Kontakt

Prodané byty 2+1 s cenou od 5 mil. Kč

Od 5 mil. Kč

Od 23. 5. 2024

2+1

170 nemovitostí

nejnovější

nejnovější

nejlevnější

nejdražší

Prodáno 17.6.2025

Prodaný  byt 2+1 54 m²Prodaný  byt 2+1 54 m²
Prodaný  byt 2+1 54 m²
Prodaný  byt 2+1 54 m²

Prodaný byt 2+1 54 m²

Křídlovická 348/45a, Brno - Staré Brno

6 200 000 Kč

6 249 999 Kč

115 741 Kč/m2

Hlídač nemovitostí

Odemkněte si dalších 909 bytů

Pohlídáme za vás celý internet

O nových inzerátech budete vědět vždy jako první

Kompletně zdarma s možností kdykoliv zrušit

Prodáno 9.6.2025

Prodaný  byt 2+1 69 m²Prodaný  byt 2+1 69 m²
Prodaný  byt 2+1 69 m²
Prodaný  byt 2+1 69 m²

Prodaný byt 2+1 69 m²

Nučická 1764/27, Praha 10 - Strašnice

6 900 000 Kč

100 000 Kč/m2

Prodáno 6.6.2025

Prodaný  byt 2+1 53 m²Prodaný  byt 2+1 53 m²
Prodaný  byt 2+1 53 m²
Prodaný  byt 2+1 53 m²

Prodaný byt 2+1 53 m²

Vrbčanská 2076/10, Praha 10 - Strašnice

8 500 000 Kč

160 377 Kč/m2

Realitní makléř: Ing. Jaroslav Tykal
Realitní kancelář: RE/MAX Partner
Realitní makléř: Ing. Jaroslav Tykal

Ing. Jaroslav Tykal

4.8

Realitní kancelář: RE/MAX Partner

Prodáno 5.6.2025

Prodaný  byt 2+1 54 m²Prodaný  byt 2+1 54 m²
Prodaný  byt 2+1 54 m²
Prodaný  byt 2+1 54 m²

Prodaný byt 2+1 54 m²

Zelenečská 505/49, Praha 14 - Hloubětín

6 000 000 Kč

111 111 Kč/m2

Realitní makléř: Jan Kratochvíl
Realitní kancelář: Realitní tým Jana Kratochvíla
Realitní makléř: Jan Kratochvíl

Jan Kratochvíl

3.5

Realitní kancelář: Realitní tým Jana Kratochvíla

Prodáno 21.5.2025

Prodaný  byt 2+1 56 m²Prodaný  byt 2+1 56 m²
Prodaný  byt 2+1 56 m²
Prodaný  byt 2+1 56 m²

Prodaný byt 2+1 56 m²

Pastviny 644/1, Brno - Komín

6 990 000 Kč

6 300 000 Kč

112 500 Kč/m2

Prodáno 19.5.2025

Prodaný  byt 2+1 62 m²Prodaný  byt 2+1 62 m²
Prodaný  byt 2+1 62 m²
Prodaný  byt 2+1 62 m²

Prodaný byt 2+1 62 m²

Wednesbury 2174, Kladno - Kročehlavy

5 100 000 Kč

82 258 Kč/m2

Realitní makléř: Jan Kratochvíl
Realitní kancelář: Realitní tým Jana Kratochvíla
Realitní makléř: Jan Kratochvíl

Jan Kratochvíl

3.5

Realitní kancelář: Realitní tým Jana Kratochvíla

Prodáno 15.5.2025

Prodaný  byt 2+1 77 m²Prodaný  byt 2+1 77 m²
Prodaný  byt 2+1 77 m²
Prodaný  byt 2+1 77 m²

Prodaný byt 2+1 77 m²

Poštovská 744/9, Praha 9 - Vysočany

8 990 000 Kč

7 990 000 Kč

103 766 Kč/m2

Prodáno 15.5.2025

Prodaný  byt 2+1 62 m²Prodaný  byt 2+1 62 m²
Prodaný  byt 2+1 62 m²
Prodaný  byt 2+1 62 m²

Prodaný byt 2+1 62 m²

Verušičky 46, Verušičky

1 100 000 Kč

27 000 000 Kč

435 484 Kč/m2

Realitní makléř: Stanislav Gálik
Realitní kancelář: Pretty Good Company
Realitní makléř: Stanislav Gálik

Stanislav Gálik

Realitní kancelář: Pretty Good Company

Prodáno 15.5.2025

Prodaný  byt 2+1 62 m²Prodaný  byt 2+1 62 m²
Prodaný  byt 2+1 62 m²
Prodaný  byt 2+1 62 m²

Prodaný byt 2+1 62 m²

Verušičky 44, Verušičky

27 000 000 Kč

435 484 Kč/m2

Realitní makléř: Stanislav Gálik
Realitní kancelář: Pretty Good Company
Realitní makléř: Stanislav Gálik

Stanislav Gálik

Realitní kancelář: Pretty Good Company

Prodáno 14.5.2025

Prodaný  byt 2+1 57 m²Prodaný  byt 2+1 57 m²
Prodaný  byt 2+1 57 m²
Prodaný  byt 2+1 57 m²

Prodaný byt 2+1 57 m²

Medkova 1319/25, Hradec Králové - Pražské Předměstí

5 200 000 Kč

91 228 Kč/m2

Realitní makléř: Ján Otrošina
Realitní kancelář: OTROŠINA Invest
Realitní makléř: Ján Otrošina

Ján Otrošina

Realitní kancelář: OTROŠINA Invest
1...8910...17

Nemovitostí na stránce

10

Hlídač nemovitostí

Odemkněte si dalších 909 bytů

Zrušit omezení

1+kk1+12+kk2+13+kk3+14+kk4+15 pokojů a víceAtypické