Pomůžeme Váš byznys

rozjet naplno

Zbavte se starostí se sháněním klientů a splňte si své sny v oboru, ve kterém se točí miliony.

Jak to funguje?
Denně se k nám dostávají desítky žádostí o prodej nemovitosti. Ne všem však můžeme nabídnout naši Okamžitou platbu za nemovitost. Těmto se i tak snažíme co nejvíce pomoci, a to doporučením prověřeného makléře, který jim s prodejem pomůže. Staňte se členem Reas Partner i vy!
Co s námi získáte
Čas
Budete se moci věnovat tomu, v čem jste nejlepší, tedy prodeji realit. Zákazníky vám dodáme my.
Konkurenční výhoda
Klienta předáme pouze jednomu makléři, nemusíte tedy o klienta bojovat s nikým jiným.
Know-how
Makléřům, se kterými spolupracujeme, poskytujeme unikátní poradenství založené na nových technologiích a letech zkušeností.
Nová působiště
Zacílením konkrétních lokalit můžete expandovat na nový trh či naopak se ještě blíže specializovat na oblíbenou lokalitu.
1 000 000 Kč
Tolik si průměrně v naší síti Reas Partner vydělají makléři navíc za rok
5 000 000 Kč
Tolik získal ten nejlepší makléř v síti Reas Partner za uplynulý rok
Co říkají makléři o Reas Partner
Spolupráce s Reas je pro mne velkým přínosem a zároveň závazkem. Přivádí mi klienty, kteří hledají zkušeného a profesionálního makléře, jenž se o ně postará, což pro mě znamená zodpovědnost a 100% nasazení pro klienty. Navíc je tým Reas vždy k dispozici a nápomocný v řešení jakékoli vzniklé situace.
Spolupracuji s Reasem již dlouhou dobu a tato služba je pro mne rozhodně velmi přínosná. Spojuje s klienty, kteří chtějí prodat svoji nemovitost, nejenom mě samotného, ale celý můj tým, takže se můžeme v klidu věnovat tomu, v čem jsme nejlepší, tedy prodeji, a starosti se sháněním klientů necháváme na nich. Rozhodně tuto spolupráci můžu doporučit.
Spolupráci s firmou Reas si velmi pochvaluji. Stejně tak moji klienti, kteří se na ni obrátili o pomoc s prodejem své nemovitosti a nechali si doporučit odborníka ve své oblasti. Oceňují, že spolupráce je bez poplatků ve spojení se získáním specialisty a také jasné a srozumitelné jednání nastavené firmou Reas
Když komunikace s firmou Reas započala, byl jsem rád, když se naše představy spojily a společně jsme našli skvělý způsob spolupráce. Vidím velkou přidanou hodnotu pro klienty, kteří zejména doporučením vybraných a prověřených makléřů neztrácejí čas hledáním kvalitního makléře. Spolupráce je tedy přínosná jak pro makléře, který
se nemusí starat o prvotní nábory a o získávání nových kontaktů, tak i pro klienty, kteří ví, že můžou očekávat dobrou kvalitu. Díky za tento projekt, jsem rád, za každé doporučení, kterého si cením a vážím si přidané hodnoty této služby.
Spolupráci s firmou Reas jsem navázala v září 2019 a to co slíbili, tak dodrželi. Bylo to přesně to co jsem již dlouho hledala. Klienty, které mi posílají, jsou velmi pečlivě vybraní.  I když se v realitách pohybuji dlouho a mám několik pilířů jak získávat zakázky, tak od té doby co spolupracuji s Reasem, si zakázky můžu vybírat, jsem víc v klidu a hlavně mé příjmy enormně vzrostly. Moc velké díky, že tu jste.
Na trhu s nemovitostí funguji již 25. rokem a v létě roku 2019 mi nabídla společnost Reas spolupráci. Jsem z této spolupráce nadšený a maximálně spokojený. Kontakty od nich jsou kvalitní, prodávající očekávají, že se jim ozvu a nemusím nikoho přesvědčovat, aby mi dal nemovitost do prodeje. Mohu jedině doporučit a kdybych se měl znovu rozhodnout po těchto ročních zkušenostech, neváhal bych do toho s nimi jít ani na vteřinu. Za to patří všem pracovníkům Reasu velký Dík.
Co musí makléř v síti Reas Partner splňovat?
prokazatelné úspěšné prodeje za uplynulý rok
několikaletou praxi
dobrou osobní prezentaci
výborné reference od zákazníků
Nejčastěji kladené otázky
Jsou nějak omezené lokality, ve kterých spolupráci uzavíráte?
Ne, spolupracujeme s makléři po celé republice.
Mohu si zvolit konkrétní okresy, které jsou pro mne prioritní? 
Ano, je ideální spolupracovat právě v lokalitách, které nejlépe znáte.
Budu dostávat i klienty, kteří chtějí nemovitost pouze pronajímat?
Ne, dodáváme Vám jen klienty, kteří preferují prodej své nemovitosti.
Můžete dodávat klienty pro celý můj tým?
Ano, je však potřeba se dohodnout na konkrétních lidech ať víme, koho budeme klientovi představovat. 
Jak jsou klienti prověřováni?
S každým klientem telefonicky probereme všechny důležité detaily a předáváme jej pouze tehdy, pokud má zájem řešit prodej s makléřem.
Jak klientům makléře představujete?
Chceme Vám co nejlépe připravit půdu pro obchod. Proto se na začátku dohodneme, jak chcete abychom Vás klientovi prezentovali, díky čemuž pak přesně ví, proč spolupracovat právě s vámi.
Budete v mé lokalitě spolupracovat i s dalšími makléři?
Vzhledem k množství klientů, které máme, je to velmi pravděpodobné. Vždy však jednoho klienta spojujeme s jedním konkrétním makléřem, s nikým tedy nesoupeříte. Zároveň je možné dohodnout prioritní či dokonce výhradní dodání klientů z určité lokality přímo vám.
Jaké je rozložení typů nemovitostí vašich klientů?
Je to velmi závislé na lokalitě. Většinu nemovitostí tvoří byty a domy, zhruba do 10 % pak pozemky. 
Jak se připojit do sítě Reas Partner?
Stačí vyplnit formulář a my se s vámi spojíme. Společně si projdeme, zda se vaše filozofie poskytování služeb zákazníkům shoduje s tou naší. Ověříme, jaké jste v minulosti prodali nemovitosti, včetně hodnocení klientů. Každá spolupráce je na míru. Společně ji nastavíme tak, aby byla přínosem pro obě strany.

Kontakt
Ondřej Čapka
Head of Partnership

ondrej.capka@reas.cz
+420 775 869 258