Kontakt

Prodané byty 2+1 s cenou od 3 mil. Kč

Od 3 mil. Kč

Od 23. 5. 2024

2+1

491 nemovitostí

nejnovější

nejnovější

nejlevnější

nejdražší

Prodáno 26.3.2026

Prodaný  byt 2+1 65 m²Prodaný  byt 2+1 65 m²
Prodaný  byt 2+1 65 m²
Prodaný  byt 2+1 65 m²

Prodaný byt 2+1 65 m²

Stavbařů 467, Strakonice II

3 150 000 Kč

48 462 Kč/m2

Hlídač nemovitostí

Odemkněte si dalších 2 789 bytů

Pohlídáme za vás celý internet

O nových inzerátech budete vědět vždy jako první

Kompletně zdarma s možností kdykoliv zrušit

Prodáno 26.3.2026

Prodaný  byt 2+1 82 m²Prodaný  byt 2+1 82 m²
Prodaný  byt 2+1 82 m²
Prodaný  byt 2+1 82 m²

Prodaný byt 2+1 82 m²

Nerudova 323/10, Brno - Veveří

8 790 000 Kč

107 195 Kč/m2

Realitní makléř: Anita Musilová
Realitní kancelář: M&M reality
Realitní makléř: Anita Musilová

Anita Musilová

4.0

Realitní kancelář: M&M reality

Prodáno 20.3.2026

Prodaný  byt 2+1 94 m²Prodaný  byt 2+1 94 m²
Prodaný  byt 2+1 94 m²
Prodaný  byt 2+1 94 m²

Prodaný byt 2+1 94 m²

Nupaky, Nupaky

5 352 000 Kč

6 598 214 Kč

70 194 Kč/m2

Prodáno 18.3.2026

Prodaný  byt 2+1 66 m²Prodaný  byt 2+1 66 m²
Prodaný  byt 2+1 66 m²
Prodaný  byt 2+1 66 m²

Prodaný byt 2+1 66 m²

Ke Sv. Jiří 1190/32, Plzeň 4 - Doubravka

4 830 000 Kč

73 182 Kč/m2

Realitní makléř: Ing. Karel Paul
Realitní kancelář: euro reality.info
Realitní makléř: Ing. Karel Paul

Ing. Karel Paul

4.9

Realitní kancelář: euro reality.info

Prodáno 18.3.2026

Prodaný  byt 2+1 52 m²Prodaný  byt 2+1 52 m²
Prodaný  byt 2+1 52 m²
Prodaný  byt 2+1 52 m²

Prodaný byt 2+1 52 m²

Jiráskova 1070, Rychnov nad Kněžnou

3 650 000 Kč

70 192 Kč/m2

Realitní makléř: Milan Šponar
Realitní kancelář: REALITY UO Milan Šponar
Realitní makléř: Milan Šponar

Milan Šponar

4.9

Realitní kancelář: REALITY UO Milan Šponar

Prodáno 17.3.2026

Prodaný  byt 2+1 56 m²Prodaný  byt 2+1 56 m²
Prodaný  byt 2+1 56 m²
Prodaný  byt 2+1 56 m²

Prodaný byt 2+1 56 m²

Přesličková 2679/3, Praha 10 - Záběhlice

6 500 000 Kč

116 071 Kč/m2

Prodáno 17.3.2026

Prodaný  byt 2+1 69 m²Prodaný  byt 2+1 69 m²
Prodaný  byt 2+1 69 m²
Prodaný  byt 2+1 69 m²

Prodaný byt 2+1 69 m²

K Lanovce 885, Jáchymov

4 900 000 Kč

3 750 000 Kč

54 348 Kč/m2

Realitní makléř: Iveta Petráčková
Realitní kancelář: NEXT REALITY STARS
Realitní makléř: Iveta Petráčková

Iveta Petráčková

5.0

Realitní kancelář: NEXT REALITY STARS

Prodáno 17.3.2026

Prodaný  byt 2+1 75 m²Prodaný  byt 2+1 75 m²
Prodaný  byt 2+1 75 m²
Prodaný  byt 2+1 75 m²

Prodaný byt 2+1 75 m²

Hyacintová, Záběhlice, Praha

10 590 000 Kč

9 000 000 Kč

120 000 Kč/m2

Realitní makléř: Mgr. Šárka Tranová
Realitní kancelář: Tranová & Šlosar
Realitní makléř: Mgr. Šárka Tranová

Mgr. Šárka Tranová

4.9

Realitní kancelář: Tranová & Šlosar

Prodáno 13.3.2026

Prodaný  byt 2+1 68 m²Prodaný  byt 2+1 68 m²
Prodaný  byt 2+1 68 m²
Prodaný  byt 2+1 68 m²

Prodaný byt 2+1 68 m²

Trávník 1995, Česká Třebová

3 280 000 Kč

48 235 Kč/m2

Realitní makléř: Alice Müllerová
Realitní kancelář: CENTURY 21 4Plus
Realitní makléř: Alice Müllerová

Alice Müllerová

4.9

Realitní kancelář: CENTURY 21 4Plus

Prodáno 12.3.2026

Prodaný  byt 2+1 52 m²Prodaný  byt 2+1 52 m²
Prodaný  byt 2+1 52 m²
Prodaný  byt 2+1 52 m²

Prodaný byt 2+1 52 m²

Branická 1065/54, Praha 4 - Braník

8 799 000 Kč

169 212 Kč/m2

1234...50

Nemovitostí na stránce

10

Hlídač nemovitostí

Odemkněte si dalších 2 789 bytů

Zrušit omezení

1+kk1+12+kk2+13+kk3+14+kk4+15 pokojů a víceAtypické