služby.
Spolupráci s firmou Reas jsem navázala v září 2019 a to co slíbili, tak dodrželi. Bylo to přesně to co jsem již dlouho hledala. Klienty, které mi posílají, jsou velmi pečlivě vybraní.  I když se v realitách pohybuji dlouho a mám několik pilířů jak získávat zakázky, tak od té doby co spolupracuji s Reasem, si zakázky můžu vybírat, jsem víc v klidu a hlavně mé příjmy enormně vzrostly. Moc velké díky, že tu jste.
Na trhu s nemovitostí funguji již 25. rokem a v létě roku 2019 mi nabídla společnost Reas spolupráci. Jsem z této spolupráce nadšený a maximálně spokojený. Kontakty od nich jsou kvalitní, prodávající očekávají, že se jim ozvu a nemusím nikoho přesvědčovat, aby mi dal nemovitost do prodeje. Mohu jedině doporučit a kdybych se měl znovu rozhodnout po těchto ročních zkušenostech, neváhal bych do toho s nimi jít ani na vteřinu. Za to patří všem pracovníkům Reasu velký Dík.
graph_star.svg
200+
Makléřů po celé ČR využívá výhod Reas Partner
graph_star.svg
40%
Průměrný nárůst zakázek po půl roce spolupráce
graph_star.svg
10 000+
Spokojených klientů od roku 2018
Za krátký hovor s námi nic nedáte.
Pojďme společně zjistit, zda se vaše filosofie poskytování služeb zákazníkům shoduje s tou naší. Rádi také odpovíme na vaše dotazy a ukážeme, co konkrétně vám spolupráce může přinést.
Kontakt
Daniel Karas
Business Development Manager